Může být exmanžel otec mého dítěte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:18
Může být exmanžel otec mého dítěte?

Prosím anonym, mám zde známé a nechci, aby věděli co řeším..

Porodila jsem dítě a čím dál víc mě trápí, že nevím zda je otec (ex)manžel nebo přítel. První dítě bylo počato přirozeně, druhé už nešlo a museli jsme na IVF (diagnoza u mě anovulace a u ex astenozoospermie). Od té doby uplynuly dva roky, s manželem jsme se nechránili a třetí těhotenství se nedařilo. Pak jsem se dala dohromady s přítelem, s tím jsme se chránili kondomem, ale protože jsem byla přesvědčená, že otěhotnět přirozeně nemůžu, tak jsme to občas neřešili. A hned druhý měsíc jsem našla //. Byl to neuvěřitelný šok a zároveň obrovská radost, protože třetí dítě jsem si moc přála. Konečně jsem měla pořádný důvod opustit věčně opilého manžela. S přítelem jsme doteď, malého miluje, i obě děti z manželství a ony mají rády jeho.

Jen na mě to teď padlo, jaká je šance, že by malý mohl být ex? Vím, že na tuto otázku dokáže odpovědět jen test otcovství ale to přítel odmítá. Říkám si, že snad osud nebude tak krutý a maličký je opravdu přítele..

Děkuji, že jste to dočetli až sem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10300 příspěvků 26.12.18 18:21

Podle me nulova. Hned druhy mesic tzn. Mezi ex a next probehla 1 ms po ktere si mela styk uz jen s next. Takze nemuze byt ex

Hadumi
Extra třída :D 13673 příspěvků 26.12.18 18:22

Tak záleží na tom, jestli si s oběma spala současně …

samá práce
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 26.12.18 18:22

Dej dítěti ochutnat rum s pivem. Jestli mu bude chutnat, je to exmanželovo. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:25
@Hadumi píše:
Tak záleží na tom, jestli si s oběma spala současně …

Právěze s oběma :( nechtěla jsem, aby ex něco poznal :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:26
@samá práce píše:
Dej dítěti ochutnat rum s pivem. Jestli mu bude chutnat, je to exmanželovo. ;)

Kéž by to bylo tak jednoduché

Hadumi
Extra třída :D 13673 příspěvků 26.12.18 18:26
@Anonymní píše:
Právěze s oběma :( nechtěla jsem, aby ex něco poznal :,(

Jo, tak to bůh ví :lol: :mrgreen: . Ale říkej, si, že když to s ex nešlo a s novým vztahem se to podařil hned, že to bude přítel ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:28
@Hadumi píše:
Jo, tak to bůh ví :lol: :mrgreen: . Ale říkej, si, že když to s ex nešlo a s novým vztahem se to podařil hned, že to bude přítel ;)

To si říkám právě pořád. Celé těhotenství bylo v pohodě, až teď to na mě padlo a neskutečně mě to užírá. Vím, že si za to můžu sama ale potřebovala jsem to někde ventilovat

Uživatel je onlineOplatečka
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 26.12.18 18:36

Já vím že je to mimo, ale nemůžu si pomoct.Píšeš že jste se s ex snažili o třetí a pak píšeš že byl věčně opilý..Proč ženská touží mít s takovým chlapem třetí dítě?? Jinak bych na tvém místě testy provedla třeba tajně, já bych tu nejistotu nevydržela.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19000 příspěvků 26.12.18 18:39
@Anonymní píše:
Právěze s oběma :( nechtěla jsem, aby ex něco poznal :,(

S věčně opilým chlapem ses plánovaně snažila o třetí dítě? Nebo se snažíš najít omluvu na to, že jsi byla prostě nevěrná potvora, které se nepříčí spát se dvěma muži najednou a v podstatě na něj ještě svalit svou vinu? Spí se ti dobře?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:41
@Oplatečka píše:
Já vím že je to mimo, ale nemůžu si pomoct.Píšeš že jste se s ex snažili o třetí a pak píšeš že byl věčně opilý..Proč ženská touží mít s takovým chlapem třetí dítě?? Jinak bych na tvém místě testy provedla třeba tajně, já bych tu nejistotu nevydržela.

Ani bych tomu neříkala snažení, bylo mi jasné, že přirozeně by se to nejspíš nepovedlo. A byla jsem bohužel tak hloupá, že jsem pořád věřila, že pít přestane. Ale nestála jsem mu za to ani já, ani děti :(

Také jsem přemýšlela o tom, udělat ty testy tajně, jenže ono to nejde, potřebovala bych „vzorek“ i od přítele. Ex do toho rozhodně zatahovat nechci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:44
@hanka.br. píše:
S věčně opilým chlapem ses plánovaně snažila o třetí dítě? Nebo se snažíš najít omluvu na to, že jsi byla prostě nevěrná potvora, které se nepříčí spát se dvěma muži najednou a v podstatě na něj ještě svalit svou vinu? Spí se ti dobře?

Na nikoho vinu nesvaluju, vím že si za to můžu sama. Když se ohlédnu, tak jediné čeho lituju, že jsem nenašla sílu a odvahu odejít od ex dřív. A ano, byla jsem tak bláhová, že jsem věřila, že třetí dítě by mohlo ex probrat a šel by do sebe. Blbost no, já vím.

Uživatel je onlineOplatečka
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 26.12.18 18:49
@Anonymní píše:
Ani bych tomu neříkala snažení, bylo mi jasné, že přirozeně by se to nejspíš nepovedlo. A byla jsem bohužel tak hloupá, že jsem pořád věřila, že pít přestane. Ale nestála jsem mu za to ani já, ani děti :(Také jsem přemýšlela o tom, udělat ty testy tajně, jenže ono to nejde, potřebovala bych „vzorek“ i od přítele. Ex do toho rozhodně zatahovat nechci

Stačí výtěr z úst, šlo by to eventuelně i ve spánku..ale je to podraz no, když on nechce..Jako můžeš to brát tak že je to prostě přítelovo a hotovo..Ovšem do budoucna to nese určitá rizika.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:04

@Oplatečka
Já to zas nechci dělat bez jeho vědomí. Na jednu stranu to chci strašně vědět ale obejít ho nedokážu. Ale ta nevědomost je ubíjející :(

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13316 příspěvků 26.12.18 19:05
@Anonymní píše:
Prosím anonym, mám zde známé a nechci, aby věděli co řeším..

Porodila jsem dítě a čím dál víc mě trápí, že nevím zda je otec (ex)manžel nebo přítel. První dítě bylo počato přirozeně, druhé už nešlo a museli jsme na IVF (diagnoza u mě anovulace a u ex astenozoospermie). Od té doby uplynuly dva roky, s manželem jsme se nechránili a třetí těhotenství se nedařilo. Pak jsem se dala dohromady s přítelem, s tím jsme se chránili kondomem, ale protože jsem byla přesvědčená, že otěhotnět přirozeně nemůžu, tak jsme to občas neřešili. A hned druhý měsíc jsem našla //. Byl to neuvěřitelný šok a zároveň obrovská radost, protože třetí dítě jsem si moc přála. Konečně jsem měla pořádný důvod opustit věčně opilého manžela. S přítelem jsme doteď, malého miluje, i obě děti z manželství a ony mají rády jeho.

Jen na mě to teď padlo, jaká je šance, že by malý mohl být ex? Vím, že na tuto otázku dokáže odpovědět jen test otcovství ale to přítel odmítá. Říkám si, že snad osud nebude tak krutý a maličký je opravdu přítele..

Děkuji, že jste to dočetli až sem.

Udělala bych genetický test a modlila se. Je jasné, že přítel pravdu vědět nechce pro případ, že ani třetí dítě není jeho. Je trochu hnus spát s oběma teda. Tohle je trest.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >