Může i holka pozvat kluka na taneční?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.11.21 14:21

Může i holka pozvat kluka na taneční?

Zdravím chtěla jsem se zeptat ohledně taneční. Je mi 15 jsem v devítce a plánují se taneční. Ve třídě mam plno kamarádů ale řekněme že se chovají jako děti a slovo rande je vtipné. Jeden kluk se mi libi je vyspělejší než ostatní ale nevidím u něj šanci že by mě pozval. Bavíme se asi tak normálně ale i přes to že je rok 2021 tak mi přijde že by měl zvát kluk holku. A ja se pozvat ho příšerně bojím. Nemáte nápady či rady jak ho pozvat nebo co dělat?? Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
283
23.11.21 14:35

Proste se ho na rovinu zeptej ;) jestli uz ma nejakou partnerku na tanecni a jestli by nesel s tebou. Nemuze se stat nic horsiho, nez ze rekne, ze ne a ty aspon budes vedet, na cem jsi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1559
23.11.21 14:36

Co znamená pozvat na taneční? Za nás se do tanečních normálně chodilo a tančilo se tam s různýma klukama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
23.11.21 14:44
@Makyyyyyyyy píše:
Zdravím chtěla jsem se zeptat ohledně taneční. Je mi 15 jsem v devítce a plánují se taneční. Ve třídě mam plno kamarádů ale řekněme že se chovají jako děti a slovo rande je vtipné. Jeden kluk se mi libi je vyspělejší než ostatní ale nevidím u něj šanci že by mě pozval. Bavíme se asi tak normálně ale i přes to že je rok 2021 tak mi přijde že by měl zvát kluk holku. A ja se pozvat ho příšerně bojím. Nemáte nápady či rady jak ho pozvat nebo co dělat?? Předem děkuji

Proč by jsi ho měla zvát? Co si pamatuji, tak se do tanečních nemuselo jít v páru, stejně se tanečníci střídali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1559
23.11.21 14:46

@Umík že jo, v páru se chodilo až na pokračovací lekce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
23.11.21 14:49
@vedma007 píše:
@Umík že jo, v páru se chodilo až na pokračovací lekce :think:

Ano, v patnácti jsem ani neměla s kým bych tam šla. A moc párů tam nebylo. Stejně fungovala pánská a dámská volenka, tak se to střídal. Ale už to je 13 let, tak se třeba časy změnily :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
23.11.21 14:51

Tak u nas byla vetsinou predem dana dvojice, kteri se domluvili, ze pujdou spolu. A pak navic par holek, protoze tech bylo vic nez kluku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18809
23.11.21 16:24

Prostě se domluvte, maximálně ti řekne ne. NA to se neumírá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...