Může druh vyhodit z bytu mého nezletilého syna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 21:37
Může druh vyhodit z bytu mého nezletilého syna?

Milé dámy, moje situace je hrozná, s druhem jsme spolu pět let, do vztahu se mnou vstupoval s tím, že mám syna, kterému tehdy bylo pět let. Nejprve bylo vše ok, jak to tak bývá, pak ale začal užívat marihuanu a náš vztah se začal bortit. Po roce a čtvrt kdy jsem ho chtěla opustit jsem ale zjistila, že jsem v očekávání - HA jsem nebrala od porodu svého syna, protože mi dělala šílené problémy. Vše fungovalo-ochrana až do jednoho zánětu, který mi rozhodil cyklus a já posléze otěhotněla. Dušoval se, že vše zvládneme, že mu nemohu upírat právo být otcem atd.. Abych to shrnula. Když byly dceři 4 měsíce, přišla první facka. Nějak jsme to překonali.. se synem ale po narození dcery začal mít čím dál horší vztah. Potom se můj bratr s mojí malou neteřinkou potřeboval přestěhovat do mého bytu, a tak jsem šla s druhem do bytu co dostal od svého otce. Osudová chyba. Přišla jsem o vše. Se synem se nesnášeli den ode dne víc, z toho je teď plačtivý lživý chlapec, ač jinak hodný, druh mu neustále dával najevo jak jím opovrhuje a stále ho schazoval, takže již půl roku hledám bydlení. Bohužel s nynějšími tržními cenami a rodičovskou 3800, i když mám brigádu, to není snadné a hlavně, nikde mě jako samoživitelku nechtějí, nebo odmítají dát trvalé bydliště. Situace eskalovala minulý týden, kdy jsme s dětmi po akci v synově škole přijeli domů. Druh, který je od prosince nezaměstnaný a dny tráví tím, že od rána užívá trávu, hraje si na pouze na PC, kouká na tv, nebo spí, doma nepomáhá max sem tam uvaří těstoviny, se vzbudil když se malá praštila a plakala. Jako obvykle hledal asi vinu v synovi, nevím, byla jsem s malou v jiné místnosti a utěšovala ji. Každopádně se opět strašně dohádali. Před domem čekal synův otec, který si jej bral na víkedn. Druh běžel za ním dolů a at se neopovažuje ho dovézt zpět, že tady toho.. ani nechtějte vědět ty výrazy, už nesnese ani minutu. Přes známou jsem sehnala zatím jednopokojový byt měl by být do týdne snad obyvatelný. Nicméně mě zajímá, opravdu měl právo vyhodit nezletilé dítě své partnerky? není to protiprávní jednání?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Šáruší
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 02.05.19 21:47

Díky bohu, že ho vyhodil, a syn snad zůstane v klidu u svého otce. Jestli je to protiprávní je jedno, hlavně že je ten chlapec pryč.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 21:47

Nemůže ho vyhodit. A od takového chlapa bych zhrdala rychlostí blesku. A když je bratr ve vašem bytě tak proč Vám nepomůže bratr?

kristyn.g
Závislačka 3077 příspěvků 02.05.19 21:49

Ty si měla dítě dát otci už dávno. Nechápu že za každou cenu ho musíš mít u sebe! Chudák dítě. Manžel měl to samé v dětství. Maminku nenávidí

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 02.05.19 21:49

Tak to je to poslední, co bych řešila :roll: co bys jako dělala? Pohrozila mu policií a dál nechala kluka x let ponižovat a trápit? Nechápu matky, které tohle dopustí.

pannda
Kelišová 6894 příspěvků 32 inzerátů 02.05.19 21:52

Právo neprávo…ty máš děti ochraňovat, tedy být vždy při dětech a nehajit přítele. Ať ho miluješ sebevíc, děti mají přednost. Pokud byt, ve kterém je tvůj bratr, je tvůj, tak si ho začni nárokovat zpět a bydlení ať si hledá bratr. A hlavně, v zájmu syna a jeho duševního zdraví začni bydlet sama.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 02.05.19 21:53

Chudák malej :(

Renca8
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 02.05.19 21:54

Chudak kluk, je mi ho lito je to jen dite…totalne jste mu zkazili detstvi a si pys ze se to s nim potahne celej zivot a bude nenavidet predevsim tebe, svou matku ze jsi dopustila aby se mu neco takovyho v zivote delo

Lama Lama
Hvězda diskuse 52577 příspěvků 02.05.19 21:58

NO, tak v nějaké zdejší diskuzi se kasaly nějaké frajerky, jak by vyrazili dceru manžela z jejich společného bydlení… :roll:
JInak právně - záležíkdo je majitelem nemovitosti. Jestli je jeho, enbo má on nájemní smlouvu a ty nemáš podnájemní, tak tě může vyrazit z minutu na minutu a tím i tvoje dítě. Náš právní systém zná jen pojem rodinná domácnost u manželů. Vy jako jen partneři jste z pohledu zákona cizí lidi, bez smlouvy - na návštěvě.

jannina1
Závislačka 4573 příspěvků 02.05.19 22:00

Proc jsi to vse dopustila? Jsi uplne pitoma? Chudak klucina, ten ma diky tobe tedy detstvi:(
Pokud je bratr ve tvem byte, proc hledas podnajem? Urcite pochopi v jake jsi situaci a byt uvolni..
Ale jinak nechapu, proc si zensky delaji deti s psychopaty..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:03

Ženy, chápu, že nechápete mě. Svého syna chráním, jak se dá, ale říkám, co jsme před rokem přišli sem, začalo to být šílené. Bohužel sehnat byt je opravdu velmi těžké, řeším to již spoustu měsíců a vždy je něco domluveno a pak to neklapne, nicméně dceru již mám svěřenou do péče, již proběhl i soud. Jen jsme čekali na byt - má být od července. Jenže minulý týden situace eskalovala.

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 02.05.19 22:03
@jannina1 píše:
Proc jsi to vse dopustila? Jsi uplne pitoma? Chudak klucina, ten ma diky tobe tedy detstvi:(
Pokud je bratr ve tvem byte, proc hledas podnajem? Urcite pochopi v jake jsi situaci a byt uvolni..
Ale jinak nechapu, proc si zensky delaji deti s psychopaty..

Protože je asi milujou ne ;) a když už se chtěly rozejít, tak zjistily, že selhala antikoncepce tak aby měly děti tatínka. On se totiž změnil až potom, na začátku byl úplně fantastickej :lol:

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 02.05.19 22:06
@Anonymní píše: Ženy, chápu, že nechápete mě. Svého syna chráním, jak se dá, ale říkám, co jsme před rokem přišli sem, začalo to být šílené. Bohužel sehnat byt je opravdu velmi těžké, řeším to již spoustu měsíců a vždy je něco domluveno a pak to neklapne, nicméně dceru již mám svěřenou do péče, již proběhl i soud. Jen jsme čekali na byt - má být od července. Jenže minulý týden situace eskalovala.

Jasně no :roll: po narození dcery ti ji natáhl, rapidně se zhoršil jeho vztah k synovi, ale problém vlastně máte až poslední rok :zed: tak to potom jo no, to seš fakt chudák.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:06

Věc další, byt ve kterém nyní žije místo mě můj bratr s rodinou je nájemní a nyní tam mají smlouvu oni. Nevejde se tam k nim jinak bychom tam dávno byli. A kdybychom měli možnost kde být, tak tam jsme. Svého syna miluji a on mě také. Ví, že za pár dní již bude vše v pořádku. Nicméně poznámka dělání si dětí s psychopatem- znáte pořekadlo když ptáčka lapají? Zezačátku se druh k synkovi choval krásně, hráli si, byli partáci syn ho měl rád! Vše se začalo měnit časem po narození dcery a užívání jeho marihuany. Nemohla jsem tušit, co se z něj vyklube, bohužel. Na začátku byl naprosto jiný člověk.

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 02.05.19 22:10
@Anonymní píše:
Věc další, byt ve kterém nyní žije místo mě můj bratr s rodinou je nájemní a nyní tam mají smlouvu oni. Nevejde se tam k nim jinak bychom tam dávno byli. A kdybychom měli možnost kde být, tak tam jsme. Svého syna miluji a on mě také. Ví, že za pár dní již bude vše v pořádku. Nicméně poznámka dělání si dětí s psychopatem- znáte pořekadlo když ptáčka lapají? Zezačátku se druh k synkovi choval krásně, hráli si, byli partáci syn ho měl rád! Vše se začalo měnit časem po narození dcery a užívání jeho marihuany. Nemohla jsem tušit, co se z něj vyklube, bohužel. Na začátku byl naprosto jiný člověk.

Prosím tě nech si ty pohádky. Je to feťák, lempl a šmejd. Máte holou prd.el, ale hlavně že hned muselo být miminko. Tak si zkrat rodicak a jdi do práce, proč jsi doma za 3.500?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama