Může být pozitivní TT?

15
14.5.20 11:23

Může být pozitivní TT?

Ahoj, prosím o radu. Přítel byl na spermio a má azoospermii. Příští týden už jsme objednaný na konzultaci ohledně umělého oplodnění, mám už zařízené doporučení apod. Jde o to že mám nyní 8 dní zpoždění a dnes jsem si udělala těhotenský test. A teď nevím, zda to mám brát jako pozitivní, nebo jen falešný, nebo jen třeba jako rozmazánou barvu. Přikládám foto (nevím zda to jde dobře vidět), jsem z toho trochu ve zvláštním rozpoložení. Předem děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3172
14.5.20 11:25

Pozitivní to rozhodne neni, neco je tam rozpite ale spise je vadny. Udelej dalsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12596
14.5.20 11:25

Játam něco vidím. Hrozně bych vám to přála. Zkus zítra udělat test znovu a budeš chytřejší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2960
14.5.20 11:36

Neco tam vidim, ale zkus zitra dalsi. Zazraky se deji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1041
14.5.20 11:43

@Eliška026 promiň ale asi budu jediná negativní. Něco tam je, ale je to rozmazané, spíš vadný test. Navíc pokud máš 8 dní zpoždění, tak mi to přijde dost na takhle slabou čárku :think: ale zázraky se dějí to je fakt. Zkus zítra ráno další test a budeš vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
14.5.20 11:46

Něco tam je, zkus zítra další :palec: hodně štěstí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58709
14.5.20 12:13

Je tam náznak, ale 8 dní zpoždění už bys měla mít jasně pozitivní test.. Pokud máš pravidelný cyklus.. Udělej za 2 dny a uvidíš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2937
14.5.20 12:20

Přikláním se k názoru, že je to spíše vadný test.
8 dní zpoždění by měl být test už jasně pozitivní.
Azoospermie znamená, že v ejakulátu nejsou žádné spermie, tzn. není příliš pravděpodobné, že bys byla těhotná. Ale jak už bylo psáno - zázraky se dějí.
Držím palce a jsem zvědavá, jak to dopadne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2394
14.5.20 12:20

Každý den by měla čárka trochu zesílit. Nejviditelnější to většinou bývá z první ranní moči. Tak bych zkusila ještě následující dva dny ráno test a budeš moudřejší. Držím palce! Nic není nemožné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
18.5.20 08:09

Ahojky, tak to byl nejspíš vadný test, dneska test negativní…ale stále jsem to nedostala :think: mám už 14 dní zpoždění
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
22.5.20 16:50

Ahojte holky..
Chtěla bych se zeptat koncem dubna jsem vysadila antikoncepci. Menstruaci jsem dostala normálně akorát jsem ji měla o den déle což je od 22.4. do 27.4. Pak už jsem ale prášky nebrala. Párkrát jsme s přítelem měli přerušovaný styk, jinak s ochranou. Před dvěma dny což je 20.5. jsem měla dostat menstruaci, ale zatím jsem žádnou nedostala a ani necítím žádné bolesti v podbřišku. Jediné co mě bolí jsou bradavky. Je možné že bych mohla být těhotná i přesto že jsme si dávali pozor. Přerušovaný sex jsme měli tak 3× jinak s ochranou. ( Prášky jsem brala 7 let)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 17:09

@Toka je to mozne, udelej si test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
22.5.20 17:15

@Nickmenenapadl říkala nejsem si že bych počkala do pondělí jestli to třeba ještě nedostanu…já si právě myslela že když jsem brala prášky takovou dobu tak že to bude po vysazení chvíli trvat a hlavně aby miminko bylo zdravé když jsem ty prášky brala dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 17:22

@Toka tolik holek otehotnelo i v dobe kdyz prasky bralo :D proste si udelej test a budes mit jasno. Taky muzes mit po te antikoncepci rozhazenou ms… To ti tu ale nerekne nikdo, nechapu duvod cekat, test stoji 40 kc, vysledek bys mela za minutu jasnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
22.5.20 18:02

@Nickmenenapadl to je pravda…tak snad bude vše v pořádku…o té menstruaci jsem taky přemýšlela, ale nemám ani žádné příznaky jako obvykle (menší křeče) které nemám pravidelně že bych nějakou menstruaci měla mít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama