Muž se se mnou nechce milovat

Anonymní
23.4.17 09:45

Muž se se mnou nechce milovat

Se svým mužem jsem krátce - teprve pět měsíců, z toho tři měsíce spolu bydlíme. Mně je 26, jemu 28. Na začátku vztahu je všechno krásné, dokonalé, báječné. A zhruba po půl roce se začínají objevovat problémy.
Můj problém je, že nevím, co si mám myslet o svém muži. Vím, že mě miluje. Uprostřed noci mi třeba pohladí po tváři nebo po vlasech, ráno, když je ještě napůl ospalej, mi třeba dá ruku na zadek nebo mi chytne za ruku, během dne taky si dáváme pusu, hladíme, objímáme, říkáme si, jak se máme rádi, bavíme se o každodenních věcech. No přes týden jsme spolu 24 hodin denně, protože ještě chodíme do stejné práce. Není to tak, že bych ho držela doma, to vůbec, ale on je z práce unavený, tak při odpolední ráno než se probere, tak už zase jde, a při ranní je z práce tak ubitej, že jde radši domů a usne. Já jsem zase ten typ člověka, co si radši vezme knížku, než abych chodila po venku. Taky doma uklidím (mám ráda, když byt uklidím mýma rukama a když něco od něj potřebuju, tak to udělá).
Taky jsme každý jiná nátura. Já jsem rázná, energická a nervní osoba, která chce mít všechno hned a rychle a jak to není podle mě, tak začínám bejt nervní. Taky umím s věcma pěkně třísknout, když mi ujedou nervy.
Muž je zase naopak takový, že na všechno má spoooustu času, dělá věci polovičatě, je těžce se vším nad věcí, dělá věci tak, aby u toho nebyl náhodou moc rychle hotový a nepředřel se a v poslední době je strašně LÍNEJ!
V sexu se mi to s ním moc líbí. Je něžnej, vzrušuje ho nejvíc, když mě vidí nahou a když vidí, že se mi to pod jeho rukama a tělem moc líbí. Taky je rád nahoře. Já se ráda jemu poddám, ale taky kdyby chtěl, abych vzala iniciativu, tak bych vzala, ale to moc nemusí. Taky nemá rád, když mu to chci udělat ručně. Je mu to prý nepříjemné. Což už mi začalo být divné, protože každému, co jsem komu kdy udělala, si naopak pod mýma rukama lebedili, ale OK, nelíbí se mu to, tak mu to dělat nebudu.
Problém vidím v tom, že v poslední době se mu se mnou nechce do sexu. I když jsme přes týden po práci unavený, tak já bych si i přesto ráda zasouložila, ale jemu se nechce, že by byl mnohem radši, kdybych se k němu jen přitulila. |I když se ho snažím dostat ho do nálady, i když ho chci dráždit, tak mi stejně vždy odbude, že to necháme prosím na zítra a zítra se stejně nic nestane. Nebo že to necháme na víkend, ale o víkendu zase chodí s kamarády ven a než přijde domů. tak už zase spím já a nebudí mě.
Snažím se z něho dostat, co se děje, jestli ho už jako nepřitahuju, co dělám špatně, kde je chyba, co můžu udělat pro zlepšení. Na to mi říká, že to není pravda, že se mu pořád líbím, ale je unavený z práce, je z ní přímo už znechucenej. Hledá jinou práci, ale nic moc nenachází. Když se něco vyskytne, tak je to na třísměnnej nebo jednosměnnej provoz a to nechce z důvodu, že by nebyl se mnou. Pak si říkám, jestli už jsem se mu třeba neokoukala, na to mi řekne, že jemu se nemůžu nikdy okoukat, ale skutky ukazují něco jinýho.
Přijde mi, že když dojdou kondomy a nebo dostanu svoje dny, že je snad i rád. Když jsme spolu takhle nespali tři týdny, tak už jsem začala být dost protivná, vzteklá, nervní a obávám se, že jsem mu to akorát ještě víc zhnusila. Naposledy, kdy jsem si vyloženě vynutila, aby se mnou souložil, uběhl týden, on je tenhle víkend zase bůh ví kde, protože má vybitý telefon a nemůžu se mu dovolat. Říkal, že bude dělat na mém kole, ale on je ten typ, že řekne, že bude dělat A a nakonec dělá B, takže netuším, zdali fakt dělá nebo se zase někde radši vožral.

Nevím, co mám dělat. Jsem pořád nadržená. Kdyby to bylo aspoň jednou týdně, budu spokojená, ale po více jak dvou týdnech, i když se snažím se jemu přizpůsobit, tak jsem prostě už protivná.

Říkám si, že i když ho miluju, tak jestli má cenu s ním být. sex jsem mu evidentně už zhnusila, jsem pořád nadržená, on je evidentně spokojen jen s tím, když se k němu přitulím a může u toho koukat na film. Pořád říká, že je všechno v pořádku, ale že je unavený, ale skutky mluví jinak.

Až ho uvidím, mám sto chutí se ho zeptat, zdali si nemám najít milence nebo jestli to má vůbec mezi námi cenu.

Nebo jsem snad vadná já.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13741
23.4.17 09:58

Ja sem asi stejna povaha jak tvuj chlap, jak sem unavena tak na to nemam ani pomysleni, naopak kdyz me do toho nekdo nuti, tak se mi to hnusi vic a vic, ja bych na tvem miste byla vdecna za chlapa co se prituli, kouka se mnou na film a nic vic nevyzaduje, ale sme kazda jina a kazda mame jine potreby. Nicmene tady to nijak nevyresis, dozvis se tu akorat spoustu si protirecicich nazoru. Promluv si s nim co se stalo, treba je vazne jenom unavenej, naplanujte si o vikendu nejakou akci spolu. Ono je celkem normalni ze po nejake dobe ten vztah neni tak ruzovej jako na zacatku, ale chce se to ozvat, kdyz se ti neco nelibi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
23.4.17 10:05

Já ti rozumím, taky jsem ten typ ženské, co by mohla pořád. Naštěstí přítel má takovou normální potřebu, takže jsme spokojení oba. Krátkodobě bych něco podobného vydržela, kdybych věděla, že je chlap vystresovaný např. z práce nebo tak, ale dlouhodobě si takové soužití neumím představit. Musíš sama vědět, jaké jsou tvé priority a jestli to dokážeš zkousnout. Sex sice není nejdůležitější věc ve vztahu, ale jestli už po 5 měsících máte takovéhle problémy, tak se to časem bude spíš zhoršovat, pokud ti neklesne libido nebo naopak jemu nestoupne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.17 10:05

Ahoj, docela mne tva diskuze zaujala, jelikoz mam podobnou situaci. Ja energicka x on pomaly flegmatik. Stejny postoj k sexu. Na zacatku vztahu to vypadalo podobne jak popisujes ty. Obcas se zdrahal, nikdy do toho nebyl uplne hrr ale jakstaks to fungovalo. Ovsem po dalsich letech, tehotenstvi a porodu jsme dosli do faze, kdy spolu zijeme sourozenecky zivot. Bez sexu temer 2! roky. Strasne jsme se odcizili, on nechrel problem nikdy resit. Ja uz vyzkousela vse a kdyz se stale nic nedelo, ja si zacala pripadat neatraktivni, neschopna a uplne nemozna. Pote prisel muz, ktery me vyvedl z omylu. Takze takhle to dopadlo u nas. Poradit ti tedy neumim ale drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.4.17 10:07

@Kriss Tina No mám naopak pocit, že o tom mluvím až moc. Řekne, že na to má taky chuť, ale že to chce nechat na zítra. A zítra se diví, že to chci. :nevim: To tulení je hezký, taky se mi to líbí, ale pak chci víc. Furt se přizpůsobuju jemu, ale jsem už jak natlakovaný hrnec.

• Nahlásit
  • Citovat
14068
23.4.17 10:08

Hmmm, tak si to udelej prece sama, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48229
23.4.17 10:09

Jste spolu chvilku, nepočítej že to bude lepší :? Asi na sex není a nebude takže máš dvě možnosti bu´d si zvykneš nebo utečeš ;) ted by jste měli být zamilovaní na max a ne řešit že je málo sexu. nejspíš ty potřeby máte hodně rozdílné a časem vám to bude vadit čím dál víc :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.17 10:10

@warita Dělám si to dvakrát-třikrát denně. Nestačí. Chci víc.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.4.17 10:14

@Markéta80 No on dost mluví o tom, že práce, kterou dělá, že ho to sere. Spíš si říkám, zdali se to nezmění, pokud si najde něco jinýho, co by mu víc vyhovovalo. Zamilovaná jsem až za ušima, on prý taky (je to znát v maličkostech), ale v tomhle teda nevím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
69308
23.4.17 10:16

No tak nejste v sexu kompatibilní, jsou lidé, co sex nemusí, co jim stačí jednou za 14 dnů ( a bude se ten interval pravděpodobně jen prodlužovat) a jsou lidé, co by mihli mít sex denně, maximálně obden. A popravdě, jste spolu pět měsíců, ty my, že to tak musím napsat, když už jsme se ve vztahu dostali do fáze, že jako spolu už spíme, souložili jsme jak králíci, kdekoliv, kdykoliv, několikrát za den, a to jako dost dlouho, měsíce a roky, než se nám postupně v dlouhodobém vztahu ustálila frekvece. U vás se obávám, že to prostě nebude fungovat, protože nejste kompatibilní, ty jsi natlakovaný nadržený hrnec, on za chvíli bude frustrovaný z toho tvého škemrání o sex, ty budeš frustrovaná, že musíš škemrat a ještě je ti to houby platné…prostě není normální škemrat po pěti měsících o sex a ještě ho nedostat. Nebýt schopná svést opakovaně i unaveného chlapa k sexu. Bohužel, já si nemyslím, že tohle může dlouhodobě fungovat, sex je jedním ze stěžejních pilířů vztahu, a taky si nemyslím, vzhledem k délce vašeho vztahu, že do budoucna z něj bude sexuální mašina, spíš to bude ještě horší, a taky si myslím, že není nic, čím bys to mohla změnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
23.4.17 10:16

@warita Tak ono orgasmus a sex je něco jinýho…Mně při sexu nejde o orgasmus, ale o toho partnera, kterýho ruka těžko může dlouhodobě nahradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
23.4.17 10:21
@Anonymní píše:
@Markéta80 No on dost mluví o tom, že práce, kterou dělá, že ho to sere. Spíš si říkám, zdali se to nezmění, pokud si najde něco jinýho, co by mu víc vyhovovalo. Zamilovaná jsem až za ušima, on prý taky (je to znát v maličkostech), ale v tomhle teda nevím :roll:

Myslím, že to nebude fungovat, prostě jste si v sexu nesedli, to se stává.
Stejně to kvůli tomu půjde do háje… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14068
23.4.17 10:24
@Patie píše:
@warita Tak ono orgasmus a sex je něco jinýho…Mně při sexu nejde o orgasmus, ale o toho partnera, kterýho ruka těžko může dlouhodobě nahradit.

to chapu.

Ale z toho, ze ti chybi partner, clovek nebyva pretlakovany. Za pretlak muzou hormony a tomu se da lehce pomoct rukou. Ostatne, on ji prece hladi, takze dotek jako takovy ji nechybi.

Jinak neporadim… mne teda sex nekolikrat denne pride prehnany a to tak ze fest. Se nedivim chlapovi, ze toho uz ma dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
23.4.17 10:31

@warita No jasný, ale ten sexuální kontakt s opačným pohlavím ti pohlazení nedá. Já i kdybych si to udělala třeba 10× za den, když na mě přijde chuť, potřebuju jí dříve či později uspokojit s partnerem.

Jinak ještě k zakladatelce - nemyslím si, že jsi vadná a stejně tak on. Prostě se sešly dva protipóly a s tím se dá těžko něco dělat. Jeho nutit nemůžeš a na druhou stranu chápu, že ti sex chybí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48229
23.4.17 10:33
@Anonymní píše:
@Markéta80 No on dost mluví o tom, že práce, kterou dělá, že ho to sere. Spíš si říkám, zdali se to nezmění, pokud si najde něco jinýho, co by mu víc vyhovovalo. Zamilovaná jsem až za ušima, on prý taky (je to znát v maličkostech), ale v tomhle teda nevím :roll:

nepočítej, neni na sex, ty ano takže to bude problém vždycky ;) Ano on klidně zamilovaný je ale sex nepotřebuje. Jinak by ho nic neodradilo. Fakt jsme spolu chvilku a už řešíš sex, co budeš dělat za 10 let? Když na sex někdo není tak nikdy nebude, bohužel a pak pro něj bude ideální partner co taky sex nemusí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama