Může jít kluk na karneval za Fifinku?

2073
28.12.10 11:48

Může jít kluk na karneval za Fifinku?

Ahoj holky,
blizi se cas karnevalu a tak jsem synovi (4 roky) rekla at si vybere za co chce jit, ze mu usiji kostym.
No a syn rekl, ze chce jit za Fifinku ze Ctyrlistku. Ja s tim nemam problem, ale manzel je z toho spatny a rika, ze se to nehodi, aby sel prevleceny za holku a ze jeslti pujde za Fifinku, ze na ten karneval s nim nejde apod apod.
Co vy na to vadi to nebo ne.
diky za vase narozy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13675
28.12.10 11:51

náhodou je originální :palec: , tak proč ne, vždyť je malej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
28.12.10 11:55

Kdybych měla syna a chtěl by „holčičí“ kostým,asi bych se snažila nabízet mu jiné varianty,aby si to rozmyslel.U holky bych „klučičí“ kostým asi překousla,ale obráceně je to takový.. :roll: .Asi bych se s tím jen tak nesmířila.(je to jen můj názor)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
28.12.10 11:56

Nevím co by se na tom nehodilo, kluk může jít za Fifinku stejně jako holka za piráta nebo Ferdu mravence, já na tom nevidím vůbec nic divnýho.
Já když chtěla na poslední zvonění půjčit starý oblek od táty, dělal jak blázen, že se přece nemůžu oblíkat za chlapa. Bylo to pro mě (a je do dneška) naprosto nepochopitelné, proč kvůli tomu tak vyváděl.

• Citovat
  • Upravit
35127
28.12.10 12:28

me osobne to prijde fajn, vubec mi to nevadi, ale bala bych se reakce okoli - deti mohou byt krute a mohlo by se pak stat, ze to trebas na zakladce nekdo vytahne a bude se mu posklebovat, oznacovat za homosexuala a podobne
tedy vzhledem k nasi obecne netolerantni spolecnosti u diteteradeji ne, ty jsou zvlaste zranitelne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
28.12.10 12:29

Já bych to asi nechtěla. Za Červenou Karkulku nebo princeznu by taky šel? :wink: Fakt těžko říct. Jsem zvědavá, s čím přijde časem náš mrňous. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.10 12:36

Bohuzel musis pocitat s tim, ze muze mit okoli blby kecy. Co se stalo moji kamaradce - sla do prace se ukazat s mrnousem, a zminila se, jak o vikendu jezdil na chate se sestrencinym kocarkem, a jak se u toho vyradil. A jedna kolegyne ji na to rekla „mne prijdou i ty cerveny kalhoty divny, ty z nej vychovavas buzeranta ?“ :roll: Takhle natvrdo, hnusne, ze kamosce se chtelo spis brecet a odejit, protoze jak tohle muze nekdo rict mame o jejim diteti, nota bene kdyz je to maly roztomily mrne … to jednomu hlava nebere.
Takze ac nevidis na Fifince nic divnyho (ja taky ne), tak bych to zvazila. Aby Vam to po karnevalu nebylo spis lito.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15924
28.12.10 12:37

No já bych byla pro :) jenže děti jsou zle a jejich rodice kolikrat jeste hloupi a prilevaji do ohne…ja bych mu to radeji rozmyslela, aby mu nerikali fifinko az do 9te tridy… :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13134
28.12.10 13:03

Tak Fifinka ma masli a ruzovy saty,, nabidla bych mu obdobnou variantu pejska v klucici verzi. Ptala jsem se muze, jak by se na to dival a rikal, ze v tomhle veku by mu to divny nepripadalo… Asi bych mu rekla, ze Fifinka je holka, tak jestli mu nevadi jit za holku, proste mu objasnit, proc by eventualne mohl nekdo neco podotykat a rozhodnuti bych uz nechala na nem. Je pravda, ze kdyz bude chtit holka delat Petra Pana nebo rytire, tak mi to divny nepripada. Hele a proc chce Fifinku? Ostatni ze ctyrlistku nerad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19609
28.12.10 13:07

Já nevím, taky bych se mu snažila vysvětlit, že Fifinka je holka a on kluk…

jakože kdyby přišel s tím, že chce chodit do školky v sukýnce, tak by ste neměly problém ji dát?

mě to prostě přijde divný :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
28.12.10 13:12

Mně se to zdá akorát jako dosti pracný kostým a radši bych něco, v čem by potom někdy mohl ten mladší (pravděpodobně za Fifinku chtít nebude, i když kdo ví :lol: ).

Nemístné poznámky hlupáků mě nezajímají, kluci mají červené kalhoty, s kočárkem si taky na návštěvách pohráli, prvnímu synovi jsem i svého času šla podle přání koupit do hračkářství panenku, osoba za kasou na nás čučela jako výr, a pak ještě měla potřebu přivolat jinou prodavačku, aby jí „nenápadně“ pošeptala, že to je fakt pro něj. Lidská blbost nezná mezí.

Máš super syna, že je takhle svůj, to se mi strašně líbí. Kamarádka nedávno mastila k narozeninám růžový dort, protože její syn chtěl růžový a basta fidli :lol: :palec: .

Přirovnání se sukýnkou do školky jsem nepochopila, tam nechodí jako maska. Analogicky bych nenechala syna, aby chodil do školky v krabici a s vrtulí na hlavě, že je vrtulník. (Ale já si teda neumím představit, že by si moje dítě prosazovala něco tak nestandardního.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.10 13:23

To je sice pravda, ze lidska blbost nezna mezi a hlupaci by nas nemeli zajimat, ale to nic nemeni na tom, ze to pak zamrzi - ja nejsem takovej tvrdak, aby mi to bylo jedno, kdyby mi nekdo rekl do oci neco o diteti-buzerantovi.
Souhlasim (Len-til-kah), ale radsi temto situacim predchazim, protoze jsem citlivka.
Jinak je teda fakt, ze je to postavicka v satech no … :think: :-)
Tak se zeptej, jestli nechce jit radsi za Pindu a bude to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
28.12.10 13:24

Já teda nechápu, že pořád má potřebu tohle někdo řešit 8-o že jsme tak netolerantní společnost :evil:

Nebo vy máte všechno růžové a váš muž modré?
Já třeba nosím modrou daleko víc než můj muž, on zase nosí červenou, syn taky nosí červenou, to mi vůbec nepřijde jako holčičí barva 8-o

I chlapi nosí růžové košile (taky je růžová a růžová), holky modré džíny, opravdu nechápu, proč by kluk musel být divný, že chce jít za Fifinku nebo být homosexuál, protože vozí kočárek 8-o Vaši muži nevozí kočárky :?:

Pokud to chce, klidně bych ho nechala jít za Fifinku, vždyť je to jenom hra a zábava, proboha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.10 13:28
papu píše:
Já teda nechápu, že pořád má potřebu tohle někdo řešit 8-o že jsme tak netolerantní společnost :evil:

Já třeba nosím modrou daleko víc než můj muž, on zase nosí červenou, syn taky nosí červenou, to mi vůbec nepřijde jako holčičí barva 8-o

I chlapi nosí růžové košile (taky je růžová a růžová), holky modré džíny, opravdu nechápu, proč by kluk musel být divný, že chce jít za Fifinku nebo být homosexuál, protože vozí kočárek 8-o Vaši muži nevozí kočárky :?:

Pokud to chce, klidně bych ho nechala jít za Fifinku, vždyť je to jenom hra a zábava, proboha.

my nemame po obede co delat, tak resime :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
28.12.10 13:31
nakukovatelka píše:
papu píše:

my nemame po obede co delat, tak resime :lol:

Tak to jo :mrgreen:
A já zrovna mám co dělat a nechám se vytočit a vtáhnout do debaty :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama