Může fungovat vztah, kde ona je bývalá společnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

michaldobrák
Povídálka 15 příspěvků 10.01.18 17:58
Může fungovat vztah, kde ona je bývalá společnice ?

Pro muže ( komentáře žen mne též zajímají ).
Ahoj všichni :-) Přejdu rovnou k věci, zajímají Mě názory žen i mužů.. co si o tom myslíte? Seznámíte se přes seznamku se ženou stejně starou jako Vy, shodou okolností na její narozeniny. Z Vašeho chatování se oba dva shodujete na stejné věci, šťastný život po boku partnera.. Ona má dvě děti, každé s jiným mužem. 15-leté žije u biologického otce na druhé straně Česka a 5-leté u ní. Ta žena Vás zaujme na první pohled a stejně Vy jí. Od počátku ale tušíte, že má tajemství… Každý má tajemství… Mne nevyjímaje. Pro zvědavé podotýkám… ano, k sexu došlo již v první den seznámení. Po čtvrt roce oboustranných schůzek Vám tajemství sama od sebe poví… její minulost od hrozného dětství až po současnost. Kdesi v té minulosti je období, kdy se živila jako společnice. Vy na jedné straně spektra ( 5 žen ), ona na opačném konci ( x mužů ). Zajímala by mne reakce mužů, jak by se v takovém případě zachovali…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 10.01.18 18:06

Rada jedna. To zkus a uvidíš. :kytka: Muž nejsem. Možná. Asi. Snad. Se podívám. Ne, nejsem. :lol:

vavsar
Stálice 73 příspěvků 10.01.18 18:10

Každy by měl dostat šanci. To, že má každé ditě s jinym, to je proste smůla. Zádna nevíme, jak dopadneme.
Jestli ti sedne jako osobnost, proč ne.
Ocenila bych, že Ti o sobě řekla vše. Horší by bylo, kdyby to tajila a Ty bys na to přisel.
Sex na první schuzce? Tak to musela byt i laska na prvni pohled :)

b22
Kecalka 270 příspěvků 10.01.18 18:16

Je to odeme asi hnusný, ale já bych to nedokázala, stejně tak bych nedokázala žít s muzem a „jeho“ dětma.
Každý z nás je asi jiný, ná druhé straně láska určitě umí dělat divy a pokud jste se sobě zalíbili, myslím, že se vykaslete na nějaký názory a budete se řídit srdcem

Klopotkova
Kelišová 6786 příspěvků 10.01.18 18:17

Já bych to na Tvém místě určitě zkusila. :palec: Tak dělala společnici a co jako, to váš vztah neohrozí. :palec: Já taky nebyla vždy svatá, taky mám jednu krátkodobou aférku, ale to už je skoro 20 let, to mi bylo 16 let a na tu dobu ráda vzpomínám, ničeho nelituji. :oops: 8)
Navíc ji omlouvá fakt, že pochází z patologického rodinného prostředí, já nic takového nezažila, takže, když to vezmeme do důsledku, jsem horší než ona, ale netrápím se tím a ničeho nelituji, udělala jsem to z mladické nerozvážnosti a to prostředí mě zajímalo, lákalo. :mavam:

Kajcatko
Kecalka 223 příspěvků 10.01.18 18:21

Myslím, že k tomuhle nejde zaujmout stanovisko podle těch pár výše napsaných informací.
Víc, než samotný fakt, že dělala společnici je důležité spíš to, jak se k tomu staví dnes, jaká je a jak se chová obecně i k Vám.
To jsem Vám moc nepomohla, co :D

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 10.01.18 18:22

@michaldobrák
:think: pokud k tobe byla uprimna, nevidim v tom problem. Kazdy mame minulost ne? Predstav si, ze by s tebou byla a ty ses to dozvedel od kamosu v hospode. To by byla jiná. Ale takhle? Neni to zadny problem. Navic jako spolecnice si vydelavala proste penize :nevim:. Neni to pro vsechny zeny, ale pokud ji to nevadilo…nevime ani v jake byla situaci tenkrat, kdyz to delala…ja bych si, byt tebou, pokud ji milujes, vážila jeji upřímnosti a duvery, kterou ti dala, kdyz ti to svěřila.

Pokud se pro ni rozhodnes, preju vam vse nejlepsi :palec:

truelly
Závislačka 2605 příspěvků 10.01.18 18:23

Byl bys považován za velmi velmi tolerantního, když si uvědomím ze mam dvě kámošky, co mají za svobodna po dvou dětech, každé s jiným a nemohou sehnat partnera, který by to skousl…a to nemají ještě tu minulost, jako Tvá partnerka.
Jen bych se tím nikde nechlubila, aby to jednou někdo neobrátil proti tobě a nikdy nikdy ji to nesmíš vyčíst.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 10.01.18 18:23

@michaldobrák
mě by asi zajímala ta její motivace k práci společnice. Možná by mě víc odrazovalo, že každé dítě má jiného tatínka. Jednak si nemyslím, že to není prostě „jen“ smůla a pak v tom vidím komplikace, kterých bych se asi chtěla už ušetřit. Sex na první schůzce naopak beru plusově :mrgreen:.

Markéta80
Hvězda diskuse 38753 příspěvků 10.01.18 18:25

@michaldobrák do takového vztahu já osobně bych nikdy nešla :? Ta minulost, to že má dítě každé s jiným to vše by mě vadilo tak moc že bych s takovým člověkem žít ve společné domácnosti nechtěla :? :?

takymanžel
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 10.01.18 18:26

@michaldobrák a dělala společnici nebo šlapku. Podle popisu soudím, že to druhé. Takový vztah samozřejmě fungovat může. Už jen proto, že je zvyklá, vyspat se s někým na požádání, tudíž pravděpodobně nebudeš trpět nedostatkem sexu. Já bych do toho nešel právě proto, že bych si nikdy nebyl jistý jestli jen nepředstírá jak je zvyklá z „práce“.

@vavsar píše:
Každy by měl dostat šanci. .............­.......

Jistě. Každý by měl dostat šanci. Ale nikdo není povinován se uvázat do vztahu s někým jen proto, že by každý měl dostat šanci.

Markéta80
Hvězda diskuse 38753 příspěvků 10.01.18 18:26

@michaldobrák do takového vztahu já osobně bych nikdy nešla :? Ta minulost, to že má dítě každé s jiným to vše by mě vadilo tak moc že bych s takovým člověkem žít ve společné domácnosti nechtěla :? :?

michaldobrák
Povídálka 15 příspěvků 10.01.18 18:28

Ano, máte pravdu. Z mé strany se jedná o lásku na první pohled. Její pohled na věc nebyl z počátku pro mne tak jednoznačný… Jak jsem psal, něco tam v její minulosti bylo a spojoval jsem si to právě se sexem. Tím pádem jsem měl určité pochybnosti, jestli jsem jí zaujal i něčím jiným. Nabízí se myšlenka, že když se Mi otevřela a svěřila se právě s touhle minulostí, nechce o mne přijít a cítí ke Mně více než fyzickou přitažlivost. Myslím, že každý a každá si zasloží dostat šanci. Čím dál víc se poznáváme, tím víc mne to k ní přitahuje. Z její strany cítím totéž ke Mně. Jde o to, že sex je přirozeným projevem zdravého vztahu. Tím myslím vycházet jeden druhému vstříc, říci si, co se Mě a jí v sexu líbí, a milovat se tak. Má otázka : mám být znepokojen tím, že se milujeme jen jedním či dvěma způsoby, v koupelně je extrémě stydlivá, stále si zakrývá intimní partie a prakticky na orální sex došlo jen u Mě? Nevím, zda je to dobře nebo špatně, jestli si mám s ní o tom promluvit, nebo dát tomu čas…

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 10.01.18 18:37

@takymanžel
On pise o spolecnici a ne slapce. Ale mozna mas pravdu. Ja si pod spolecnici predstavuji zenu, ktera doprovazi chlapi na vecere, bavi se s nima, a pokud chce, ma i sex, ale to pouze, pokud to chce. Vetsinou to nejsou vubec hloupe zenske, musi se umet bavit na urovni…
Se slapkou bych nebyla. Existujou ale lide, kteri v techto dvou naprosto odlisnych zpusobu obzivy nevidi zadny rozdil. Upozornuji, ze vychazim pouze z toho, co jsem o tom slysela a vic o oboru jako takovem nevim :jazyk:

michaldobrák
Povídálka 15 příspěvků 10.01.18 18:38

Jinak ta minulost společnice je stará 18 let, prakticky neměla nic jen sebe, přišla z děckého domova a odešla s kamarádkou do podniku a od tamtud jí po nějaké době k sobě přivedl vlastně provozovatel klubu. S ním má 15 letého chlapce, 11 let žila s ním, žádná nevěra ani nic jiného. Po provalené nevěře z jeho strany, hádek a násilí odešla s klukem na druhý konec republiky. Neměla prakticky nic, ano opět začala od nuly, navíc s dítětem. Seznámila se s o 26 let starším mužem na letním táboře, on byl údržbář, ona tam měla brigádu. Pravděpodobně usoudila, že je tím, se kterým by mohla být šťastná a mají spolu 5 letého synka. Nyní je mu 66 let a nic už k němu necítí, provalil se u něj sklon k alkoholismu, těžkým nadávkám před synem atd. Takže asi tak…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama