Reklama

Může chtít i něco víc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 23:29
Může chtít i něco víc?

Jsem milenka zadaného chlapa. Zatím jsme se viděli cca 4×, ale známe se již několik let. On mi sice ze začátku naznačil, že jsem jen matrace. Ale já zastávám názor, že chlapi moc nevědí, co chtějí. Co vím, tak s přítelkyní je 8 let a ona není úplně rodinný typ. On by si rodinu už přál, ale ona s ním zatím žít se vším všudy, řídit domácnost a mít děti nechce. Holka studuje, do toho pracuje, není to hlavní zaměstnání a oni spolu tak nějak žijí a nežijí. On vlastní bydlení má a nechal se slyšet, že pro rodinu s dětmi je to malý. Moje otázka je, jestli by mohl jen na chvíli uvažovat, že bych nebyla jen matrace. Neříkám, že to musí nastat. Ale přijde mi podivně, že někdo nechce s někým ani po 8 letech bydlet. Chápu, že třeba slečna moc nevydělá, tak to může kompenzovat tím, že uvaří, vypere, apod. což nechce. Slečna nestuduje ani „náročnou“ školu typu medicína, apod, že by potřebovala čas na studium. A vzít si hypotéku by byl pro něho trochu problém, aby jim zajistil větší bydlení. Moc se mi nechcou rozepisovat podrobnosti. Proč si myslíte, že se s ním nechce vázat, resp. žít, mít děti, apod? Přijde mi, že nemají žádný společný projet, což mi přijde po 8 letech takové divné. Já jsem samozřejmě souhlasila s tím, že budu matrace. On by musel naznačit, že chce i něco víc…Ale prostě mě zajímá, proč se s ním nechce víc vázat a zeptat se ho nemůžu. :-D Jen pro upřesnění tyto informace nemám od něho, že by mi říkal, že mu přítelkyně nerozumí, nespí spolu, apod. :-D Ale tím, že se známe dlouho, jsem to slyšela z různých zdrojů a tak nějak to vím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 23:35

My si s muzem poridili dite po 15 letech vztahu a spolu jsme zacali zit az tesne predtim, nez jsem otehotnela, resp. stehovali jsme se do noveho az kdyz jdem byla v nejakem patem mesici.
A nemelo to zadny hlubsi smysl, proc az tak pozdeji. Chodili jsme spolu od mych 19let, kazdy jsme mel svuj byt (v jednom bytovem komplexu), jezdilo na dovolene, pracovali, uzivali si spolu svobody.

modravlocka
Kecalka 119 příspěvků 09.10.18 23:56

Ty jo, co nějaka, alespoň minimální, sebeucta? Jako dělat nekomu matraci, to už musí byt ženska fakt zoufalka.
K chlapovi se nevyjadruji, myslím, že mu současný stav velmi vyhovuje. Kdyby chtěl něco vic (usadit se a založit rodinu), bude se chovat kapánek jinak.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 10.10.18 00:39

Matraci jsi udělala ty z něho…

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 10.10.18 05:17
@Anonymní píše:
Jsem milenka zadaného chlapa. Zatím jsme se viděli cca 4×, ale známe se již několik let. On mi sice ze začátku naznačil, že jsem jen matrace. Ale já zastávám názor, že chlapi moc nevědí, co chtějí. Co vím, tak s přítelkyní je 8 let a ona není úplně rodinný typ. On by si rodinu už přál, ale ona s ním zatím žít se vším všudy, řídit domácnost a mít děti nechce. Holka studuje, do toho pracuje, není to hlavní zaměstnání a oni spolu tak nějak žijí a nežijí. On vlastní bydlení má a nechal se slyšet, že pro rodinu s dětmi je to malý. Moje otázka je, jestli by mohl jen na chvíli uvažovat, že bych nebyla jen matrace. Neříkám, že to musí nastat. Ale přijde mi podivně, že někdo nechce s někým ani po 8 letech bydlet. Chápu, že třeba slečna moc nevydělá, tak to může kompenzovat tím, že uvaří, vypere, apod. což nechce. Slečna nestuduje ani „náročnou“ školu typu medicína, apod, že by potřebovala čas na studium. A vzít si hypotéku by byl pro něho trochu problém, aby jim zajistil větší bydlení. Moc se mi nechcou rozepisovat podrobnosti. Proč si myslíte, že se s ním nechce vázat, resp. žít, mít děti, apod? Přijde mi, že nemají žádný společný projet, což mi přijde po 8 letech takové divné. Já jsem samozřejmě souhlasila s tím, že budu matrace. On by musel naznačit, že chce i něco víc…Ale prostě mě zajímá, proč se s ním nechce víc vázat a zeptat se ho nemůžu. :-D Jen pro upřesnění tyto informace nemám od něho, že by mi říkal, že mu přítelkyně nerozumí, nespí spolu, apod. :-D Ale tím, že se známe dlouho, jsem to slyšela z různých zdrojů a tak nějak to vím.

Tobě nevadí, že spí s oběma? Od toho bych se odpíchla a matraci bych nedělala. Protože muži jsou dost jednodušší. Dáš - nedáš. Dá jiná.

Terisos
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 10.10.18 05:33

Ježiš, mlivit sama o sobě jako o matraci, co doufá v něco víc u dlouhodobě zadaného chlapa… Ať už to mají s přítelkyní jakkoliv, karma je zdarma. :roll:

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 10.10.18 06:42

Tak dokud se studuje, je normalni, ze se nezaklada rodina a neresi bydleni. I kdyby se s ni rozesel, proc myslis,ze by chtel tebe? Kdyby s tebou chtel byt, uz s tebou je. Znate se leta, spite spolu a neblazni z tebe… Co bys chtela, aby te podvadel s nejakou dalsi odkyvanou matraci? Najdi si chlapa, ktereho by sis mohla vazit a nehledej za nej duvod, proc se s ni rozejit. Ja vydelavam stejne jako manzel, ale ten nazor, ze kdyz zenska vydela min, ma to „kompenzovat tim, ze uvari, vypere apod.“, mi zveda zaludek. Od doktorky bych cekala min zpatecnicke nazory.

splendis
Kecalka 107 příspěvků 10.10.18 06:49

Ať je to jak chce, ale o tebe bych neoprela ani kolo :poblion:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 10.10.18 07:24
@Anonymní píše:
Jsem milenka zadaného chlapa. Zatím jsme se viděli cca 4×, ale známe se již několik let. On mi sice ze začátku naznačil, že jsem jen matrace. Ale já zastávám názor, že chlapi moc nevědí, co chtějí. Co vím, tak s přítelkyní je 8 let a ona není úplně rodinný typ. On by si rodinu už přál, ale ona s ním zatím žít se vším všudy, řídit domácnost a mít děti nechce. Holka studuje, do toho pracuje, není to hlavní zaměstnání a oni spolu tak nějak žijí a nežijí. On vlastní bydlení má a nechal se slyšet, že pro rodinu s dětmi je to malý. Moje otázka je, jestli by mohl jen na chvíli uvažovat, že bych nebyla jen matrace. Neříkám, že to musí nastat. Ale přijde mi podivně, že někdo nechce s někým ani po 8 letech bydlet. Chápu, že třeba slečna moc nevydělá, tak to může kompenzovat tím, že uvaří, vypere, apod. což nechce. Slečna nestuduje ani „náročnou“ školu typu medicína, apod, že by potřebovala čas na studium. A vzít si hypotéku by byl pro něho trochu problém, aby jim zajistil větší bydlení. Moc se mi nechcou rozepisovat podrobnosti. Proč si myslíte, že se s ním nechce vázat, resp. žít, mít děti, apod? Přijde mi, že nemají žádný společný projet, což mi přijde po 8 letech takové divné. Já jsem samozřejmě souhlasila s tím, že budu matrace. On by musel naznačit, že chce i něco víc…Ale prostě mě zajímá, proč se s ním nechce víc vázat a zeptat se ho nemůžu. :-D Jen pro upřesnění tyto informace nemám od něho, že by mi říkal, že mu přítelkyně nerozumí, nespí spolu, apod. :-D Ale tím, že se známe dlouho, jsem to slyšela z různých zdrojů a tak nějak to vím.

Každý to má nastavené jinak. Jeho přítelkyně studuje, živí se sama…myslím, že si váží sama sebe a svých hodnot a úspěchů. Nevím proč by ze sebe měla dělat vydržovanou služku tím, že by bydlela s chlapem a „kompenzovala“ mu nedostatek peněz úklidem. To že v této situaci nechce děti je také rozumné a normální. Chlap ti řekl, že jsi matrace. Pokud chceš vztah, rodinu a děti najdi vlastní sebeúctu a hrdost, najdi si nezadaného chlapa, který tě bude mít rád a dej mu dlvod, aby si tě vážil a chtěl s tebou zůstat. Jinak pro všechny chlapy budeš dosmrti jen matrace ;).

sahrazad1
Povídálka 20 příspěvků 10.10.18 12:46

Tak treba s nim přítelkyně bydlet nechce, bo si jim neni jista. Vypadá to totiz, ze tvuj milenec je „vadny“ kus. Ale ty asi nebudes o moc lepsi, kdyz ti nevadi zit ve falesi a podvadeni. docela se k sobe hodite.

Dája999
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 10.10.18 13:03
@Anonymní píše:
Jsem milenka zadaného chlapa. Zatím jsme se viděli cca 4×, ale známe se již několik let. On mi sice ze začátku naznačil, že jsem jen matrace. Ale já zastávám názor, že chlapi moc nevědí, co chtějí. Co vím, tak s přítelkyní je 8 let a ona není úplně rodinný typ. On by si rodinu už přál, aleona s ním zatím žít se vším všudy, řídit domácnost a mít děti nechce. **Holka studuje, do toho pracuje****, není to hlavní zaměstnání a oni spolu tak nějak žijí a nežijí. On vlastní bydlení má a nechal se slyšet, že pro rodinu s dětmi je to malý. Moje otázka je, jestli by mohl jen na chvíli uvažovat, že bych nebyla jen matrace. Neříkám, že to musí nastat. Ale přijde mi podivně, že někdo nechce s někým ani po 8 letech bydlet. Chápu, že třeba slečna moc nevydělá, tak to může kompenzovat tím, že uvaří, vypere, apod. což nechce. Slečna nestuduje ani „náročnou“ školu typu medicína, apod, že by potřebovala čas na studium. A vzít si hypotéku by byl pro něho trochu problém, aby jim zajistil větší bydlení. Moc se mi nechcou rozepisovat podrobnosti. Proč si myslíte, že se s ním nechce vázat, resp. žít, mít děti, apod? Přijde mi, že nemají žádný společný projet, což mi přijde po 8 letech takové divné. **Já jsem samozřejmě souhlasila s tím, že budu matrace. On by musel naznačit, že chce i něco víc…Ale prostě mě zajímá, proč se s ním nechce víc vázat a zeptat se ho nemůžu. :-D Jen pro upřesnění tyto informace nemám od něho, že by mi říkal, že mu přítelkyně nerozumí, nespí spolu, apod. :-D Ale tím, že se známe dlouho, jsem to slyšela z různých zdrojů a tak nějak to vím.

Jeho partnerka má asi v hlavě srovnáno, co a kdy chce.

Ty máš v hlavě … ehm… zmatek, protože napsat o sobě coby matraci " samozřejmě jsem souhlasila" - k tomu, se moc dodat nedá.

Na tvém místě bych přestala řešit zadaného, který chce matraci.
Přestala bych řešit jeho slečnu, která má svůj život a tobě do něj absolutně nic není.
Začala bych urychleně řešit sebe - nejlépe s odbornou pomocí, protože sebeúcta je pojem, který evidentně neznáš a někdo by ti ho měl zkusit vysvětlit.

Ne proto, s kým a za jakých okolností sexuješ, ale proto, jak o sobě píšeš / jak se vnímáš.

Good luck :kytka:

zvědavejmoc
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 10.10.18 13:46

A mě nikdo jako matraci nechce :D asi, že bych byla píchající matrace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Klopotkova
Echt Kelišová 7561 příspěvků 10.10.18 17:19
@zvědavejmoc píše:
A mě nikdo jako matraci nechce :D asi, že bych byla píchající matrace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [/citace
Možná bych ještě nejednoho milence snesla.

K K
Kecalka 472 příspěvků 10.10.18 18:15

Podle me se nechce vazat, protoze se nechce vazat.

To zni logicky, ne? Kdyby se totiz vazat chtel, tak by si nasel slecnu, co se vazat chce.

Za me - bejt sam a piglovat dve milenky je sen kazdyho chlapa. Doma si delam co chci - a kdyz se mi chce, zavolam jedny nebo druhy - a mam o vecerni zabavu postarano…

Sakra - asi jsem nasel zivotni styl snu!

Ristrina
Stálice 65 příspěvků 10.10.18 20:13

Ptáš se, jestli může chtít něco víc. Zaručeně ano, a to nejlépe od nějaký třetí.

A ty bys to měla mít stejně. Mluvit o sobě jako o matraci? To je přece úplně nedůstojné, to by snad neřekla ani puberťačka, která chce oslnit partu krabičkou cigaret a drsnou hláškou. Neubližuj si.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >