Může doprovod k porodu když je zákaz návštěv?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 16:57
Může doprovod k porodu když je zákaz návštěv?

Ahoj maminky chtěla bych se zeptat jestli může muž k porodu když je teď ta děsná chřipka a je zakáz návštěv. Manžel tvrdí že nemůže a ja si zase říkam že návštěva je něco jiného než doprvod jaký je Váš názor a Vaše zkušenosti děkuji?

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18585 příspěvků 05.03.18 16:58

Doprovod k porodu není návštěva.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 05.03.18 17:00

@sluníčkoi
ano a stokrát ano! Doprovod k porodu není návštěva, ale přítomnost osoby blízké a jako takové nelze bránit! Obecně s tím, ale v proodnicích, co jsem slyšela nemají problém :kytka: Ale určitě bych se informovala dopředu a byla připravená s argumenty a nenechala se!

neria55
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 05.03.18 17:07

Doprovod k porodu může, jen musí být zdravý ;)

sluníčkoi
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 17:10

Děkuji ja jsem teď právě v 38 týdnu tak mám strach. Manžel by strašně chtěl tak se zítra na kontrole zeptám ale chtěla jsem se zeptat ještě někde jinde zatím děkuji za povzbuzení a za stejný názor děkuji. Trnu protože první syn se narodil v 37 týdnu tak proto se obávám už teď děkuji

Dzejn111
Kecalka 187 příspěvků 05.03.18 17:13

Určitě může k porodu, a u nás v nemocnici je co jsem. slysela na šestinedělí moznost návštěvy otců, jinak zákaz.

pajulinkaa
Závislačka 4363 příspěvků 05.03.18 17:18

K porodu ano, pak už ne, bohužel :roll:, mám termín za 8 dní a taky mě to mrzí :(

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.18 17:29
@pajulinkaa píše:
K porodu ano, pak už ne, bohužel :roll:, mám termín za 8 dní a taky mě to mrzí :(

si zaplať nadstandard u nás to funguje tak že tam může návštěva i když je zákaz návštěv

honeybunn
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 05.03.18 17:32

Tady je o tom celkem hezky clanek http://verajedlickova.cz/…ev-neni-zed/

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 17:50

Přitom jedna zdr. Sestra mi říkala ze i v případě zákazu návštěv na 6ti nedělí ma otec právo jít za dítětem neboť je také jeho zákony zástupce. Ale ne každý ma na dohadovani se setrama náladu.

lecijasek
Závislačka 3905 příspěvků 05.03.18 18:02
@novakova.t píše:
Přitom jedna zdr. Sestra mi říkala ze i v případě zákazu návštěv na 6ti nedělí ma otec právo jít za dítětem neboť je také jeho zákony zástupce. Ale ne každý ma na dohadovani se setrama náladu.

Je to tak. Otec dítěte není návštěva, tudíž může přijít. Má plné právo vidět své dítě??? Jen je třeba zvážit zdravotní stav, aby tam něco nezanesl.

sluníčkoi
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 18:09

Děkuji za rady

Kristyna_ww
Kecalka 285 příspěvků 05.03.18 18:53

Přesně tak, otec může jak k porodu tak na návštěvy.

sluníčkoi
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 19:31

Uklidníli jste mě děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >