Muž Štír - pozvat ho na rande?

3
28.2.21 06:22

Muž Štír - pozvat ho na rande?

Zdravím vás holky, pročetla jsem tady pár diskuzí o mužích ve znamení Štíra. Dostala jsem se do trochu prekérní situace. Kolega je Štír, poslední měsíc mě pořád balil, nakonec mě políbil. Od té doby je takový odměřený. Sice mi neustále píše, je na mě moc milý i v práci. A já bych s ním ráda strávila chvíli čas sama mimo práci a nevím, jestli je vhodné napsat mu, ať je za půl hodiny nachystaný, že přijedu a půjdeme se projít.

Já jsem Blíženec, oba jsme nadšenci do práce. Pracujeme spolu rok a půl a za celou dobu si velice dobře rozumíme.

Ale jak dál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1074
28.2.21 07:23

Já mam manžela štíra a v pohodě. Sice není vždy úplně otevřený a když se mu něco nelíbí spise mlci, ale je to v pohodě. :) já jsem úplný opak jsem Beran a klape nám to ve vsem. Jsme spolu už 11 let. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
28.2.21 08:12
@Anteti píše:
Zdravím vás holky, pročetla jsem tady pár diskuzí o mužích ve znamení Štíra. Dostala jsem se do trochu prekérní situace. Kolega je Štír, poslední měsíc mě pořád balil, nakonec mě políbil. Od té doby je takový odměřený. Sice mi neustále píše, je na mě moc milý i v práci. A já bych s ním ráda strávila chvíli čas sama mimo práci a nevím, jestli je vhodné napsat mu, ať je za půl hodiny nachystaný, že přijedu a půjdeme se projít.

Já jsem Blíženec, oba jsme nadšenci do práce. Pracujeme spolu rok a půl a za celou dobu si velice dobře rozumíme.

Ale jak dál?

Tak snad ho můžeš někam pozvat víc na úrovni, než to, co píšeš, ne? Pozvi ho normálně na kafe a uvidíš. Žádný " za pul hodky jsem ram". Navíc by teda měl on jako chlap vyzvedávat Tebe, když už. Takhle z něj uděláš akorát tak troubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7457
28.2.21 08:12

@Anteti určitě nebrat, ty znamení k sobě nepasuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
28.2.21 08:17

Já i můj bratr jsme štíři, tak odměření jsem taky, ke všem :lol: to nic neznamená. Zkusila bych mu napsat, jestli se nechce jít projít, ale určitě bych nepsala ať je za půl hodiny nachystaný, že půjdeme ven :lol: :lol: s takovou bych tě být ním poslala do :cert:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
28.2.21 08:18

A co to ma spolecneho s tim, ze je Stir, ze mu chces napsat at se nachysta behem pul hodiny?

Tak snad pises, ze si rozumite, tak nekoukej na to jake jste znameni, ale na to jak spolu vychazite. A podle toho jednej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34311
28.2.21 08:21

Tak ja bych chlapa, ktery je po intimnostech se mnou odmereny, nikam nezvala, ani kdyby byl ve znameni Byka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
28.2.21 08:29
@PaníKadrnožková píše:
Tak ja bych chlapa, ktery je po intimnostech se mnou odmereny, nikam nezvala, ani kdyby byl ve znameni Byka :nevim:

Jen ono je to o povaze. Předtím jsem byla dlouho s kozorohem. Ten byl odměřený po celou dobu, ale byl to nejúžasnější chlap, jakého jsem si mohla přát. Do teď jsme zůstali dobrými přáteli. Je někdy těžké se v chlapech vyznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
28.2.21 08:29
@alena1995 píše:
Já i můj bratr jsme štíři, tak odměření jsem taky, ke všem :lol: to nic neznamená. Zkusila bych mu napsat, jestli se nechce jít projít, ale určitě bych nepsala ať je za půl hodiny nachystaný, že půjdeme ven :lol: :lol: s takovou bych tě být ním poslala do :cert:.

Děkuji. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
28.2.21 08:33
@Anteti píše:

Ale jak dál?
Štír je nebezpečný, mohl by tě píchnout. Raději Rybu, ta jen žužlá.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34311
28.2.21 08:44
@Anteti píše:
Jen ono je to o povaze. Předtím jsem byla dlouho s kozorohem. Ten byl odměřený po celou dobu, ale byl to nejúžasnější chlap, jakého jsem si mohla přát. Do teď jsme zůstali dobrými přáteli. Je někdy těžké se v chlapech vyznat.

Hele, ty to s tema znamenima myslis vazne? :think: tak teda, ehm, dobre, no…Štír je hrdy a rozhodne se nenecha nikam manipulovat. Jo, k lidem, ktere vzal do sve bubliny je nejlaskavejsi na svete, ale pokud z te bubliny vypadnes, tak uz mas smulu. Nejakyma taskaricema ‚jsem za pul hoďky u tebe, zlato‘ ho fakt nedojmes, pokud se mu nechce, tak ti uz nezvedne telefon a ty si budes pripadat nejen zklamana, ale i ponizena. Tolik k horoskopu.

Jinak, znovu: proc se chcrs vtirat chlapovi, ktery vuci tobe ochladl? Nemas hrdost? Jsi štěnice nebo co? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
28.2.21 08:51
@Anteti píše:

Ale jak dál?

Ja mela extchyni stira priserna zenska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
28.2.21 09:02

Ja mam takovou zkusenoust, ze se Stirem bych nikdy nechodila :D v minulosti jsem mela dva kamarady a jednu kamosku v tomhle znameni a hruza des. Vecne se urazeli.
Podobny problem mam i se znamenim lva. Ulhanejsi a namachrovanejsi znameni neznam :roll:
No, ale co si budem povidat :) ja jako ryba taky nejsem uplne v poradku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
28.2.21 10:00

8o opravdu se nekdo rozhoduje zda navazat kontakt podle znameni? 8o :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
28.2.21 10:08
@splendis píše:
8o opravdu se nekdo rozhoduje zda navazat kontakt podle znameni? 8o :lol: :lol:

Teď jsem to chtela napsat taky, taky nechápu. Ale tak jo, každý jsme ujetý nějak jinak. Taky mám své důvody, proč bych s chlapem být nechtěla.

Nicméně v případě zakladatelky by pro mě byl mnohem víc jeho nezájem, než nežádoucí znamení. I když polibek je pro mě taky skoro jak nic, takže on určitě ještě nedostal, co chtěl, tak by zájem projevovat mohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat