Může infekce udělat falešně pozitivní test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 15:38
Může infekce udělat falešně pozitivní test?

Ahoj holky,
napadlo mě, jestli je možné, že by mohla infekce udělat falešně pozitivní test? Asi je to nesmysl a myslím, že by se to nemělo stát, ale zajímá mě názor vás ostatních. Děkuji vám.

Reakce:
karkarka
Závislačka 3199 příspěvků 05.02.19 15:42

Nemůže.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50717 příspěvků 4 inzeráty 05.02.19 15:48

Nenapadá mi žádný mechanismus, který by to způsobil

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 15:48

Taky jsem si myslela, že těhotná být nemůžu a test je falešně pozitivní. NEBYL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Byla jsem těhotná

Celina
Závislačka 4240 příspěvků 05.02.19 15:49

NE

tininas
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 05.02.19 15:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
napadlo mě, jestli je možné, že by mohla infekce udělat falešně pozitivní test?Asi je to nesmysl a myslím, že by se to nemělo stát, ale zajímá mě názor vás ostatních. Děkuji vám.

Ahoj.

Pokud infekce nevylučuje hCG, tak nemůže. :)

Přeji Ti, aby vše dopadlo dle Tvých přestav.

Fima
Nadpozemská drbna 29351 příspěvků 14 inzerátů 05.02.19 15:50

Ne

Mala.ještěrka
Kecalka 372 příspěvků 05.02.19 16:11

Infekce ne, ale některé nádory tuším produkují HCG a dělají falešně pozitivní testy.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 05.02.19 16:22

Ta infekce pak za +- 9m muze vylezt spodem. :))

Janli
Kelišová 7254 příspěvků 05.02.19 17:03

Ptačí virus určitě :mrgreen: . Přenáší se velmi těsným osobním kontaktem :mrgreen: . Ale neboj, za osm měsíců infekce sama zmizí.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 19:41

Hele, holky, chápu, že si z toho děláte srandu, ale po opravdu hodně dlouhé době snažení o miminko jsme se očividně s manželem konečně dočkali a mám pozitivní těhotenský test. :srdce: Jsme ti nejšťastnější lidé na světě. :srdce: Ale já jsem byla v takovém šoku a po tak dlouhé době negativních testů jsem tomu nemohla uvěřit, že jsem začala přemýšlet, jestli to ten test nemůže být falešně pozitivní a jestli třeba nemám nějakou infekce o které nevím (protože žádnou nemám :D ), ale věřte, že po tak dlouhém čekání na zázrak jsem tomu nemohla ani uvěřit, že se konečně zadařilo, že mi začaly v hlavě běhat sci-fi scénáře, jak je ten test falešně pozitivní. :D Kdo nezažil dlouhé čekání, asi nepochopí. :D Tak moc děkuji a já jsem šťastná jako blecha, protože testy sílí. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 19:43

@karkarka @Lama Lama @Celina @tininas @Fima @Mala.ještěrka @Micaella22 @Janli
Hlásí se autorka dotazu. :-) Hele, holky, chápu, že si z toho děláte srandu, ale po opravdu hodně dlouhé době snažení o miminko jsme se očividně s manželem konečně dočkali a mám pozitivní těhotenský test. :srdce: Jsme ti nejšťastnější lidé na světě. :srdce: Ale já jsem byla v takovém šoku a po tak dlouhé době negativních testů jsem tomu nemohla uvěřit, že jsem začala přemýšlet, jestli to ten test nemůže být falešně pozitivní a jestli třeba nemám nějakou infekce o které nevím (protože žádnou nemám :D ), ale věřte, že po tak dlouhém čekání na zázrak jsem tomu nemohla ani uvěřit, že se konečně zadařilo, že mi začaly v hlavě běhat sci-fi scénáře, jak je ten test falešně pozitivní. :D Kdo nezažil dlouhé čekání, asi nepochopí. :D Tak moc děkuji a já jsem šťastná jako blecha, protože testy sílí. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 19:44

Pardon, příspěvek mám zdvojený, protože nejde smazat. :-)

Janli
Kelišová 7254 příspěvků 07.02.19 20:53

Tak to moc gratuluju! Ten pocit znám, snažili jsme se roky, jedno dítě po IVF a podruhé jsem otěhotněla dva měsíce po tom, co mi řekli, že další dítě už jedině s darovaným vajíčkem a to ještě o svatební noci. Udělat z toho zápletku do filmu, tak to vyzní jako trapný klišé :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >