Může být listerie i v pizze z restaurace?

Anonymní
9.4.21 15:25

Může být listerie i v pizze z restaurace?

Ahoj holky,
já už jsem asi úplně paranoidní, ale nemůžu si pomoct. Jsem těhotná a manžel mi dnes dovezl z pizzerie k obědu pizzu. Ta pizza byla špenátová, bylo tam spoustu čerstvého zeleného listového špenátu no a já to samozřejmě s chutí snědla a teď si říkám, že ten špenát beztak neumyli, nebo že se jim tam válel kdoví jak dlouho, nebo že to na tu pizzu mrskli ještě zmražené (z takového toho pytlíku v mražené podobě, třeba Bonduell tento mražený listový špenát prodává, bohužel nevím, jaký špenát tam dávají) a že to určitě bylo plné listerií. No a manžel už to nevydržel, že jsem se zbláznila. Prý je jedno, jestli to umyli nebo neumyli, že ta pizza se peče v peci na 350 stupňů po dobu 5 minut a že v takovém žáru by chcíplo všecko. Jenže mně to furt vrtá v hlavě a říkám si, že třeba se ten špenát mezi těstem a sýrem dost dobře nepropekl za těch 5 minut. A bylo ho tam docela dost. Mám po několika potratech a asi se z toho těhotenství zblázním. Mám stále hrozný strach, aby se něco nepokazilo a nemůžu si pomoct. Chtěla bych nad těmi svými úvahami mávnout rukou, jako by to udělala naprostá většina těhotných. Napište mi prosím, že už jsem paranoidní magor a řeším naprosté nesmysly. Pardon za ten anonym, připadám si trapně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10598
9.4.21 15:29

Jo, jsi paranoidní a jestli takhle šílíš teď, tak si dej pozor, jaká budeš po porodu. Máme takhle známou a ta se definitivně zbláznila. Doma jí všude stojí litry desinfekce, od porodu malou stráží jak oko v hlavě, to dítě nemůže absolutně nic. Ve třech letech se jí teď rozhodla koupit odrážedlo, doteď měla strach, že si ublíží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1195
9.4.21 15:29

Ahoj ano ses paranoidní 😁 🤦🏻‍♀️promiň jsem taky těhotná a pizzu se špenátem miluji.. Ta pizza se péče v peci na několik stupňů.. Takže tomu by nic být nemělo když už jsme u toho pokud tam je i sýr to by si nemohla ani to.. Protože taky nevíš jaký tam dávají tak si hod nohy na gauc a užívej si těhotenství 😊kdyby si měla řešit vše co snis asi se zbláznis hezky den 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1195
9.4.21 15:31

@Aduš8 souhlasím s tebou jak člověk blbne teď tak pak bude úplně máš pravdu… Já jim všechno a nic si z toho nedělám vše jim s mírou a nečtu žádný kraviny protože by jsme nedělaly nic jiného 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
9.4.21 15:33

Jsi paranoidní magor a řešíš nesmysly. Stresem ubližuje tomu dítěti daleko víc. Hod se do klidu a neřeš každej prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
9.4.21 15:35

Jsi paranoidní magor a řešíš naprostý nesmysly. :mrgreen: A teď vážně! Příště až ti manžel doveze pizzu, tak jí zabal a pošli jí mně. A budeme spokojený obě. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7862
9.4.21 15:36

Řešil bych s odborníkem tvůj nezvladatelný paranoidní strach, který nedokážeš ovládat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2468
9.4.21 15:36

Za a) paranoidní jsi. Za b) i kdybys náhodou nebyla, tak pizza je snědená a už s tím nic nenaděláš. Stres je horší než špenát na pizze :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8070
9.4.21 15:38
@Psssssst píše:
Jsi paranoidní magor a řešíš naprostý nesmysly. :mrgreen: A teď vážně! Příště až ti manžel doveze pizzu, tak jí zabal a pošli jí mně. A budeme spokojený obě. ;)

Pockej, to pak brnkni, privezu vino a dame si ji napul, at nejsi tlusta. Takova ja jsem kamoska ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
9.4.21 15:56

@ontarova.stara Ok, počítám s tebou, ale ne že mě napráskáš zodpovědným matkám, že si v pátým měsíci ohrožuju prcka listerií a ještě mu pošlu trochu vína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11636
9.4.21 16:01

Ano, seš paranoidní magor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8070
9.4.21 16:04
@Psssssst píše:
@ontarova.stara Ok, počítám s tebou, ale ne že mě napráskáš zodpovědným matkám, že si v pátým měsíci ohrožuju prcka listerií a ještě mu pošlu trochu vína.

Neboj, ja ti dam jen decku a pak uz budes cucat spunt, aby ti to nebylo lito.
Si objedname u manzela zakladatelky jeste tiramisu, ne ;)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16389
9.4.21 16:09

Si blázen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
9.4.21 16:09

Uklidni se, nebo se fakt zblaznis, ja mela taky velky strach a po porodu je to jeste horsi, ale vetsinou se snazim ovladat, a az takhle paranoidni jsem teda nebyla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
9.4.21 16:10
@ontarova.stara píše:
Neboj, ja ti dam jen decku a pak uz budes cucat spunt, aby ti to nebylo lito.
Si objedname u manzela zakladatelky jeste tiramisu, ne ;)?

Tys to vymyslela. Já už se normálně začínám těšit.
Tak zakladatelko, četla jsi? Ještě dvakrát tiramisu, prosíme. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat