Muze jit i presto o tehotenstvi?

Anonymni
7.1.09 13:21

Muze jit i presto o tehotenstvi?

Zdravim! Rada bych se zeptala zkusenejsich. MS se jiz 6. den nedostavila, ale jiz delsi dobu me poboliva v podbrisku (slaba tupa bolest, kterou obvykle mivam nez se dostavi MS) a mam citliva prsa . Tehotensky test negativni (zkousela jsem to, ale odpoledne, ne rano). Muze jit i presto o tehotenstvi? Zarazi me bolest v podbrisku, ta obvykle prichazi pouze cca 2 dny pred MS, ted jiz cca 7. den.

Dekuji N.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3813
7.1.09 13:27

ahojky, mě bolel podbříšek taky týden před MS, která se nakonec nedostavila :-) a v den MS jsem si dělala test a byl pozitivní u předchozích těhu mi vyšli testy pozitivně až týden po MS, záleží kolik máš HCG, ještě počkej třeba dva dny a zkus znovu po ránu
Držím palečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
7.1.09 13:31

ahojky ja mela taky pobolivani v podbrisku,ale hlavne jsem byla desne unavena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.1.09 13:32

Takze ta hodnota HCG muze stoupnout i pozdej? takze to kdy se zvysi hodnota HCG je asi u kazdeho individualni, co? dekuji za odpoved a dam vedet:)

• Nahlásit
  • Citovat
3813
7.1.09 13:50

HCG je těhu hormon, který se zvyšuje během těhu, třeba ho máš ještě nízko, zkus zítra testnout a napiš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
7.1.09 15:15

Ahoj,tak me zacaly bolet prsa a v podbrisku tak tyden pred MS,normalne to zacina tak dva dny pred MS.Nyni mam 8.den zpozdeni a pozit.TT a v podbrisku me obcas boli i ted,prsa uz ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
7.1.09 18:25

kdy se chystáte k dr.? já jdu 19. tak se těšim a zároveń bojim, aby bylo vidět srdíčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
7.1.09 19:38

Ahojte holky, tak já jsem na tem nejak podobne, jenomže u mne je to zložitejší.
Já mívam cykly od 30 do 35 dnu, dneska jsem 43DC a MS nikde, skoušela jsem testíky, a včera tam byl stín tak nevím co si mám o tom myslet.
Stalo se vám nekteré, že i pres negativní test jste byla tehotná?
Dekuju za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
8.1.09 15:24

Ahojík.Než jsem měla Ms dělala jsem si spoustu testu,Best 2 mamatest a vždy slaboulince pozitivní.Mrcha přišla o dva dny dýl,první den silnější a další dny spíš takový silný špinění,MS byla 29.12.dnes jsem si dělala zas test jinej hCG a test slabě pozitivní.tak nevím co to muže být,už jsem stoho jelen.Nemáte některá taky podobnou skušenost a jak to u vás dopadlo?Dík a ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
8.1.09 16:01

ahojky ty jsi měla MS 29.12 a teď 8. 1 už más pozitivní test......a ta MS proběhla normálně? Bych zavolala dr. že i přesto že jsem měla MS mám pozitivní test, tě objedná a zjistí jestli jsi těhu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
8.1.09 16:53

Ahoj.No právě že jsem to pak neřešila když jsem to dostala ale bylo mi divny že jsem měla i tak slabě pozitivní testy.Myslela jsem si že byli nějaký vadný nebo spíš já :lol: no a mám takový divný pocity v podbřišku tak jsem si ho dnes udělala a byla slabá ale víc vyraznější.Jen si myslím že by měla být vic silná ne,kdyby se jednalo o těhu.No počkám jěště pár dní a skusím další když to bude stejné zajdu na krev.Tak mi držte palečky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
8.1.09 17:03

tak držím palečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.1.09 00:57

ahoj holky,
tak já zkušenost mám; když čárka byla stínová (slaboučká, diskutabilní, víc přání než fakt vidět) - těhu jsem nebyla (tj. tt negativní), to bylo jasný o pár dní později taky, protože nesílila, plus do toho jsem měla zmeškanou ms např. o týden. na finále jsem šupala k dr. a došlo na vyvolávačku a několik dní poté se ms dostavila. teď jsem těhotná, těhu test byl pozitivní v termínu zmeškání i kousek před a těhu čárka byla proti těm stínkům fakt jasná.
moc vám přeju opačnou variantu než popisuju a ať dojde na sílení slabé čárky!
nepřihlášená katka

• Nahlásit
  • Citovat
9048
9.1.09 09:16
Pájunka píše:
Ahojík.Než jsem měla Ms dělala jsem si spoustu testu,Best 2 mamatest a vždy slaboulince pozitivní.Mrcha přišla o dva dny dýl,první den silnější a další dny spíš takový silný špinění,MS byla 29.12.dnes jsem si dělala zas test jinej hCG a test slabě pozitivní.tak nevím co to muže být,už jsem stoho jelen.Nemáte některá taky podobnou skušenost a jak to u vás dopadlo?Dík a ahoj

Abych řekla pravdu, tak já mám před MS vždycky slabě pozitivní testy…
Dle mého to může zkrátka jen způsobovat nějaký hormon..Cystu nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
9.1.09 10:39

no, já mám včerejška také slabou čárku. Beru to, že jsem těhu, měla jsem to i v listopadu a zesílila asi za dva dny. Bohužel těhotenství nedopadlo dobře. Jednou jsme vynechali ochranu a hup,čárka je tam znovu. Zkus to radši ráno tak v neděli, já si ho taky dělala včera během dne a to je chyba, ráno je to nejprůkaznější. Když ona je ale zvědavost děsná věc, viď.
Co se týče pobolívání podbřišku a tlaku v prsou, může to být známky blížící se menses nebo těhotenství. Já už asi od Silvestra tušila, že jsem těhu. Asi čtyři dny se mi ukáže při sprchování dokonce kapka mléka, což by v případě, že nemám s prsy problém na těhu mělo ukazovat. Přidávám se k ostatním a přeji silnou čárku.Papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama