Může být falešně negativní? Není to brzo?

Anonymní
13.6.20 10:16

Může být falešně negativní? Není to brzo?

Jsem 14dpo, ráno jsem si dělala test s citlivostí 25. Dělala jsem si test i 12dpo, oba jednoznačně negativní. Ms jsem měla (skončila mi v úterý) ale cítím se už nějakou dobu fakt divně, tak chci vyloučit těhotenství. Netestuju moc brzo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15727
13.6.20 10:26

Ten papír, co byl v krabičce, se jmenuje příbalový leták. Není tam k tomu, aby testy v krabičce neštěrchaly, ale jsou tam dost důležité informace. Taky strejda google ti může poradit dost podstatné informace o tvém cyklu, které by měla každá žena v plodném věku znát. Že jsi nepoužila ani jedno, je víc než evidentní. Jinak by jsi totiž zjistila, že máš testovat pokud ti vynechá menzes, protože v tu chvíli je případné hcg v těle dost vysoké, aby ho test zachytil. Měla jsi menzes a negativní test, těhotná tedy nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
13.6.20 10:28

Menstruaci jsi měla, negativní test taky, takže co ještě chceš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2121
13.6.20 10:33

To si děláš srandu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
13.6.20 10:43

Měla si menstruaci a negativní testy, těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
990
13.6.20 10:58

Pockej a pokud ti vynecha menstruace, otestuj znovu. Zbytecne zalozena milionta diskuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5258
13.6.20 11:09

Buďto jedna z nás blbě počítá, nebo v tom máš zmatek… Když ti v úterý skončila MS, jak můžeš být 14 DPO? To jsi přece někde okolo 10. dne cyklu a spíš teprv ovulace bude, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3197
13.6.20 11:11

Jak můžeš být 14 dpo a zároveň být po menstruaci?  8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14698
13.6.20 11:13
@Anonymní píše:
Jsem 14dpo, ráno jsem si dělala test s citlivostí 25. Dělala jsem si test i 12dpo, oba jednoznačně negativní. Ms jsem měla (skončila mi v úterý) ale cítím se už nějakou dobu fakt divně, tak chci vyloučit těhotenství. Netestuju moc brzo?

Tak pokud jsi měla ovulaci před 2 týdny a do toho ještě MS, tak by se to ani nestihlo zahnízdit. A jinak si ujasni pojmy, nemůžeš být po ovulaci a zároveň po MS. To už se zase počítá od začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
13.6.20 11:18

Byt tebou, resim u obvadaka, ze se citis nakou dobu fakt divne, nech si vysetrit krev na cukr, zelezo a stitnou zlazu a co ja vim, co jeste..pripadne by tam treba mohli mit i nejaky letak, jak funguje zensky cyyklus :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.20 11:25
@Michelle_M píše:
Buďto jedna z nás blbě počítá, nebo v tom máš zmatek… Když ti v úterý skončila MS, jak můžeš být 14 DPO? To jsi přece někde okolo 10. dne cyklu a spíš teprv ovulace bude, ne?

Ovulaci jsem měla 29.5. ms 6-8.6

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.20 11:26

Myslela jsem minulý cyklus, s tou ovulací

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.20 11:30

Mám slabší menstruaci, vždy jen 4-5 dní. Znám ženský co na začátku tehu krvácely a prý to je dost podobný moji obvyklý menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
3197
13.6.20 11:31
@Anonymní píše:
Mám slabší menstruaci, vždy jen 4-5 dní. Znám ženský co na začátku tehu krvácely a prý to je dost podobný moji obvyklý menstruaci.

Ježíš marja, to je snad vtip že jo? :mrgreen: Ne, skočím do ohně za to že těhotná na 1000% nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14698
13.6.20 11:41
@Anonymní píše:

Jasný a ty bys teoreticky byla 15 dnů po ovulaci a už ti je delší dobu špatně?? A ještě navíc otěhotněla s tak krátkou luteální fází a vajíčko by se přes MS udrželo…ještě tu o Červené Karkulce…a nebo si spíš vem učebnici biologie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama