Může dát nevlastní rodič puberťákovi pusu, pohladit po vlasech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 23:16
Muze dat nevlastni rodic pubertakovi pusu, prohlásit po vlasech?

Ahoj, mam na Vas dotaz.
Prijde Vam normalni, ze muj ex -manzel, tudíž tata me dcery, chce jit na soud, protoze muj manzel, dal pusu me 12-tilety dceri? A myslíte, ze je ti v poradku, ldyz se takhle otcim obijma s puboskou? Mne tedy ne.. A tak jsem to manželovi rázně rekla, at mi na me dite nesaha.
A bojim se, co ma to rekne soud..
Tak nejak poprosím Vas nazor..
Prosim ponechejte tu anonym, nebo diksusi smažte..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 23:18

*pohladit po vlasech

biggi
Povídálka 31 příspěvků 03.05.19 23:21

Jezisi tak ji ma rad paneboze…to se ji ma stitit a vyhybat se ji obloukem? asi nemate uplne dobre vztahy, ja bych vasim manzelem byt nechtela, kor kdyz mu reknete at na vase dite nesaha? to mu fakt moc neverite, kdyz blbe pohlazeni odsuzujete jak nejaky pedofilsky cin. a mimlochodem…mam 15 letou neter a synovce a pusu jim dam uplne v pohode..a dokonce je i pohladim nebo jim zpusobim rozcuch ve vlaseh…tak to aby na me uz rovnou zavolali policii…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 23:24

Proč se nezeptáte dcerky jak to cítí ona, jestli ji to je nepříjemné tak bych pak ten humbuk chápala, ale jestli spoli mají hezky vztah “nevlastní táta a dcera” tak bych proti tomu nic neměla…Sama jsem vychvaná nevlastním tátou a přišlo mi úplně normální se s ním objímat, dávat si pusu a nechat se pohladit po vlasech… beru ho jako tátu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 23:27
@biggi
@Anonymní píše:
Proč se nezeptáte dcerky jak to cítí ona, jestli ji to je nepříjemné tak bych pak ten humbuk chápala, ale jestli spoli mají hezky vztah “nevlastní táta a dcera” tak bych proti tomu nic neměla…Sama jsem vychvaná nevlastním tátou a přišlo mi úplně normální se s ním objímat, dávat si pusu a nechat se pohladit po vlasech… beru ho jako tátu :nevim:

Dceri se to prave nelíbilo..Proto si stěžovala svému vlastnímu tatovi..
Verim mu, ja nerikam, ze slo o pedofilním čin.. to vubec ne

Uživatel je online_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 03.05.19 23:35

Mam pritele s kterym žijeme 7 let, me dceři je 15 let. A ze jí dá přítel pusu na vlasy to mi prijde uplne normalni. Kdyz byla dcera mensi, tak se k němu hodne rada tulila :nevim:.

Uživatel je onlineJessie_james
Závislačka 3630 příspěvků 03.05.19 23:36
@Anonymní píše:
@biggiDceri se to prave nelíbilo..Proto si stěžovala svému vlastnímu tatovi..
Verim mu, ja nerikam, ze slo o pedofilním čin.. to vubec ne

Pokud se jí to nelíbilo, měl by to respektovat, ale dávat to hned k soudu bóžííínku..

Zabza2
Stálice 90 příspěvků 03.05.19 23:44
@Anonymní píše:
Ahoj, mam na Vas dotaz.
Prijde Vam normalni, ze muj ex -manzel, tudíž tata me dcery, chce jit na soud, protoze muj manzel, dal pusu me 12-tilety dceri? A myslíte, ze je ti v poradku, ldyz se takhle otcim obijma s puboskou? Mne tedy ne.. A tak jsem to manželovi rázně rekla, at mi na me dite nesaha.

Tohle ale hrozně záleží na tom, jaký mezi sebou mají vztah. Jestli třeba se o ní stará od jejích tří let (nebo nevím, jak spolu jste dlouho), tak bych to viděla jako, že ji bere jako svoji dceru a také se podle toho chová. Pokud jste spolu krátce, tak je to spíš divné. Hodně záleží, co na to dcera, jestli jí to vadí, tak mu to rozhodně zakázat.

Otec to dal k soudu proč? Dcera si stěžovala nebo tam přetrvává nějaký boj mezi vámi?
Pokud šlo o obyčejnou pusu nebo pohlazení, soud mu nic neudělá, jen to bude opruz. Navíc možná dcera bude muset svědčit u soudu a tomu bych se tedy snažila zabránit.
A promluvit tedy s manželem, že dcera už je v pubertě, tak ať fyzický kontakt omezí, není biologický otec, bohužel. Jinak je tedy dobře pokud je bere jako vlastní.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8890 příspěvků 03.05.19 23:49

Prohlásit něco o vlasech puberťáka si nemůže dovolit ani vlastní rodič, mám jen smutné zkušenosti :(

Verun83
Echt Kelišová 9614 příspěvků 04.05.19 07:16

Rekla jsi svemu manzelovi, ktery se stara o tve dite, at na nej nesaha?

Mne spis teda prijde divne tvoje poddani situace. Proc sis brala za muze chlapa, kteremu neveris?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 07:23

Záleží, jestli jste s manželem krátce a nebo dlouho.

Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 04.05.19 07:33

Co takhle komunikovat? Sednout si s dcerou i otčímem a vysvětlit, že už jí to prostě v tomhle věku není příjemné, i když to třeba dřív normálně dělal. A dcerušce vysvětlit, že se takovéhle věci řeší mezi vámi :nevim: Trochu mi přijde, že chce tvého muže trochu očernit před tatínkem a ty jí v tom jdeš na ruku, ještě k tomu proti vlastnímu muži

Keyllah
Extra třída :D 11865 příspěvků 04.05.19 07:35
@Verun83 píše:
Rekla jsi svemu manzelovi, ktery se stara o tve dite, at na nej nesaha?Mne spis teda prijde divne tvoje poddani situace. Proc sis brala za muze chlapa, kteremu neveris?

Starat se a živit je povinnost, ale obejmout nebo pohladit, to už nee…pořád se chce, aby nevlastní rodič se staral o dítko jako o vlastní, měl ho rád atd., ale běda jak na něj šáhne…zakladatelku bych doma teda nechtěla…

Rive
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 04.05.19 07:44

Jako: „na dítě mi laskavě nešahej, jen ho vychovávej, hlídej, přispívej na jeho provoz.“? Tak nějak si to doma představujete?
Jak dlouho jste spolu?

arinecka
Kelišová 6188 příspěvků 04.05.19 07:51
@Anonymní píše:
Ahoj, mam na Vas dotaz.

To nešlo nrmálně říct že je holka v pubertě a je jí to nepříjemné? Fakt jsi mu řekla atˇna tvé dítě nesahá? Uf, to muselo být opravdu příjemné, vůbec si asi nepřipadal jak pedofil, ještě když vyšiluje i tvůj ex. Jak dlouho jste spolu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama