Může být moje přítelkyně těhotná?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
5.1.22 02:21

Může být moje přítelkyně těhotná?

Dobrý den, mám dotaz, spal jsem se svou přítelkyní 30.12 2021, ovulaci má až 3.1 2022. Udělal jsem se do kondomu, pak ho sundal, teď úplně přesně nevím jestli jsem si důkladně utřel prsty a penis, ale mám za to že ano, pak jsem jí to šel dělat prsty a pak na 2 zasuny šel do vnitr bez kondomu. Chci se jen zeptat jaká je šance na to že by otěhotněla když budeme tedy brát že tam něco málo zbilo, tak jaká je šance když to bylo 4 dny před ovu, malé množství a když oba dva kourime. Četl jsem že to pak funguje jak armáda a většina spermií se ani nedostane k vajíčku, tak jaká je tedy šance. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2475
5.1.22 02:29

Je nenulová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
5.1.22 07:36

@Franta550 tak to je potom zvláštní, že má tolik kuřáků děti, ne? Když vlastně kouření cigaret funguje podle tvého vyjádření jako forma antikoncepce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10182
5.1.22 07:39

Ty jsi fakt už chorá :roll: Proč nenecháš běžet jednu diskusi pod jedním profilem a tam vždycky tyhle svoje obsese nevyventiluješ? Sem za chvilku budeš psát i jako svůj vlastní strejda :roll: Jinak tímhle způsobem máme neplánované třetí dítě, můžeš začít shánět výbavičku. Nevím, co myslíš tím, že kouření funguje jako armáda, ale jestli myslíš antikoncepce, tak tě můžu ujistit, že můj manžel kuřák má tři děti na první šťouch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56534
5.1.22 07:47

Tak 8,5 %, tipuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
5.1.22 08:47

Žiši… To je tak průhledné.. :mrgreen: Chlap by určitě psal OVU :zed:
Jdi se už léčit… Ano tímhle způsobem můžeš otěhotnět. I ten malý zbYtek ejakulátu, co zbyde v chámovodu, obsahuje spermie. A 4 dny před ovulací už začíná plodné období… Takže slušná trefa.. :pankac: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 08:58

@werajsik já nemůžu ty jo :lol: obviňujete cizího člověka kvůli mě :palec: zakladateli se omlouvám, že kvůli mně musí číst tyhle zprávy :srdce: navíc vám unikají fakta. Já beru antikoncepci, takže ovulaci nemám. Takže těžko bych to musela psát já a navíc jsem tu psala jen 2 diskuse o tom, jestli je možné nějakým způsobem otěhotnět. Další fakt nekouřím je mi 16 a můj přítel taky nekouří. A já vím, že kouření není absolutně žádná antikoncepce. A docela mě mrzí, že jsem napsala jen 2 diskuze o jednom tématu a pokud se tu objeví jiný podobné téma, tak si myslíte, že to jsem já a třeba jste hnusný na cizí lidi, kteří za to nemůžou. Už měsíc jsem tu nic nenapsala, takže omlouvám se zakladateli a ani některým ženám tady na emiminu :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
2528
5.1.22 09:04
@Anonymní píše:
@werajsik já nemůžu ty jo :lol: obviňujete cizího člověka kvůli mě :palec: zakladateli se omlouvám, že kvůli mně musí číst tyhle zprávy :srdce: navíc vám unikají fakta. Já beru antikoncepci, takže ovulaci nemám. Takže těžko bych to musela psát já a navíc jsem tu psala jen 2 diskuse o tom, jestli je možné nějakým způsobem otěhotnět. Další fakt nekouřím je mi 16 a můj přítel taky nekouří. A já vím, že kouření není absolutně žádná antikoncepce. A docela mě mrzí, že jsem napsala jen 2 diskuze o jednom tématu a pokud se tu objeví jiný podobné téma, tak si myslíte, že to jsem já a třeba jste hnusný na cizí lidi, kteří za to nemůžou. Už měsíc jsem tu nic nenapsala, takže omlouvám se zakladateli a ani některým ženám tady na emiminu :dance:

Tak není nic jednoduššího, než požádat @admin, aby prověřil, zda jsi opravdu jiná osoba.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15742
5.1.22 09:59

Dobrý den,

ano jedná se pravděpodobně o dvě osoby.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5478
5.1.22 21:05
@Anonymní píše:
@werajsik já nemůžu ty jo :lol: obviňujete cizího člověka kvůli mě :palec: zakladateli se omlouvám, že kvůli mně musí číst tyhle zprávy :srdce: navíc vám unikají fakta. Já beru antikoncepci, takže ovulaci nemám. Takže těžko bych to musela psát já a navíc jsem tu psala jen 2 diskuse o tom, jestli je možné nějakým způsobem otěhotnět. Další fakt nekouřím je mi 16 a můj přítel taky nekouří. A já vím, že kouření není absolutně žádná antikoncepce. A docela mě mrzí, že jsem napsala jen 2 diskuze o jednom tématu a pokud se tu objeví jiný podobné téma, tak si myslíte, že to jsem já a třeba jste hnusný na cizí lidi, kteří za to nemůžou. Už měsíc jsem tu nic nenapsala, takže omlouvám se zakladateli a ani některým ženám tady na emiminu :dance:

nediv se… tvoje diskuze jsou dost bizarní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 21:45

@alejandra napsala jsem jen 2 tak nevím co řešíte :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu