Může bolet od bederní páteře břicho?

17617
28.3.20 17:51

Může bolet od bederní páteře břicho?

Zdravím, může bolet od bederní páteře břicho? Máte někdo zkušenosti? Děkuji za vaše odpovědi a názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38101
28.3.20 18:00
@Klopotkova píše:
Zdravím, může bolet od bederní páteře břicho? Máte někdo zkušenosti? Děkuji za vaše odpovědi a názory.

Bricho kde? Za me teda ne. Jednou jedinkrat sem se hadala s chirurgem, ktery mi u bolesti bricha tvrdil, ze je to od zad, ja ze to je jeho, stejne ji nacpal memu mene odolnemu kolegovi, a porad si myslim, ze to od zad nebylo.
Trisla jo, ale bricho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
28.3.20 18:15

A co tě bolí? Svaly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
28.3.20 18:17

Mě bolí…takže může :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1270
28.3.20 18:31

Od břicha záda bolí ( např. při menstruaci ), tak je klidně možné, že to funguje i naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
28.3.20 18:38

Me boli pravy podbrisek at do boku a pod posledni zebro v tom boku a dr tvrdi ze je to od zad - ty me ale neboli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
28.3.20 18:57

Za me ano. Byla jsme původně hospitalizována se slepakem a vyklubaly se z toho záda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1644
28.3.20 19:09

Ano, muzou. Mam vrozenou dysplazii kycli a tejpuju si chodidla, aby mi nohy drzely ve spravne poloze. Pokud zapomenu nebo si je schvalne nezalepim, tak me po case zacne bolet v bedrech a chvilku na to i podbrisek jako na ms. 5 let zpet jsem byla i na laparoskopicky operaci, aby se vyloucil gyn. problem a az 3 roky zpet na ortopedicky klinice zjistili cim to je :D
Pomaha i dost cviceni na zpevneni vnitrniho svalstva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
28.3.20 19:13

Ahoj, taky jsem teď byla na chirurgii s velkou bolesti břicha, prý to muže být od zad.. nevím no, nejhorsi je, ze občas mam křeč pod levým zebrem a děsí mě to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
28.3.20 19:23

@mesiah ja mam to same jen na pravo… uz nekolik mesicu :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2351
28.3.20 19:36
@Klopotkova píše:

Ahoj, nevim, co přesně tě bolí, ale myslím, že to může být i od páteře. Moje nejlepší kamarádka měla asi 5 let záhadné bolesti břicha jakokdyby děloha, močák, podbřišek, třísla… Pořád se jí to stěhovalo a pak už si připadala jako hypochondr, tak dlouho, než jí ochrnula noha. No a pak najednou MR a výhřez 2 plotének. Pomohla jí operace, všechno ostatní bylo o ničemu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2024
28.3.20 19:39

Mě občas bolí záda tak, až z toho mám křeče v břiše a je mi zle od žaludku, takže za mě taky jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama