Může člověk otěhotnět ve vodě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 11:43
Může člověk otěhotnět ve vodě?

Mám naprosto debilní dotaz.
Je asi možné otěhotnět ve vodě. Byla jsem s dětmi a známým a s manželem u vody. Děti na břehu pohlídal známý a my si vyjeli na padlbortu. Teda já se držela jak klíště :lol: šťastná jsem byla při zástavce a nejšťastnější opět na břehu.
No k dotazu:
Neměla jsem ovulaci tudíž se mě to netýká jen se ptám.
Měli jsme ve vodě sex a on se sice udělal mimo, ale je možné, že si to neuvědomil a i tak mu to ujelo do mě dříve? No vy byste ve vodě to poznali?
A ikdyž jsem si pak dala zase plavky nemohlo se to domě dostat dříve než se to stihlo utopit? :lol: :mrgreen:
Těhotná nejspíš nebudu jelikož jsem neměla ovulaci… doufám, ale myslím že né. Ale bylo to poprvé ve vodě a skoro jsem nepoznala kdy vniknul :oops: :oops: ale je to celkem dobrý :oops: 8) :oops: :oops:

Reakce:
Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 03.08.19 11:56

A jak to děláte doma? 8o tak snad manžel ví jestli mu něco uteklo ne a je fakt fuk, jestli to bylo ve vodě nebo na suchu, jestli se udělal do tebe, tak můžeš být těhotná, ať si doma, ve vodě nebo ve vakuu. 8o kolik vám je, ale děti evidentně víte, jak se dělají, když už je máte. :dance:
A z ty vody to fakt do tebe nedoplave. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 12:44

No jasně že to udělal mimo mě později, ale napadlo mě jen jestli to neujelo dříve. Je snad jedno kolik nám je ptám se já on ani neví o mém dotazu. A neptám se jestli jsem těhotná protože nebyla ovulace jen se ptám zda je to možné. Vždyť říkám debilní dotaz :mrgreen:
Ježíš mě je přes 20 a jemu přes 50
Máme děti vím jak je to na suchu :mrgreen: voda je pro mě novinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 12:46

Prostě mě to jednom zajímá

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 03.08.19 13:06

Dám ti příklad. Když tě někdo hodí doprostřed oceánu a řekne ti, abys doplavala do Španělska, jaká je asi pravděpodobnost, že se ti to povede? A teď si v tom oceánu ještě představ průrvy, minová pole, velké vlny… To, že se spermie nachází i v preejakulátu je druhá věc. Každý sex bez ochrany je potenciální riziko.

Váš příspěvek
Reklama