Může být krkání příznak těhotenství

12.11.19 12:22

Může být ,,krkání" počáteční příznak těhotenství ?

Ahoj ženy,
druhé dítě už si nějakou dobu přejeme.. Včera mně začalo být tak zvláštně, něco mezi tím jako když pálí žáha a zároveň tlačení v žaludku, které mě nutí k neustálému,, krkání" jak kdybych byla starej chlap. :lol:, měla jste to některá jako příznak? Toto se mně u prvního těhu nestalo teda a ani jindy :D. Jinak klasika, bolí mě prsa a jiné podobné příznaky, které mám vždy pře MS, ale krkání se mně teda ještě nestalo :D. Test jsem zatím nedělala, protže menstruaci mám teprve dostat každým dnem, tak nechci zbytečně jančit. 8o :lol: Díky za zkušenosti :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.11.19 12:31

Podle emimina může být příznak těhotenství úplně všechno, takže proč ne i krkání :lol: :lol: :lol:
A když budu psát na vážno - pokud těhotná jsi, plod v tuhle chvíli nemá ani 1mm - myslíš, že je možné, že ti tlačí na nějaké orgány a tebe z toho důvodu pálí žáha a tlačí žaludek???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11864
12.11.19 12:34

Příznak může být cokoli, co reálně máš nebo si vsugeruješ. :) Za mě je nejlepší příznak pozitivní TT :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10837
12.11.19 12:35

@Popokatepetla no já myslím, že to není tím, že by plod někam tlačil, ale může to být forma nevolnosti - já jsem třeba nikdy nezvracela, ale měla jsem takový divný pocit v krku a v puse, jakoby kovový a nechutenství, tak myslím, že i říhání může být :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11864
12.11.19 12:38

@stinga S tím souhlasím. Mně pomáhal Birel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3373
12.11.19 12:39

Tak ja jsem u prvniho tehu taky jednu dobu strasne krkala ale bylo to az nekdy 10tt takze priznak to muze byt ale taky nemusi hold budes muset pockat na ten test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 12:42

Ja mam tedy nutkani ke krkani pred kazdou menstruaci (hormony), takze priznak to muze byt jak PMS tak tehotenstvi (obe rozhazuje hormony).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1592
12.11.19 13:19

Krkání je taky příznak žaludečního vředu nebo jiných trávicích obtíží. Tak bacha, třeba se ti to kryje s těhotenstvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
12.11.19 15:03

Jo, tímhle dotazem jsi mi to připomněla :lol: krkala jsem strašně celý první trimestr. Předtím nikdy. A taky mi u toho bývalo nevolno, ale to až kolem 9tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
740
12.11.19 15:37

Teď jsem se trochu vyděsil… Jestli je krkání a pálení žáhy příznakem těhotenství, pak jsem už asi měsíc v jináči… Budu otec samoživitel… 8o 8o 8o 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
12.11.19 17:49
@bse.pedro píše:
Teď jsem se trochu vyděsil… Jestli je krkání a pálení žáhy příznakem těhotenství, pak jsem už asi měsíc v jináči… Budu otec samoživitel… 8o 8o 8o 8)

Ale prosím tě, to gratulace. A udělal sis test? :mrgreen: Já začala opravdu hodně krkat a říkala jsem si, že je to nějaký divný. O pár dní později pozitivní test. Vlastně to byl u mě jediný příznak těhotenství. Takže na tom můžeš být, zakladatelko, podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 18:48

@zuzikka Děkuji za zkušenost, vím, že sestřenice právě taky děsně krkala, ale nevím jestli už hned na začátku..
@Popokatepetla tak u prvního těhotenství mě pálela žáha od začátku do konce, takže proč by to nebylo možně.. :nevim:
No počkám jestli přijde MS :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama