Může být pozitivní? Jsem jako na trní.

1.7.20 12:02

Může být pozitivní? Jsem jako na trní.

Moc vás všechny zdravím! Chtěla bych váš názor. Už od pátku mě bolí podbrisek a tak nějak tuším, že jsem těhotná. Jsem 12DPO, co myslíte? Už jsme o jedno malé přišli, věřím, že teď to vše klapne. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4338
1.7.20 12:04

Nějakej duch tam je, tak snad bude sílit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
1.7.20 12:05

Je tam duch. Otestuj se za dva dny zda bude čárka sílit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 12:07

Provedu! Jak se ten čas najednou může vlect. :D testují už se potřetí. Tak moc tomu věřím už od začátku „příznaků“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 12:07

Provedu! Jak se ten čas najednou může vlect. :D testují už se potřetí. Tak moc tomu věřím už od začátku „příznaků“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34406
1.7.20 12:18

Ja nic nevidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
1.7.20 12:21
@Ruzovyptacek píše:

Držím palce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12856
1.7.20 12:31

@Ruzovyptacek testuj až vynecha ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 13:06

Ahoj vsem, prosim o radu. Necháváme tomu tak nejak volny průběh, ale citim se zvláštně. 23-27.6. Jsem mela mit menstruaci, nicmene zacala jsem krvacet uz 19.6. -22.6. Ale tak divne, asi o polovinu slabší a 23.6. Jsem uz jenom spinila. Predtim jsme meli nechráněný pohlavní styk, několik krat… a potom od 27.6. jsem krvacela, ale nemela jsem zadne příznaky ms. Bylo to jen lehce urcite ne jako ms. Zacala se mi motat hlava a bolesti v podbrisku. Dnes uz jen lehce spinim. Vcera jsem byla u doktora, protoze se sestřička bala aby to nebylo mimodelozni. Příkladem testy.. vcera rano jsem mela ducha a u doktora nic, nicmene bylo to odpoledne.. dneska rano jsem si delala test, protoze se mi fakt dost motá hlava a porad ten podbrisek. Co myslite? Doktor rekl, ze tam zatim nic nevidí. Cysta zadna vsechno ok. Pry mozna hormony. Mam pockat. Prvni je 27.6.,druhy 28.6.(tam to neni moc videt na foto, ale na koho lehounce) a posledni dnes rano. A ta fotka jak je jenom jeden je vcera rano. Moc dekuju. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Lfm
10
1.7.20 13:10

@Ruzovyptacek vidim ducha :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lfm
10
1.7.20 13:17
@Anonymní píše:
Ahoj vsem, prosim o radu. Necháváme tomu tak nejak volny průběh, ale citim se zvláštně. 23-27.6. Jsem mela mit menstruaci, nicmene zacala jsem krvacet uz 19.6. -22.6. Ale tak divne, asi o polovinu slabší a 23.6. Jsem uz jenom spinila. Predtim jsme meli nechráněný pohlavní styk, několik krat… a potom od 27.6. jsem krvacela, ale nemela jsem zadne příznaky ms. Bylo to jen lehce urcite ne jako ms. Zacala se mi motat hlava a bolesti v podbrisku. Dnes uz jen lehce spinim. Vcera jsem byla u doktora, protoze se sestřička bala aby to nebylo mimodelozni. Příkladem testy.. vcera rano jsem mela ducha a u doktora nic, nicmene bylo to odpoledne.. dneska rano jsem si delala test, protoze se mi fakt dost motá hlava a porad ten podbrisek. Co myslite? Doktor rekl, ze tam zatim nic nevidí. Cysta zadna vsechno ok. Pry mozna hormony. Mam pockat. Prvni je 27.6.,druhy 28.6.(tam to neni moc videt na foto, ale na koho lehounce) a posledni dnes rano. A ta fotka jak je jenom jeden je vcera rano. Moc dekuju. Jana

Tady taky urco ducha vidim! Spis uz skoro carku. To krvaceni mohlo byt nidacni! Proto to bylo “jine” nez tvoje obvykla mestruace. A to ze doktor nic nevidel na uzv je normalni! Jeste je to moc malinke! Jestli je to mimodelozni ted jeste nikdo nepozna :woman_shrugging_tone1: Ale rozhodne je zbytecne stresovat!
Doktor te bude chtit urco videt brzo na kontrolni uzv a odbery
Drzim pesti!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 13:20

@Lfm moc dekuju :) ja uz si rikala, jestli si to nevymyslim :lol: manželovi to jeste nechci rikat, chtela bych mu pak dat digitální test jako darek a prekvapeni :) tak snad se zadarilo. Ze doktor nic nevidí to je mi jasne

U tebe taky vidim ducha :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34406
1.7.20 13:40
@Anonymní píše:
Ahoj vsem, prosim o radu. Necháváme tomu tak nejak volny průběh, ale citim se zvláštně. 23-27.6. Jsem mela mit menstruaci, nicmene zacala jsem krvacet uz 19.6. -22.6. Ale tak divne, asi o polovinu slabší a 23.6. Jsem uz jenom spinila. Predtim jsme meli nechráněný pohlavní styk, několik krat… a potom od 27.6. jsem krvacela, ale nemela jsem zadne příznaky ms. Bylo to jen lehce urcite ne jako ms. Zacala se mi motat hlava a bolesti v podbrisku. Dnes uz jen lehce spinim. Vcera jsem byla u doktora, protoze se sestřička bala aby to nebylo mimodelozni. Příkladem testy.. vcera rano jsem mela ducha a u doktora nic, nicmene bylo to odpoledne.. dneska rano jsem si delala test, protoze se mi fakt dost motá hlava a porad ten podbrisek. Co myslite? Doktor rekl, ze tam zatim nic nevidí. Cysta zadna vsechno ok. Pry mozna hormony. Mam pockat. Prvni je 27.6.,druhy 28.6.(tam to neni moc videt na foto, ale na koho lehounce) a posledni dnes rano. A ta fotka jak je jenom jeden je vcera rano. Moc dekuju. Jana

To je jasne pozitivni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 13:42

@vodolejka tak budu doufat a pak Vam kdyztak dam vedet jak to dopadlo :) zopakuju treba jeste v patek :) moc dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
2.7.20 22:15

Krásný večer holky, snad nebude vařit, že se k Vám přidám. Moje situace je docela prekerka:joy: :see_no_evil: Měla jsem dostat ms 28.6 dnes je to 4. Den co jsem to nedostala. Nejsem si jistá v termínu kdy se zadařilo..buď 19.6 nebo 26.6. což ale vůbec nevychází na ovulaci a plodné dny. Délku cyklu mám 28 dní. Má vždy pravidelná max spozdeni o jeden den. No..dnes jsem si dělala znovu těhotenský test a vyšel mi opět pozitivní. Druhá čárka je sice slabá, ale je tam. Co si o tom myslíte? Mě to hlava nebere.. :lol: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama