Muž ze seznamky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kočička1234
Povídálka 28 příspěvků 26.12.17 16:14
Muž ze seznamky

Dobrý den ráda bych vaše názory. Před nějakým časem jsem si začala psát s mužem ze seznamky. Naše psaní se dostalo do té fáze kdy si píšeme denně, probíráme spolu vše možné, a plánujeme setkání. Už bychom se sešli i dřív ale mě ted bohužel neladí jeho časový pracovní program s mým. Tak snad se zadaří. Píše o sobě že je otevřený všemu…Má pětiletou dceru, kterou má v péči jeho bývalá, prý spolu žili jen na psí knížku. Oslovuje ji pořád mamko, namítla jsem že když už spolu nežijou byt spolu mají dítě přijde mi zvláštní mamkovat a tatkovat. Druhá věc je že je o 10let mladší než já. Samozřejmě nic neplánuju…natož vztah.Ale mám z jeho psaní pocit že mu to asi přerustá cez hlavu to naše psaní, že se zamiloval. A stále mi píše jak je nesmělý a osamělý a nedávno mi napsal, že je na návštěvě u kámošky u které spal, prootže mu prý ujel vlak, a npsal mi ten večer proto že mu bylo blbý vytahovat foun. Popíjel s ní bílé vínoa druhý den mu z něj prý bylo blbě. Pil ho proto že nechtěl urazit…Nevím jestli se se sejít nebo ne,

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 26.12.17 16:15

No nevím, tohle ti psát :think:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 26.12.17 16:16

Neochopila sem-jako ze se zamilova do tebe?

kacz
Kelišová 5994 příspěvků 26.12.17 16:17

@kočička1234 kecy, kecy… neschazela bych se.

kočička1234
Povídálka 28 příspěvků 26.12.17 16:18

Ano

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 26.12.17 16:19

Přerušila bych s ním kontakt, je divný, podle toho tvého popisu. Hlavně jestli nechceš vztah a on je do tebe možná zamilovaný, tak proč mu tím dávat naději?

kočička1234
Povídálka 28 příspěvků 26.12.17 16:21

DO BUDOUCNA VZTAH CHCI, ALE NEPLÁNUJU TO JEN CO SI S NĚKÝM ZAČNU PSÁT.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 26.12.17 16:29
@kočička1234 píše:
DO BUDOUCNA VZTAH CHCI, ALE NEPLÁNUJU TO JEN CO SI S NĚKÝM ZAČNU PSÁT.

Tak to jo, já to pochopila, že vztah vůbec nechceš. No ale i tak mi nepřijde moc normální :nevim:

Majkafa
Kecalka 273 příspěvků 26.12.17 16:34

Podľa popisu by ma odradil

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43092 příspěvků 26.12.17 16:37

@kočička1234 pisete si zbytecne dlouho, nejlepe se sejit hned a vis, na cem ses…

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 26.12.17 16:58
@kočička1234 píše:
DO BUDOUCNA VZTAH CHCI, ALE NEPLÁNUJU TO JEN CO SI S NĚKÝM ZAČNU PSÁT.

aha :) a jak tedy?

monuschka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 17:04

Spal u kamarádky, protože mu ujel vlak? On nejel další?
Dej na svůj pocit. Když se ti nezdá něco už teď :nevim:
Taky bych řekla, jako @blumen jestli se chceš sejít, tak co nejdřív, ať víš co a jak.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 26.12.17 17:16
@kočička1234 píše:
Dobrý den ráda bych vaše názory. Před nějakým časem jsem si začala psát s mužem ze seznamky. Naše psaní se dostalo do té fáze kdy si píšeme denně, probíráme spolu vše možné, a plánujeme setkání. Už bychom se sešli i dřív ale mě ted bohužel neladí jeho časový pracovní program s mým. Tak snad se zadaří. Píše o sobě že je otevřený všemu…Má pětiletou dceru, kterou má v péči jeho bývalá, prý spolu žili jen na psí knížku. Oslovuje ji pořád mamko, namítla jsem že když už spolu nežijou byt spolu mají dítě přijde mi zvláštní mamkovat a tatkovat. Druhá věc je že je o 10let mladší než já. Samozřejmě nic neplánuju…natož vztah.Ale mám z jeho psaní pocit že mu to asi přerustá cez hlavu to naše psaní, že se zamiloval. A stále mi píše jak je nesmělý a osamělý a nedávno mi napsal, že je na návštěvě u kámošky u které spal, prootže mu prý ujel vlak, a npsal mi ten večer proto že mu bylo blbý vytahovat foun. Popíjel s ní bílé vínoa druhý den mu z něj prý bylo blbě. Pil ho proto že nechtěl urazit…Nevím jestli se se sejít nebo ne,

Jooo :mrgreen: on hleda nekoho ke komu se prestehuje :mrgreen:.
Jen si ho vem domu, ta jeho ti urcite podekuje :mrgreen: :jazyk: :potlesk:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 26.12.17 18:08

Podle me ti to psal, abys zarlila a cekal jak zareagujes.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 18:23

Čím delší psaní, tím větší ztráta času.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama