Reklama

Může doprovod k porodu když je zákaz návštěv?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 178 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 16:57
Může doprovod k porodu když je zákaz návštěv?

Ahoj maminky chtěla bych se zeptat jestli může muž k porodu když je teď ta děsná chřipka a je zakáz návštěv. Manžel tvrdí že nemůže a ja si zase říkam že návštěva je něco jiného než doprvod jaký je Váš názor a Vaše zkušenosti děkuji?

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18102 příspěvků 05.03.18 16:58

Doprovod k porodu není návštěva.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 05.03.18 17:00

@sluníčkoi
ano a stokrát ano! Doprovod k porodu není návštěva, ale přítomnost osoby blízké a jako takové nelze bránit! Obecně s tím, ale v proodnicích, co jsem slyšela nemají problém :kytka: Ale určitě bych se informovala dopředu a byla připravená s argumenty a nenechala se!

neria55
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 05.03.18 17:07

Doprovod k porodu může, jen musí být zdravý ;)

sluníčkoi
Kecalka 178 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 17:10

Děkuji ja jsem teď právě v 38 týdnu tak mám strach. Manžel by strašně chtěl tak se zítra na kontrole zeptám ale chtěla jsem se zeptat ještě někde jinde zatím děkuji za povzbuzení a za stejný názor děkuji. Trnu protože první syn se narodil v 37 týdnu tak proto se obávám už teď děkuji

Dzejn111
Kecalka 178 příspěvků 05.03.18 17:13

Určitě může k porodu, a u nás v nemocnici je co jsem. slysela na šestinedělí moznost návštěvy otců, jinak zákaz.

pajulinkaa
Závislačka 4314 příspěvků 05.03.18 17:18

K porodu ano, pak už ne, bohužel :roll:, mám termín za 8 dní a taky mě to mrzí :(

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.18 17:29
@pajulinkaa píše:
K porodu ano, pak už ne, bohužel :roll:, mám termín za 8 dní a taky mě to mrzí :(

si zaplať nadstandard u nás to funguje tak že tam může návštěva i když je zákaz návštěv

honeybunn
Kecalka 348 příspěvků 05.03.18 17:32

Tady je o tom celkem hezky clanek http://verajedlickova.cz/…ev-neni-zed/

lampicka11
Závislačka 3329 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 17:50

Přitom jedna zdr. Sestra mi říkala ze i v případě zákazu návštěv na 6ti nedělí ma otec právo jít za dítětem neboť je také jeho zákony zástupce. Ale ne každý ma na dohadovani se setrama náladu.

Uživatel je onlinelecijasek
Závislačka 3878 příspěvků 05.03.18 18:02
@novakova.t píše:
Přitom jedna zdr. Sestra mi říkala ze i v případě zákazu návštěv na 6ti nedělí ma otec právo jít za dítětem neboť je také jeho zákony zástupce. Ale ne každý ma na dohadovani se setrama náladu.

Je to tak. Otec dítěte není návštěva, tudíž může přijít. Má plné právo vidět své dítě??? Jen je třeba zvážit zdravotní stav, aby tam něco nezanesl.

sluníčkoi
Kecalka 178 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 18:09

Děkuji za rady

Kristyna_ww
Kecalka 275 příspěvků 05.03.18 18:53

Přesně tak, otec může jak k porodu tak na návštěvy.

sluníčkoi
Kecalka 178 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 19:31

Uklidníli jste mě děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama