Může být přítelkyně těhotná když měla MS?

Anonymní
14.11.19 14:05

Může být přítelkyně těhotná když měla MS?

Ahoj, s mojí přítelkyní, máme pravidelný sex, už asi tak rok. Při sexu nepoužíváme žádnou ochranu. Vždy vše bylo ok. Asi před měsícem jsme měli opět nechráněný sex a ona měla 5. den menstruaci. (28 denního cyklu), a už to nebylo tak silné, spíše jen špinění. Trošku jsme to přehnali s alkoholem. Bohužel, alkohol nám odboural zábrany, a vyejakuloval jsem se do ní, nešťastnou náhodou. Nějak jsme si to v tu chvíli neuvědomili, a stalo se to. S přítelkyní nevíme, kdy má plodné, a neplodné dny, nikdy jsme tohle neřešili. Tak bych se chtěl zeptat, jestli je tu ještě nějaké riziko otěhotnění? Použila pilulku po, teď nevím jak se to přesně jmenovalo. Dokonce už i měla MS, tak si myslím že těhotná být nemůže, ale ona plaší a je celkem ve stresu, ona teď bude končit maturovat a mně je 24, říká že dítě nechce a celkem to i chápu, ale myslí si, že jsem se do ní vyejakuloval schválně protože jsem o dítěti párkrát přemÿšlel. Prosím, nepěkné komentáře si nechte pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.11.19 14:07

Nebude těhotná, buď v klidu a příště, míň alkoholu, nebo pláštěnku :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1239
14.11.19 14:09

Mela pililko po, takze jestli si ji vzala tak jak ma a vcas tak to je nulova pravdepodobnost, dostala ms, to by se musel stat zazrak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 14:10

Jestli použila pilulku po, je malá pravděpodobnst, že by byla těhotná. Ta slabší MS spíš může být důsledek rozházených hormonů po ní. Navíc, jestli to chápu dobře, že menstruace přišla 5 dní po tom nechráněném sexu? To může být podruhé v klidu, protože ovulace probíhá cca 12 - 16 dní před MS.
Ale neodpustím si, pokud ona dítě nechce, koukej se chránit, z přerušování už po světě běhá takových dětí. Nehledě na to, že „pilulky po“ jsou pěkné svinstvo, kterým si akorát huntuje tělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 14:10

Jestli je přítelkyně ve stresu, tak ať si udělá test. To je celkem spolehlivý ukazatel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
14.11.19 14:24

I při menstruaci může být ovulace, tudíž možnost otěhotnění, pilulka po spolehlivá není, ale jestli už měla další menstruaci, tak nejspíš těhotná není. Ale pokud má strach, ať si udělá test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7410
14.11.19 14:31

Ať si udělá test bylo to už měsíc zpět to už by ukázal..na víc měla tu pilulku a ms takže by to bylo moc náhod…neosala sem í ona? Těchto dotazů za pár dní bylo nějak moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
14.11.19 14:45

Pilulka po byl vyborny napad. Jeste nikdy jsem neslysela, zeby nekomu nezabrala, a to uz jsem slysela ledaccos. Ale to pekny hormonalni „dryak“, takze jakekoliv spineni/krvaceni mimo ms mohlo byt vyvolane prave tou pilulkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 21:49

@Moni0101 tak moje jedna pilulka po ma uz dnes 19mesicu :lol: :lol: :lol:. Takze zabrat nemusi. ALe co se tyka zakladatele, pritelkyne muze byt v klidu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
14.11.19 22:34

@Martina86 Je tak diky, ze jsi zareagovala, zase jsem o malinko chytrejsi. :mrgreen: Slysela jsi jeste o nekom jinem? A uzila do 48hodin? Promin, to je jen tak pro zajimavost, fakt to slysim poprve :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 23:01

@Moni0101 do 36h a uz bylo pozde :D :D :D :D. Ale uprimne dnes jsem rada ze tu moji berusku mam. I kdyz uz je to moje 3ditko. Ted uz si musim dat sakra pozor aby se to neopakovalo. 4 bych si nenechala. Ja uz nikoho neznam. Ale vim kdyz jsem to resila ze jsem tady nasla par prispevku na tohle tema nebyla jsem potesena co jsem cetla :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 14.11.19 v 23:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 23:05

@Martina86 tak teď jste nás taky vystrašila :D mladá bude stresovat ještě více :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.11.19 23:08
@Martina86 píše:
@Moni0101 do 36h a uz bylo pozde :D :D :D :D. Ale uprimne dnes jsem rada ze tu moji berusku mam. I kdyz uz je to moje 3ditko. Ted uz si musim dat sakra pozor aby se to neopakovalo. 4 bych si nenechala. Ja uz nikoho neznam. Ale vim kdyz jsem to resila ze jsem tady nasla par prispevku na tohle tema nebyla jsem potesena co jsem cetla :lol: :lol: :lol:Příspěvek upraven 14.11.19 v 23:06

My jsme měli styk z pátku na sobotu kolem asi jedné ráno a v neděli kolem druhé si kupovala prášek po. Myslíte že to zabralo?

• Nahlásit
  • Citovat
14.11.19 23:08

To jsem nechtela :roll: :roll: :roll: At si udela pritelkyne test a bude mit jistotu. Ale ja myslim ze bude negativni ;) ;) Priste davat vetsi pozor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 23:10

@Popokatepetla
Při styku měla MS v 5. dni, ale už to bylo hodně slabé. Pilulka po ji posunula cyklus asi o dva týdny a poté měla normalni MS prý, jako vždy :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama