Může být průjem po meruňkách?

Anonymní
17.7.19 12:07

Muze byt prujem po merunkach?

Pardon za anonym…
Holky muzou prohanet merunky? letos se nam jich urodilo az az…denne je jime, ale vcera vecer me dohnal prujem, i rano jsem byla…je fakt, ze jim vice ovoce nez normalne…boruvky, jahody, maliny…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2452
17.7.19 12:09

To je jasné, že může být po meruňkách průjem. Prohání docela slušně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16222
17.7.19 12:09
@Anonymní píše:
Pardon za anonym…
Holky muzou prohanet merunky? letos se nam jich urodilo az az…denne je jime, ale vcera vecer me dohnal prujem, i rano jsem byla…je fakt, ze jim vice ovoce nez normalne…boruvky, jahody, maliny…

ano, může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2359
17.7.19 12:16

No jasně, na meruňky mám v tomto směru velice špatné vzpomínky, ač je jinak miluju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 12:17
@Anonymní píše:
Pardon za anonym…

taky máme obojí meruňky i průjem :mrgreen: jezte je dál, jsou mega zdravé :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
3393
17.7.19 12:20

Ne že může, ale je. Ale to mi nezabrání, abych jich denně hromadu sežral :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14012
17.7.19 12:27

Může - nečekaný příliv vlákniny s dostatkem tekutin tě může prohnat. Pokud je to jen měkkčí stolice jednou denně, ne běhavka, tak to neřeš - střeva si za chvíli zvyknout a ideálně posléze nepolevuj a přidávej vlánkinu i ze zeleniny, luštěnin, semínek, ořechů a celozrnného ovoce.

Pokud máš klasický průjem- tedy tekutá stolice a časté vyměšování, tak si nasaď hladovku s neslazeným čajem a dávkování carbosorbu metodou „uhelná sloj“ - tedy klidně třeba dvě tablety čtyřikrát denně, zítra k k tomu přidej staré pečivo, suchou rýži, banán a dušenou mrkev. A pořád hodně pij neslazené nápoje.

Pokud by se přidala horečka a nebo to do pátku nepřešlo (průjem, ne jen jedna měkká stolice denně), jdi v pátek k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2562
17.7.19 12:48

Neznáš rčení: „asi se po**al po meruňkách“? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu