Může digitální test ukázat jinak?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 14:54
Může digitální test ukázat jinak?

Ahoj, snažíme se o mimčo. Termín ms mám zítra. Sice už pár dní testuju, brzo, já vím. Ale holky nedočkavky jistě chápou :mrgreen: Testuju testy z Dr.Max těmi desítkovými pouze z první ranní moči a prozatím negativní. Minulý týden mě pět dní šíleně bolela prsa, což jsem zažila opravdu poprvé v životě. Nikdy před ms mě nebolela, jedině na konci prvního těhotenství a to ani ne tak moc. Od včera mě pobolívá podbřišek jako každý měsíc, ale dneska jsem dostala dost velké křeče, což také normálně nemívám a poslední měsíce mi ms chodila o dva až tři dny dříve, takže teoreticky už bych ji měla mít. Ovulaci na den přesně nevím, ale bude to dneska okolo cca 13 dpo soudě dle bolestí, které pravidelně každý měsíc cca v půli cyklu mám. Uvažuju o koupi digitálního testu. Co myslíte, má to cenu? Pokud bych to do zítra dostala, tak zase ho můžu nechat na další měsíc.

Reakce:
MalaLou
Kecalka 104 příspěvků 11.03.19 15:00

Ahoj, dr. Max jsem měla negativní ještě 14DPO v tu dobu na mamatestu dávno čárka, clearblue easy plus mi ukázal plus už 10DPO a 11DPO mi clearblue digital ukázal 1-2 :wink: takže za mě jsou spolehlivější clearblue. Ale co člověk to názor. ;)

Janita3
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 11.03.19 15:07

Já měla na obyč testu desítkovém 15 DPO naprostýho pidi ducha a digitální Clearblue ukázal 1-2 Každopádně pokud by byl obyč test naprosto bílej, digi bych neplácala :nevim:

Saba77
Povídálka 26 příspěvků 11.03.19 15:22

nikdy nic není 100% :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 15:31

Díky za odpovědi :) U prvního těhotenství jsem to právě zjistila až dost dlouho po termínu ms, protože cyklus jsem měla jak na horské dráze a zpoždění dva týdny nebo i měsíc bylo tak nějak u mě normální a když jsem si z hecu udělala test, který byl pozitivní byla jsem už skoro v 6.tt a žádné příznaky jsem neměla. Teď moc doufám, že to vyšlo, protože se snažíme skoro pět měsíců a až za dva měsíce mám začít chodit ke gynekologovi na monitorování ovulace a tvorby vajíček. A už mě upřímně nebaví testovat každé ráno a čekat aspoň mini ducha, tak bych to právě chtěla v den ms rozseknout tím digitálním. Protože co tady tak pročítám, tak některým holkám se třeba druhá čárka objevila až pár dní po termínu ms.

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 11.03.19 17:03

Tak to výdrž dva dny do Ms a nemusíš testovat každý den zbytečně a vyhazovat peníze za digitální testy. Stejně to nijak neovlivníš jestli to zjistíš dřív nebo později a pak když to dostaneš budeš zklamaná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 17:41
@pikola píše:
Tak to výdrž dva dny do Ms a nemusíš testovat každý den zbytečně a vyhazovat peníze za digitální testy. Stejně to nijak neovlivníš jestli to zjistíš dřív nebo později a pak když to dostaneš budeš zklamaná

Tak pokud by mi vyšel pozitivní test mažu k doktorovi i když ještě nic neuvidí. Mám anomálii dělohy (otěhotnění to ale nebrání) a jsem po cs, takže bych chtěla hned něco na udržení, pokud by to bylo možné. U dcery jsem totiž začala v krátce po zjištění cca v necelém 7 tt krvácet a musela jsem brát léky na udržení. Celý den mě dneska píchá v podbřišku, tak uvidím co bude zítra. Každopádně ten digi test už mám doma a pokud to do zítra dostanu, nechám ho na další měsíc.

Váš příspěvek
Reklama