Muž po mně vyžaduje anál

Anonymní
20.12.18 17:14

Muž po mně vyžaduje anál

Ahoj všem, raději anonymně - je to pro mě citlivé téma, jinak smazat. Mám pět let manžela, předtím jsme spolu čtyři roky chodili, takže jsme spolu devět let se vším všudy. Je to skvělý muž, stará se o mně i o děti ukázkově, je reprezentativní a ve všech ohledech (pro mě) dokonalý. Včera jsme ale večer seděli nad vínem jako už milionkrát předtím a on se mi svěřil, že ho vzrušuje představa, že má anální sex. Polilo mě horko a popravdě jsem vůbec nevěděla, co mu na to mám říct. Miluju ho a tohle všechno, ale nevím, jestli bych si dokázala nasadit nějakého „uměláka“ a manžela „naložit“. :oops: Máte nebo měla jste to některá ve vztahu s mužem také? Zvládly byste to? Jak byste reagovaly?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

malone.v
20.12.18 17:19

mě by to vůbec nevadilo, naopak :-) spíše by mě vadilo, kdyby to chtěl po mně :-D

• Nahlásit
  • Citovat
20.12.18 17:20

@malone.v přesne tohle mne taky napadlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70740
20.12.18 17:21

A urcite to myslel takhle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
20.12.18 17:22

A nemyslel to naopak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.18 17:23

Uplne happy z toho nejsem, ale umelaka mame a praktikujeme. Chtel by to i po me a to se mi fakt nechce. Zatim odolavam.

• Nahlásit
  • Citovat
4103
20.12.18 17:23

Neexistuje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
malone.v
20.12.18 17:26
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.18 17:31

@j.a.n.i1 @yasmine5 Myslel to takhle, ještě jsem se ho ptala. Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.18 17:34

Byla bych ráda, že nejde o můj anál. Tohle ti „neublíží“ aspoň na bych to zkusila.
U nás naopak, já bych chtěla, aby mi manžel naplácal, ale on o tom nechce ani slyšet. No jinam kvůli tomu nepůjdu, na rozvod to taky není.

• Nahlásit
  • Citovat
16782
20.12.18 17:35

Normální věc, úplně normální, milenka chtěla, abych ji umělákem tam dráždila, nyní je těhotná, takže si nic takového nedopřáváme, muž to po ně nechtěl, ale jeden milenec na tom ujížděl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8536
20.12.18 17:44

Já nevím no, asi bych byla vykulená stejně jako ty, nějak si to nedokážu představit :nevim: Hodně chlapů to má rádo, někde jsem četla že si masírujou prostatu, takže pro ně asi dobře do budoucna :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.18 17:48

Můj bývalý měl rad prst v zadku… občas jsem to dala, ale musela jsem být příjemně naložena anebo trochu opila :lol: ale pak křičel jak baba, byl úplně vyřízeny :lol: můj muž na to není, asi :lol: zatím nic neříkal… spis když má v kuli, tak chtěl on mě, to jsem zvládla před porodem, po porodu už to nelze a ani nechci :lol: po mega obr nastrihu si myslím, ze bych pak měla jednu velkou díru :lol: každopádně pokud to chce zkusit, tak bych se nebránila, ten prožitek by pro nej mohl být intenzivnější, jste spolu dlouho, ne hezky, ze se ti svěřuje… ze komunikace funguje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
20.12.18 18:14

No jsme ráda, že to není sexuální přání mého manžela, ráda mu vycházím vstříc, ale stále k němu vzhlížím jako k CHLAPOVI, a touhle praktikou, kdy já ho souložím do zadku, tím by u mě to vzhlížení ztratil. Bych to asi nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.18 18:21

Můj to chce taky. Na jednu stranu bych mu to chtěla poskytnout, ale mám z toho divný pocit…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama