Může být těhotenský test falešný po užití Ibalginu?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 17:48
Muze byt tt falesny po uziti Ibalginu?

Ahoj holky, maminky, mam dnes 7 dni zpozdenou ms a zaroven jsem nachlazena a mam rymu. Pricitala jsem zpozdeni prave nachlazeni, ale ze zvedavosti jsem si udelala tehotensky test, viz. foto. Vypada, ze je mirne pozitivni a tak me napadlo, jestli by nemohl byt ovlivnen lekem Ibalgin, ktery jsem si vzala vcera vecer 1 tabletu. Zacala jsem na sobe ale pozorovat i par priznaku jako bolest prsou, zvlastni tvrdnuti v podbrisku, nafoukle bricho. Pobolivani v brise jako pri ms. Nevim, jestli to muze byt zpusobeno nachlazenim nebo jsem si priznaky vsugerovala. :) Delala jsem test Mammatest 10 a ten mi nikdy drive pozitivni nevysel. Prosim o anonym, osobni informace. Mate nekdo zkusenosti nebo rady, jak jsem na tom? Dekuji. :kytka:

Reakce:
Milacek2016
Stálice 62 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 17:50

Nemůže jsi tehu

Daniela PB
Kecalka 225 příspěvků 93 inzerátů 18.10.18 17:57

Gratuluji :kytka:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40434 příspěvků 18.10.18 18:04

to ibalgin rozhodně neovlivnil :lol: :palec:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10877 příspěvků 18.10.18 18:05

Jsi těhotná ;) ta čárka není žádná hitparáda, ale je tam

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 18:07

@Markéta80
Dobre vedet. :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 43505 příspěvků 18.10.18 18:25

Ten test neměl návod? Tam je seznam léků, co ho mohou ovlivnit, bez výjimky jsou to hormonální přípravky obsahující hormon, na který test reaguje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 18:29
@ugluk píše:
Ten test neměl návod? Tam je seznam léků, co ho mohou ovlivnit, bez výjimky jsou to hormonální přípravky obsahující hormon, na který test reaguje.

Samozrejme mel navod, diky tip. ;) Az nebudu mit manzela porad krok za sebou, prostuduju to.

Keshi
Závislačka 2688 příspěvků 19.10.18 01:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, maminky, mam dnes 7 dni zpozdenou ms a zaroven jsem nachlazena a mam rymu. Pricitala jsem zpozdeni prave nachlazeni, ale ze zvedavosti jsem si udelala tehotensky test, viz. foto. Vypada, ze je mirne pozitivni a tak me napadlo, jestli by nemohl byt ovlivnen lekem Ibalgin, ktery jsem si vzala vcera vecer 1 tabletu. Zacala jsem na sobe ale pozorovat i par priznaku jako bolest prsou, zvlastni tvrdnuti v podbrisku, nafoukle bricho. Pobolivani v brise jako pri ms. Nevim, jestli to muze byt zpusobeno nachlazenim nebo jsem si priznaky vsugerovala. :) Delala jsem test Mammatest 10 a ten mi nikdy drive pozitivni nevysel. Prosim o anonym, osobni informace. Mate nekdo zkusenosti nebo rady, jak jsem na tom? Dekuji. :kytka:

Gratuluji. A a teď už raději paralen, pokud je to nutné. ;-) Držím palce. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 06:39
@Keshi píše:
Gratuluji. A a teď už raději paralen, pokud je to nutné. ;-) Držím palce. :palec:

Dekuji, Paralen mam tedy v sobe a dalsi test vypada, ze sili. :)

Keshi
Závislačka 2688 příspěvků 19.10.18 11:13
@Anonymní píše:
Dekuji, Paralen mam tedy v sobe a dalsi test vypada, ze sili. :)
:palec:
Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 07.12.18 14:17
@Anonymní píše:
Dekuji, Paralen mam tedy v sobe a dalsi test vypada, ze sili. :)

No super.Takze ibalgin nebo paralen mezi kolena nefunguje :lol:

Kajka9
Závislačka 3461 příspěvků 08.12.18 00:17

Jo tak slabe jsem to měla a teď mi tu spinka 15m holcicka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jinak test ukazuje pozitivni pokud je tam HCG což mají jen těhotné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >