Může být někdo snědý a ne Rom?

9.5.16 00:58

Může být někdo snědý a normální (ne rom)???

Zdravím :)
Nechci aby otázka vyzněl rasisticky ale chci se vás zeptat jestli si myslíte že někdo může mít snědou pokožku jako rom ale zároveň nemusí být romské národnosti. Moje kamarádka si našla takového kluka…jeho rodiče jsou prý normálně bílí a on má jen víc pigmentu. Nevím jestli tomu mám věřit nebo ne. A ptám se i proto jelikož ona to tají rodičům, protože oni nemají rádi romy. :lol: :lol: :lol: Díky za odpověď :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1109
9.5.16 02:35
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
9.5.16 02:57

Tak presne muj pripad. Bio otec je snedsi, ale norrmalni cech, jeho rodice bily. Ale babicka se pry nekdy s nekym zapletla, ind, arab, kdo vi. Uz v porodnici sestricka pronesla o synovi, ze je vyrazny. Takze ta vyraznejsi pigmentace se jim tahne rodem. Ja bledule, ale dite mam snedsi. Zmarkantni se to v lete diky opaleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
9.5.16 03:02

Není adoptovaný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8290
9.5.16 05:03

Ano, může. znám takovou jednu holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bamba
9.5.16 05:25

Ano, mám takového manžela. Jenže nikdo neví, jak tito lidé ke své barvě kůže přišli. Tchán říkal, že jeho babička byla snědá. Každopádně mi je to jedno.Je hodný, pracovitý, chytrý a snesl by mi modré z nebe.

• Citovat
  • Nahlásit
325
9.5.16 05:27

A proc by nemohl byt snedy jen tak. Kolikrat se rodicum s tmavou pigmentaci narodi uplne svetle dite. Muze to byt vselijak pomichane. Sousedka je napriklad rezava po sve tete. Jestli je to spravny kluk, tak je uplne jedno jake cislo odstinu ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
9.5.16 05:45

@Takovaholka Možná nechceš aby tvůj dotaz zněl rasisticky, ale bohužel se ti to nepovedlo.„normální“ nejsi hlavně ty když takhle píšeš, ale to není samozřejmě odpověď na tvůj dotaz. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
9.5.16 06:20

Ano může…ale stejně tak mohla třeba jeho matka jeho otce podvést, a jeho otcem může být někdo jiný (snědší) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6058
9.5.16 06:38

Známý je snědší, rodiče skoro jak stěny, předky mají kdesi u mooooře. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3093
9.5.16 06:38

@Takovaholka Může, můj otec i jeho bratři byli snědí a mám i takového kolegu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54877
9.5.16 06:41

Jo. Manzel je snědý, není Rom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
9.5.16 06:51

Manzel je snedy, ma trochu tmavsiho otce, ale romove nejsou. Jeho deda od taty byl nalezenec, tak tam mozna budou koreny nekde na Jihu ;)
Dcera je tmavsi po manzelovi a mistni cikani si mysli, ze manzel i dcera jsou „jejich“ :mrgreen: :pankac:
A me je to uplne jedno. Ve meste, kde jsem bydlela (150km od nynejsiho) si mysli, ze jsem si vzala roma. A kaslu na to :nevim: no a co ;) :jazyk: akorat se zasmeju a to je tak vsechno ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.16 07:20

Taky jsem sneda jako rom a nejsem. Matka modrooka blondyna otec snedy jako ja, jeho rodice -jeden blondak s modryma ocima a tmavsi kuzi a druhy tmavy typ se svetlou kuzi, vsichni vysoce vzdelani :think:

• Citovat
  • Nahlásit
54004
9.5.16 07:30

@Takovaholka proč by ne? navíc cikán se pozná celkem dobře. ale to je věc kamarádky s kym chodí ;). Pokud jsou rodiče bílí tak bud někdo z předků byl tmavší nebo adopce???dcera má taky víc pigmentu, geneticky všechny děti mají stejného otce, nejstarší syn měl dlouho modré oči a světlé vlasy :lol: a malá má velké hodně tmavé oči :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat