Může duphaston ovlivnit ovu test?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malasana
Závislačka 3219 příspěvků 05.04.18 20:51
Může duphaston ovlivnit ovu test?

Dnes jsem 15DC a rano jsem vzala prvni tabletku. Odpoledne mne začalo pichat v podbrišku jako při ovulaci a večer jsem udělala ovu test a je jasně pozitivní ????

Reklama

Reakce:

Alenice14
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 05.04.18 20:54

Ahojky, já Teda nevím zda může ovlivnit ovu test ale měl by se nasadit až druhý den po ovulaci..

histep
Závislačka 2759 příspěvků 05.04.18 21:05

Duphaston ovulacni test neovlivni, ale pokud se bere pred probehlou ovulaci, tak ji muze zablokovat a ta by pak neprobehla.

Malasana
Závislačka 3219 příspěvků 05.04.18 21:11

@histep mam brat 1rano a 1 vecer, kdyz jsem vzala rano a ted vecer pozitivni test tak mam radeji prestat brat? A zacit brat treba az pozitri?

histep
Závislačka 2759 příspěvků 05.04.18 21:16

Ma se brat az po probehle ovulaci. Asi bych v brani nepokracovala, pockala na ovulaci a zacala brat pak.

Malasana
Závislačka 3219 příspěvků 05.04.18 21:20
@histep píše:
Ma se brat az po probehle ovulaci. Asi bych v brani nepokracovala, pockala na ovulaci a zacala brat pak.

Dekuju, jeste merim bt tak uvidim co to udela zitra. Radeji pockam 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama