Může 15měsíční dítě žampiony?

259
17.7.15 23:11

Muze 15 mesicni dite zampiony?

Zitra chci varit kureci maso na zampionech s ryzi… Muzu to dat 15 mesicnimu synovi? Samozrejme bez koreni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
17.7.15 23:17
@Veverkaaa píše:
Zitra chci varit kureci maso na zampionech s ryzi… Muzu to dat 15 mesicnimu synovi? Samozrejme bez koreni…

ano :kytka: davala jsem uz od roka u obou deti ;)

• Citovat
  • Upravit
15419
17.7.15 23:21

Ja davala a teda s korenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
17.7.15 23:22

@dani24687 tak ja zatim je malinko solim.. Jake koreni jsi davala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
17.7.15 23:24
@Veverkaaa píše:
@dani24687 tak ja zatim je malinko solim.. Jake koreni jsi davala?

Od roka jedl vse s nama, nic jsem zvlast nedelala a ani neoddelavala porci, abych zbytek dokorenila. Teda skoro vse, rizek treba jeste nemel, ze smazeneho mel jen 2× kvetak… nebude vadit, kdyz se vetru s dotazem, od kdy jste davali smazene? nas ma 2,5 roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22314
17.7.15 23:25

@Veverkaaa Dala bych, tvou variantu rozhodně ano (smažené asi ne :D ). Jinak bez koření, protože podle tu chuť dodělají právě žampiony a další koření netřeba. Ale to je na chuťových buňkách každého ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22314
17.7.15 23:27

@dani24687 Já řízek dala rozhodně dřív. Tak v 1,5 roce. Vyjímečně, ne často - obecně dělám řízky hodně málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47760
17.7.15 23:28
@dani24687 píše:
Od roka jedl vse s nama, nic jsem zvlast nedelala a ani neoddelavala porci, abych zbytek dokorenila. Teda skoro vse, rizek treba jeste nemel, ze smazeneho mel jen 2× kvetak… nebude vadit, kdyz se vetru s dotazem, od kdy jste davali smazene? nas ma 2,5 roku.

Od té doby co měli dost zubů na zpracování potravy, ale smažené jídla moc neděláme jako řízek, květák a pod. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
17.7.15 23:31

@Ivaneska ani my ne, ja smazene nejim, takze kdyz delam pro chlapa, tak vzdy delam jeste jedno jine jidlo nesmazene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
17.7.15 23:35

V klidu.. :nevim: když to nebude mít moc často..

• Nahlásit
  • Citovat
7385
17.7.15 23:43
@Veverkaaa píše:

proc ne, nas jedl po roce uplne vsechno. Nedavala jsem akorat mozne problematicke veci- syrove maso, netepelne opracovane uzeniny, netepelne upravena vejce nebo nektere syry, prehnane solene veci.. jinak uz ji vsechno. Otazka je, co mu chutna. Moje deti od zacatku ochutnaly a jedly snad vsechno a dcera tedka ma obdobi, ze neji nic zeleneho (spenat, zelene veci v polivce.. naproti tomu zelena okurka nebo jablko ji nevadi:D), o cibuli v polivce jsem musela tvrdit, ze je to maso, aby to snedla.. :DD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38952
18.7.15 04:41

Dala bych, ale kluk třeba ty žampióny skoro do 3 let odmítal. A teda spíš nechápu proč bez koření? U nás se tam dává hlavně kmín a ten děti můžou od hodně nízkého věku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ya-ya
18.7.15 08:02
@Veverkaaa píše:

muze.bez koreni? dyt se dava havne kmin, ten muze a neprezen to s peprem, ale toho se stejne dava jen trosku.co davas za koreni ty?

• Citovat
  • Upravit
Ya-ya
18.7.15 08:03
@dani24687 píše:

poprve loni na vanoce, takze skoro 2,5,od te doby zase ne

• Citovat
  • Upravit
7511
18.7.15 08:43

Nevím, dej mu těch žampionů opravdu malinko jen na ochutnání abys viděla jak na to bude reagovat, malá se mi po nich dost osypala v 18M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama