Může 1.5 roční dítě spolknout plastový kryt baterie teploměru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
plysakLucik
Nováček 2 příspěvky 04.08.19 21:19
Muze 1.5 rocni dite spolknout plastovy kryt baterie teplomeru?

Zdravím maminky, prosím máte některá zkušenost aby 1.5 roční díte spolklo plastový kryt od teploměru? Jestli je to vubec mozne? V noci sme meřili teplotu.Rano se mi mala vzbudila a hned lezla na parapet, na kterem byl teplomer. Nez jsem se zvedla z postele uz ho cumlala puse. Vytahla jsem ho. Nastesti baterie tam byla.Jen ten kryt ne.Jsem si jista ze kdyz jsem teplomer davala na parapet byl kompletni.Vse sme prohledali kryt nikde neni.Mala se ani nezakuckala.Nekaslala.Ji normalne.

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 9010 příspěvků 04.08.19 21:23

@plysakLucik nevím jestli je to možné, ale zaujalo mne, že se to stalo ráno a ty se o půl 10 večer ptáš na emiminu?

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 04.08.19 21:34

Jojo jak píše @stinga kdybych to nenašla a nebyla jistá asi bych už dávno seděla na pohotovosti

stinga
Echt Kelišová 9010 příspěvků 04.08.19 21:39

@plysakLucik @Kristýna 526 no oni by s tím na pohotovosti nic neudělali, jen by řekli, ať kontrolujete hovínko, plast se na rentgenu nepozná
ale celý den nic, a teď se ptát, je divné
já si myslím, že to nesnědla, mohlo to třeba zapadnout za radiátor nebo pod postel

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 99 inzerátů 04.08.19 21:46

@plysakLucik a jak je takovy kryt velký? prý ted dělali výzkum, že když spolkneš hlavičku z Lega v pohodě ti projde trávicím traktem…no já bych to nezkoušela…asi bych minimálně na tu photovost zavolala, dýchá normálně?

plysakLucik
Nováček 2 příspěvky 04.08.19 21:58

Paradoxne my sme v nemocnici s necim jinym.Jen jsem se chtela zeptat jestli nahodou nema nekdo zkusenost. Nepřišlo mi to reálné aby snědla kryt 3×3cm sice na jednom konci zuzeny. Rekla jsem to sestre…deti spolknou kde co. Pak prisla doktorka. Rentgen to neukaze a ostre to neni pry se nemam bat. Asi je mala pravdepodobnost ze se nekomu tohle prohodilo. a bude zrovna na emiminu…

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 04.08.19 22:40

@plysakLucik zkus třeba najít nějakou diskuzi typu „co všechno vám snědly děti?“

AnastazieB
Echt Kelišová 8878 příspěvků 04.08.19 23:25

@plysakLucik neboj se, pravděpodobně to nesnědla a i kdyby, tak to zas vyjde ven ;).

stinga
Echt Kelišová 9010 příspěvků 05.08.19 07:07

@plysakLucik tak 3×3cm určitě sníst nemůže, to by neprošlo hltanem, my máme kryt baterie asi 6×3 cm, tak asi máte nějaký jiný typ teplomeru, ale 3×3 cm fakt nespolkne, to buď klidná

Váš příspěvek
Reklama