Může duphaston ovlivnit ovu test?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malasana
Závislačka 3219 příspěvků 05.04.18 20:51
Může duphaston ovlivnit ovu test?

Dnes jsem 15DC a rano jsem vzala prvni tabletku. Odpoledne mne začalo pichat v podbrišku jako při ovulaci a večer jsem udělala ovu test a je jasně pozitivní ????

Reakce:

Alenice14
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 05.04.18 20:54

Ahojky, já Teda nevím zda může ovlivnit ovu test ale měl by se nasadit až druhý den po ovulaci..

histep
Závislačka 3458 příspěvků 05.04.18 21:05

Duphaston ovulacni test neovlivni, ale pokud se bere pred probehlou ovulaci, tak ji muze zablokovat a ta by pak neprobehla.

Malasana
Závislačka 3219 příspěvků 05.04.18 21:11

@histep mam brat 1rano a 1 vecer, kdyz jsem vzala rano a ted vecer pozitivni test tak mam radeji prestat brat? A zacit brat treba az pozitri?

histep
Závislačka 3458 příspěvků 05.04.18 21:16

Ma se brat az po probehle ovulaci. Asi bych v brani nepokracovala, pockala na ovulaci a zacala brat pak.

Malasana
Závislačka 3219 příspěvků 05.04.18 21:20
@histep píše:
Ma se brat az po probehle ovulaci. Asi bych v brani nepokracovala, pockala na ovulaci a zacala brat pak.

Dekuju, jeste merim bt tak uvidim co to udela zitra. Radeji pockam 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >