Může 19-ti měsíční dítě do kryteho bazénu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zajícová98
Nováček 6 příspěvků 05.08.19 19:46
Může 19-ti měsíční dítě do kryteho bazénu?

Maminky chtěli by jsme do kryteho bazénu do Hradce, ale nevím jestli se malá na roce a půl může koupat v krytem bazénu v Hradci když bude mít koupací pleny? Na stránkách jsem nikde nenašla. Moc děkuji za odpovědi. :nevim:

Přečtěte si článek: Plavání kojenců a batolat - od kolika měsíců?

Reakce:
Natálka26
Kelišová 5934 příspěvků 05.08.19 19:49

@Zajícová98

Obvykle je to od roku. Tak bych se nebála, že by nemohla, tedy moje holky jsem brala od roka do veřejného starší a mladší se musela přizpůsobit takže ta šla cca v 7 měsících poprvé.

stinga
Echt Kelišová 8536 příspěvků 05.08.19 19:50

@Zajícová98 ano určitě může, bývá to povoleno od roka a v těch plenkách

Jedna babička
Kelišová 5017 příspěvků 05.08.19 19:51

@Zajícová98 Sice mají v provozním řádu napsáno (bod 1 písm. g), že od 1 roku do 3 let musí mít dítě plavečky s gumičkou, my jsme s vnukem do Aqua i do bazénu v HK normálně chodili v koupací pleně a nikdy nám nic nikdo neřekl.

stinga
Echt Kelišová 8536 příspěvků 05.08.19 20:03

@Jedna babička koupací plena zadrží víc nálože než plavečky

Jedna babička
Kelišová 5017 příspěvků 05.08.19 20:42
@stinga píše:
@Jedna babička koupací plena zadrží víc nálože než plavečky

Vím, vím. V provozním řádu mají však uvedeny plavečky. :mavam:

Zajícová98
Nováček 6 příspěvků 05.08.19 20:51

Maminky moc vám děkuji :* :)

Mkarla
Nováček 2 příspěvky včera v 21:05

Já jsem s prckem chodila někdy od 1,5 roku na plavání maminek s miminkama a paráda. Určitě doporučuju…

P4ja
Extra třída :D 10710 příspěvků včera v 21:08
@Mkarla píše:
Já jsem s prckem chodila někdy od 1,5 roku na plavání maminek s miminkama a paráda. Určitě doporučuju…

No na plavání miminek jsme brali půlroční. Je rozdíl jít na plavání veřejnosti a nebo na kurz. Jinak hygienická norma pro plavání veřejnosti je minimálně jeden rok a záleží na bazénu.

Zajícová98
Nováček 6 příspěvků včera v 21:56

@P4ja děkuji chtěli jsme normálně pro veřejnost do Hradce do městských lázní :) zatím jsme ještě nebyli… :nevim:

P4ja
Extra třída :D 10710 příspěvků včera v 22:02
@Zajícová98 píše:
@P4ja děkuji chtěli jsme normálně pro veřejnost do Hradce do městských lázní :) zatím jsme ještě nebyli… :nevim:

Tak pokud tam věk není, tak bych se řídila tím rokem a plavky nvm, po nás v bazénu jednoznačně chtěli plavky.

Váš příspěvek
Reklama