Může být přehlédnuté srdce?

22.5.20 23:55

Může být přehlédnuté srdce?

Ahoj holky, prosím o názor.. dnes jsem byla na prvním screeningu a paní doktorka nenašla srdeční aktivitu.. vypocitali mi podle menstruace, ze bych mela byt ve 12tt, dle me gynekolozky a velikosti plodu jsem ale 11tt. Doted mi moje doktorka delala ultrazvuk vaginalne, dnes jsem mela premieru s “brisnim” ultrazvukem. A tak se chci zeptat, zda je moznost, ze tim, ze je mimi mensi, mohlo byt i v tom tydnu, cili v 11tt prehlednuto srdicko? Doktorka mi totiz rekla, ze vyvoj plodu se zastavil v 10+tt… bylo by to par dni. Nekrvacim, jen mam neprijemne krece.. ale to uz od zacatku. Objednala me na revizi, v pondeli se jdu domluvit do Krče.. tak chci slyset vase nazory. Nemuzu uverit tomu, ze by to muj maly uzlicek takhle vzdal. Jeste kdyz pred 3 tydny na ultrazvuku pani doktorka rikala, ze ma srdce jako zvon.. :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49896
23.5.20 00:04

:? to přehlédnout nejde :? Bohužel se to stává :? V nemocnici budou stejně dělat další utz, ale v takovém tt už je vše celkem velké a dobře vidět. Navíc když :srdce: už doktorka viděla :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
23.5.20 00:04

Moc mě to mrzí :hug: Myslím že Ti před zákrokem udělají ještě kontrolní ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
23.5.20 00:07

Ač je mi to líto, nemyslím si, že na screeningu by přehlédli srdíčko.. možné je sice všechno, ale tohle je podle mě nepravděpodobné.. většinou na takových pracovištích mají opravdu kvalitní ultrazvuky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
23.5.20 01:25

Myslim ze to prehlednout nemohli, bohuzel… srdecni aktivitu hledaji vzdy jako prvni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
23.5.20 05:29

To prehlednout opravdu nejde a jak pisou holky, urcite ti udelaji jeste jeden utz. Bohuzel se to stava, je to zamlkle tehotenstvi. Drz se, priste to urco vyjde :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2498
23.5.20 05:48

Na utz bys i ty sama videla busici srdce uz treba v 7tt bez problemu. Splést se nemohli, kor kdyz byl utz vaginalne, je bliz plodu. Mrzi me to :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 06:09

Přehlednout ho nemohli. Bohužel, jedná se o zamlkle těhotenství. Mě na to taky přišli při screeningu. Je to. hrozny šok.

• Nahlásit
  • Citovat
11773
23.5.20 07:00

@Dominika Králová ne, přehlédnout to nejde. Zamlkle těhotenství, zažila to spousta žen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
23.5.20 08:05

Prehlednout to z 99% nemohli. Taky jsem byla na revizi v Krci. A UTZ mi tam teda uz nedelali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9675
23.5.20 08:13

@Kolarkaa nedělali? No to by ale mohli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
23.5.20 08:18

@g.sandova nn jeste jsem si rikala, ze se tam treba ukaze, ze tam srdicko je.. sla jsem rovnou na sal. A to jsem cekala na tu revizi 10dni, od doby co mi gynekolozka rekla, ze nemi srdecni akce. To bylo pro me snad horsi, nez samotne vedomi potratu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
23.5.20 08:18

Ale revizi delal prim. Kolek, a cely tym byl hrozne fajn…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10945
23.5.20 08:42

Bohužel nemohli je mi to líto :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
23.5.20 13:01

@Dominika Králová srdíčko neprehlednou.. Tohle se bohužel stává :hug: mrzí mě to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama