Může bolet od bederní páteře břicho?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23995
28.3.20 17:51

Může bolet od bederní páteře břicho?

Zdravím, může bolet od bederní páteře břicho? Máte někdo zkušenosti? Děkuji za vaše odpovědi a názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54026
28.3.20 18:00
@Klopotkova píše:
Zdravím, může bolet od bederní páteře břicho? Máte někdo zkušenosti? Děkuji za vaše odpovědi a názory.

Bricho kde? Za me teda ne. Jednou jedinkrat sem se hadala s chirurgem, ktery mi u bolesti bricha tvrdil, ze je to od zad, ja ze to je jeho, stejne ji nacpal memu mene odolnemu kolegovi, a porad si myslim, ze to od zad nebylo.
Trisla jo, ale bricho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
28.3.20 18:15

A co tě bolí? Svaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
28.3.20 18:17

Mě bolí…takže může :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
28.3.20 18:31

Od břicha záda bolí ( např. při menstruaci ), tak je klidně možné, že to funguje i naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3825
28.3.20 18:38

Me boli pravy podbrisek at do boku a pod posledni zebro v tom boku a dr tvrdi ze je to od zad - ty me ale neboli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
28.3.20 18:57

Za me ano. Byla jsme původně hospitalizována se slepakem a vyklubaly se z toho záda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2158
28.3.20 19:09

Ano, muzou. Mam vrozenou dysplazii kycli a tejpuju si chodidla, aby mi nohy drzely ve spravne poloze. Pokud zapomenu nebo si je schvalne nezalepim, tak me po case zacne bolet v bedrech a chvilku na to i podbrisek jako na ms. 5 let zpet jsem byla i na laparoskopicky operaci, aby se vyloucil gyn. problem a az 3 roky zpet na ortopedicky klinice zjistili cim to je :D
Pomaha i dost cviceni na zpevneni vnitrniho svalstva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
28.3.20 19:13

Ahoj, taky jsem teď byla na chirurgii s velkou bolesti břicha, prý to muže být od zad.. nevím no, nejhorsi je, ze občas mam křeč pod levým zebrem a děsí mě to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3825
28.3.20 19:23

@mesiah ja mam to same jen na pravo… uz nekolik mesicu :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19347
28.3.20 19:36
@Klopotkova píše:

Ahoj, nevim, co přesně tě bolí, ale myslím, že to může být i od páteře. Moje nejlepší kamarádka měla asi 5 let záhadné bolesti břicha jakokdyby děloha, močák, podbřišek, třísla… Pořád se jí to stěhovalo a pak už si připadala jako hypochondr, tak dlouho, než jí ochrnula noha. No a pak najednou MR a výhřez 2 plotének. Pomohla jí operace, všechno ostatní bylo o ničemu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
28.3.20 19:39

Mě občas bolí záda tak, až z toho mám křeče v břiše a je mi zle od žaludku, takže za mě taky jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.4.21 11:50

@Betty MacDonald To váže? 😭 😟, Kamarádky je mi opravdu líto, ale teď mám obrovskej strach, mám stejné potíže. bojím se že mi ochrnou nohy 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
12.6.21 17:23

No ja se stim trapim jiz 9let a taky tvrdi, ze zada vsechny vysetreni okolo mam v poradku a ze jsem jich podstoupila dost.Asi neni dira ve ktere bych nemela hadici :lol:.Takze ano muze to bolet od zad :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
4.10.21 21:14

Ahoj holky, obnovuji diskuzi :roll:
Už asi 2 měsíce mě také bolí břicho - začlo to bodavou bolestí v pravém podbřišku (výš než je slepák), která šla do třísla, zad a vzadu do nohy. Vyšetření na gyndě ukázalo cystu 38 mm, teď po 3 týdnech má už jen 20 mm. Dle dr. to od ní bolet nemůže, že prý od zad. Teď jsou bolesti skoro pořád, během dne mě tlačí celý bok, bolest při dosednutí, bolest při „dočůrávání“ když hodně potřebuji :? Krev, moč ok, gynda tedy také.. Co dál? Jsem také jak cvok, co si to vymýšlí :cert: Ale protože mám teď rok od operace krční páteře, kdy jsem měla ochrnutou ruku, mám docela i strach :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat