Může být přítelkyně těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 09:38
Může být přítelkyně těhotná?

Dobrý den, je to asi hloupost a přítelkyně jen vyvádí ale bojí se že je těhotná, přitom máme sex s kondomem a vždy se udělám mimo ní. Měla mít MS včera ale ještě ji nemá a má zase všechny příznaky co mívá před MS tj. citlivá prsa, nafouklé břicho a občas bolest zad jakoby kříže. A tyhle příznaky už měla týden před MS. Děkuji za odpověď.

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 06.02.19 09:41

Tak ty příznaky jsou stejné jak pro MS tak pro případné těhotenství :nevim: jestli má zpoždění ať si udělá test, my tady nic nezjistíme.

Shari81
Kelišová 6060 příspěvků 06.02.19 09:42
  1. lékárna/drogerie = těhotenský test
  2. odběr krve jako samoplátce - 100% výsledek do druhého dne…
Janli
Kelišová 7249 příspěvků 06.02.19 09:44

Nevypisuj sem a běž jí koupit test. Člověk by měl souložit až ve chvíli, kdy je připravený nést následky. Někdy se můžeš chránit sebevíc, ale když páhbůh dopustí i motyka spustí. :mrgreen:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 06.02.19 09:44

Kéž by existovalo něco, co spolehlivě těhotenství ukáže :think: Vám nezbývá než se devět měsíců modlit, aby neporodila :hug:

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 06.02.19 09:47

@Čičorečka :lol:Asi tak :lol:

robert256
Nováček 3 příspěvky 06.02.19 09:48

Ale mě to přijde jako hloupost vždy se bála a vždy ms dostala jen teď má zpoždění 1 den zatím

cecetka
Echt Kelišová 7867 příspěvků 06.02.19 09:50
@Anonymní píše:
Dobrý den, je to asi hloupost a přítelkyně jen vyvádí ale bojí se že je těhotná, přitom máme sex s kondomem a vždy se udělám mimo ní. Měla mít MS včera ale ještě ji nemá a má zase všechny příznaky co mívá před MS tj. citlivá prsa, nafouklé břicho a občas bolest zad jakoby kříže. A tyhle příznaky už měla týden před MS. Děkuji za odpověď.

Pokud spolu soulozite, tak ano, tehotna byt muze.
Ale asi to bude jen opozdena MS. Zeny nejsou stroje, aby mely MS presne co 28 dnu :mrgreen:

Lendie
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 06.02.19 09:54

@robert256 ja bych zatim nesilela. Kupte si test a at si ho udela. A uvidite. Kazdopadne opozdeni 1 den ma hodne zenskych. Jak mela nekdy i tyden. Obzvlast psychika dokaze sve. :D Ve chvili kdy se clovek tehotenstvi boji, tak se ta mrcha ms nedostavi jak by mela a stejne tak naopak u snazeni :mrgreen: …

robert256
Nováček 3 příspěvky 06.02.19 09:55

@cecetka no přesně ale tak ona má strach a když se vždy udelam mimo ní a kondom je v pořádku tak je to hloupost

ka2ka
Extra třída :D 13751 příspěvků 06.02.19 09:55
@robert256 píše:
Ale mě to přijde jako hloupost vždy se bála a vždy ms dostala jen teď má zpoždění 1 den zatím

a testu jste neslyšeli ani jeden?

Pedro 00
Závislačka 3810 příspěvků 06.02.19 10:05
@Janli píše:
Nevypisuj sem a běž jí koupit test. Člověk by měl souložit až ve chvíli, kdy je připravený nést následky.Někdy se můžeš chránit sebevíc, ale když páhbůh dopustí i motyka spustí. :mrgreen:

To by si nikdo ani nevrz :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 14009 příspěvků 06.02.19 10:08
@Shari81 píše:
  1. lékárna/drogerie = těhotenský test
  2. odběr krve jako samoplátce - 100% výsledek do druhého dne…

3, nesexovat :jazyk:

robert256
Nováček 3 příspěvky 06.02.19 11:32

Ale ona má menstruaci pravidelnou ale přijde mi hloupost že by byla těhotná když jsme nikdy nesoulozili bez kondomu a nikdy jsem se s kondomem neudělal do ní ale vždy mimo ní. To si myslím ze má zpozdeny kvůli obavám z těhotenství ale uvidíme. Ale šance že by byla je fakt nulová

ka2ka
Extra třída :D 13751 příspěvků 06.02.19 11:41
@robert256 píše:
Ale ona má menstruaci pravidelnou ale přijde mi hloupost že by byla těhotná když jsme nikdy nesoulozili bez kondomu a nikdy jsem se s kondomem neudělal do ní ale vždy mimo ní. To si myslím ze má zpozdeny kvůli obavám z těhotenství ale uvidíme. Ale šance že by byla je fakt nulová

když máte sex není šance nikdy nulová
udělejte test a budete vědět bože kolik vám je?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >