Může Gynex způsobit opoždění MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 06:26
Muze Gynex zpusobit opozdeni MS?

:andel: Ahoj muze gynex zpusobit opozdeni? Nikdy se mi to nestalo a test je negativni, muze to byt gynexem, ktery jsem tento cyklus zacala brat? A mam tedy v brani pokracovat?

Reakce:

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 14.02.17 07:50
@Anonymní píše: :andel: Ahoj muze gynex zpusobit opozdeni? Nikdy se mi to nestalo a test je negativni, muze to byt gynexem, ktery jsem tento cyklus zacala brat? A mam tedy v brani pokracovat?

určitě může

Nadji
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 14.02.17 08:34

Ano, může. Beru teď 2× denně 4 kapky a MS se mi posunula o 9 dní. Kamarádka neměla jednou MS vůbec, jen slabé špinění dva dny a to dva cykly. Je to v pořádku. Dobrala bych tři týdny a pak týden vynechala, jak se doporučuje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 08:35

@Nadji takze kdyz jsem ted tyden vynechala muzu zacit brat znovu?

Nadji
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 14.02.17 10:45

Většinou se bere tři cykly po sobě, vždy tři týdny ano a pak týden pauza a takto celkem třikrát. Takže určitě můžeš. Záleží i na tom, proč ho bereš, ale obecně tímto postupem nic nepokazíš.

Majkule22
Povídálka 37 příspěvků 14.02.17 16:17

Ahoj, mě se to teda nestalo, ale vzhledem k tomu, že by měl upravovat hormony, možné to je.. ale z vlastní zkušenosti vím, že meškání ms je hodně i o hlavě :-) :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >