Může dítě s tříselnou kýlou do školky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jandulka 118
Nováček 7 příspěvků 26.08.18 14:35
Může dítě s triselnou kylou do školky?

Prosím o radu. Můj syn, v listopadu mu budou 3 roky, má triselnou kýlu. V týdnu voláme máme zavolat doktorovi na domluvení konzultace. Ale zajímá mě, zda v září může nastoupit do školky. Jde poprvé a hrozně se tam těší.

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 2 inzeráty 26.08.18 14:47

My musíme do školky první den donést znovu potvrzení od doktora. U kdyby vy ne, zeptala bych se ho na to a v případě, že kluk jit do školky může, nechala bych si to od doktora napsat pro učitelky. Určité probrat jak s doktorem, tak s ucitelkama.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 26.08.18 14:52

@jandulka 118 a proc by jako nemohl s triselnou kylou do skolky ? :think: On snad normálně nefunguje ? Nebo v cem by to jako melo vadit ?

janablizkova
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 26.08.18 15:49

Také jsem chodila jako malé dítě s tříselnou kýlou do školky než jsem šla na operaci.Není to žádný problém jen nesmí tahat nějaké těžší věci nebo třeba zvedat děti nebo oni ji prostě nijak se natahovat.

jandulka 118
Nováček 7 příspěvků 26.08.18 18:36

Nevím, proč by nemohl, jen se ptám. Jde poprvé… Nemám zkušenosti

jandulka 118
Nováček 7 příspěvků 26.08.18 18:38

@janablizkova moc děkuji

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 26.08.18 19:56
@jandulka 118 píše:
Nevím, proč by nemohl, jen se ptám. Jde poprvé… Nemám zkušenosti

Nejak nechapu co ma spolecneho to, ze jde poprve do skolky a ze ma triselnou kylu :nevim: :mrgreen:

jandulka 118
Nováček 7 příspěvků 26.08.18 21:46

@srpen89 právě kvůli některým omezením. Odpověď jsem už dostala. Tak už se to nemusí dál řešit a rejpat ne? Jen jsem se chtěla poradit než budu mluvit s dětským chirurgem

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 27.08.18 08:36
@jandulka 118 píše:
@srpen89 právě kvůli některým omezením. Odpověď jsem už dostala. Tak už se to nemusí dál řešit a rejpat ne? Jen jsem se chtěla poradit než budu mluvit s dětským chirurgem

Jakym omezenim ? Ona jsou nejaka omezeni ? Nekdo s kylou zije cely zivot a zadna omezeni tedy nema. Muj syn take zadna neměl :think: Ja mam kylu asi 6 let, taham 100 a vice kilova bremena a nic. Tak me to tedy trochu zarazi,co to ma spolecneho s tim, ze jde poprve do skolky. To je vse.

jandulka 118
Nováček 7 příspěvků 27.08.18 11:56

@srpen89 ale malej má triselnou, nesmí tahat nic těžkého. Ještě je pupeční,… Nevím jakou máte, ale každá kyla by měla jít ven. Ale to už je váš problém. Může uskrinout a pak může ohrozit život

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 27.08.18 12:29
@jandulka 118 píše:
@srpen89 ale malej má triselnou, nesmí tahat nic těžkého. Ještě je pupeční,… Nevím jakou máte, ale každá kyla by měla jít ven. Ale to už je váš problém. Může uskrinout a pak může ohrozit život

Ven ? Snad dovnitr :mrgreen:

jandulka 118
Nováček 7 příspěvků 27.08.18 13:48

@srpen89 … Bože :mavam:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 27.08.18 15:03
@jandulka 118 píše:
@srpen89 … Bože :mavam:

Ano, boze :roll: Tvoje dite neni mrzak. Ma JENOM kylu :roll:

jandulka 118
Nováček 7 příspěvků 27.08.18 20:41

@srpen89 … To nikdo neříká. Jen jsem se ptala… Ale určitě ho do tou kylou nenechám žít když se může ustrinout a pak je životu nebezpečná. Jestli ty jo, tak to je tvůj problém

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >