Může být angína bez horečky a čepů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
peckova
Stálice 86 příspěvků 30.01.19 17:42
Může být angína bez horečky a čepů?

Zdravím,
syn má až asi čtvrtý den velké bolesti v krku, které vůbec neustupují. Čepy, ale nemá a teplotu taky ne. Může to být i přesto angína?

Reakce:
Fany97
Kecalka 102 příspěvků 30.01.19 17:45

Může to být angina. U mě se vždycky projevovala Tak, že mě jen bolelo v krku. A naposledy co mě bolelo v krku, tak to angina nebyla ani zdurele uzliny, a po poslechu doktorka zjistila zánět průdušek. Takže k dr

Vercsi148
Kecalka 261 příspěvků 30.01.19 17:52

@peckova
Moje pětiletá bez teplot, bez čepů a má angínu… Šla bych k doktorovi…

cell
Echt Kelišová 8106 příspěvků 30.01.19 17:53

@peckova : výtěr to rozsekne

levandule23
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 30.01.19 17:57

Měla jsem angínu jakou popisujes. A pak taky angínu, kdy jsem měla jen horečky a v krku mě vůbec nebolelo. Takže možný je všechno, šla bych k doktorovi.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >