Může být pozitivní ovulační test při MS?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
13.10.21 22:19

Může být pozitivní ovulační test při MS?

Dobrý den,
od 1.10 do 5.10 jsem měla menstruaci, naprosto normání, od 9.10 jsem zase začala krvácet, trochu, ale neustále, nikdy se mi to nestalo (jako rozhozený cyklus atd.. ale kojim, prý se to může stát), sex naposled v září..krvácím dodnes i s normálníma příznakama jako při MS, bolí mě podbříšek, jsem nafouklá atd.. ale podle klasického cyklu (kterýkoliv předtím, které jsem měla vždy pravidelné)bych měla mít teď někdy ovulaci a i přesto, že krvácím jsem si udělala ovulační test a vyšel pozitivní.
Je tedy možné, že mám ovulaci i když krvácím? Nikde jsem se to nedočetla. K lékaři jdu na preventivní prohlídku na konci měsíce, samozřejmě se tam zeptám co se to se mnou děje, proč jsem to dostala takhle po sobě, ale zajímalo mne, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1130
14.10.21 07:18

A nejsi těhotná? Ovulacni test umi ukazat i těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 07:26

Rekla bych, ze muze. Jedno dite se nam podarilo pri menstruaci, po roce snazeni v domnelych plodnych dnech. U druheho uz jsem sledovala ovulaci ze slin a nestacila jsem se divit, v kterych dnech jsem ji mela. Potvrdil mi to i gynekolog, ze opravdu nemusi byt uprostred cyklu.

• Citovat
  • Nahlásit
7
14.10.21 08:35

@Prdolinka86
To si nemyslim, opravdu jsem mela normalni menstruaci se vsim vsudy a ted to krvaceni jakoby druha lehci menstruace. Ale pro jistotu si udelam test, mam jet na vikend s kamaradkama, tak abych mela jistotu a nevypila tam sud a pak nekoukala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
14.10.21 21:41

@Qistyna udelej a dej vedet. Je to fakt možný. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
15.10.21 05:28

@Prdolinka86 tak je pozitivni, to fakt koukam. Ted mam strach z mimodelozniho… zda se mi malo pozitivni na to, ze prvni MS mi koncila 5.10 a do toho me dost boli bricho.. no zavolam doktorovi, jestli me neveme radeji driv. Nechapu jak to muze byt pres uplne normalni menstruaci a pak tydenni krvaceni.. no uvidim. Dekuji za tip, nikdy by me tohle nenapadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10674
15.10.21 05:49
@Qistyna píše:
@Prdolinka86 tak je pozitivni, to fakt koukam. Ted mam strach z mimodelozniho… zda se mi malo pozitivni na to, ze prvni MS mi koncila 5.10 a do toho me dost boli bricho.. no zavolam doktorovi, jestli me neveme radeji driv. Nechapu jak to muze byt pres uplne normalni menstruaci a pak tydenni krvaceni.. no uvidim. Dekuji za tip, nikdy by me tohle nenapadlo

Urcite k doktorovi co nejdřív. Mimodelozni by to být klidně mohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
15.10.21 06:38

@Qistyna no nemas zac a jak pise @karkarka sup l dr, at vis jestli je vse ok. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
15.10.21 14:32

Tak me vysetrili, v deloze nic nevidela, bud to byl spontanni potrat (lepsi pripad) nebo mimodelozni, zjistim v pondeli podle hodnot HCG, podle toho se to pak bude dal resit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
17.10.21 10:50
@Qistyna píše:
Tak me vysetrili, v deloze nic nevidela, bud to byl spontanni potrat (lepsi pripad) nebo mimodelozni, zjistim v pondeli podle hodnot HCG, podle toho se to pak bude dal resit

Tak pak určitě napiš jak to dopadlo. Ale mně se zdá divné, že by tak brzo doktorka věděla zda něco je nebo není v děloze. Já sama jsem jednou byla na UTZ hned jak mi nějakou chvíli meškala menzes a sami říkali, že tam ještě nic vidět nemusí být, protože je to moc brzo. To měření HCG ti napoví dost ale podle mě tam je šance ještě i na pozitivní výsledek (zdravé těhu) i když třeba ne tak pravděpodobný. No uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.10.21 11:09

@Pinotek
No ona rikala; ze kdyby to bylo prosperujici tehotenstvi; tak ze bych uz musela byt 5+6tt podle predposledni menstruace a to ze by uz videla zvetsenou sliznici a aspon gestacni vacek, ale ze ja tam mam uplne “cisto”.. nicmene testy mam furt pozitivni, tak se trochu bojim. Zas na druhou stranu nevim jak rychle to hcg jde z tela ven tak proste uvidim az v pondeli odpoledne podle krve. Doktorka rekla, ze urcite potrebujem aby klesalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.10.21 16:39

Tak mi malinko HCG roste, zitra jdu jeste na kontrolni odber, ale mam strach z mimodelozniho (stejne tak doktorka). Doufala jsem, ze klesne. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat