Může být závislost na kapkách fenistil?

Anonymní
26.3.17 22:36

Může být závislost na kapkách fenistil?

Chtěla bych se zeptat, zda se může vytvořit závislost na fenistil kapkách? Dostaly jsme je, když 14 m dcera měla hroznou rýmu a v noci špatně spala s kašlala hleny a jen kašlala, tak jsme je dostaly na uklidnění. Ale teď, když jí je nedám, špatně spí a když je dostane, spí krásně. Už rýmu nemá.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

zoy
1498
26.3.17 22:51

O závislosti jsem nikdy neslyšela, ale vedlejším účinkem fenistilu je ospalost, tak pro asi s ním spí krásně. Před rýmou spala dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3074
26.3.17 22:52

Tak hlavně fenistil kapky utlumuji…takže je jasné, že lépe spí… ( přečti si příbalový leták). A ve 14 měsících má nárok se v noci budit, mi se budily všechny tři děti do 2,5 let min. 3× za noc…Teda ten poslední má jen 19. měsíců :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
27.3.17 08:19

Tak my je dáváme před očkováním kvůli reakci a na naší malou vůbec nefungují. Skáče, hopsá, ale ona spí špatně od malička. No já bych už kapky nedávala pokud nemá rýmu. Nerostou jí třeba zoubky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
22
28.7.18 20:24

No malý je má taky na vyrážku,má 2 měsíce a taky jsme bojovali s uspáváním a po kapičkach spí líp, tak se bojím taky, aby fakt nebyly návykové. Dáváme jen na noc, a přes den toho teda moc nenaspí. Tak snad si na to nezvykne. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
28.7.18 20:28

Fenistil kapky a spaní

Ahojky. Prosím vás. Máme fenistil Kapky na noc. Máme vyrážku. Bojujeme s uspáváním pořád a po kapičkach spí líp. Jasně vím že utlumuji. Ale mám strach že až je vysadim že bude na nich závislý. Nemáte někdo zkušenosti s tím. Děkují ???? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama