Může jít o angínu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 19:05
Může jít o angínu?

Ahoj holky. Vim, ze bych si mela dojit k Dr ale momentalne bydlim 80km od nej. Trosku me pobolivalo v krku, tak jsem se podivala a v jednom zahybu na mandlich jsem nasla (cepy?).. Vyndala jsem je vatovou tycinkou. Jsou to tvrde kulicky. Zadne jine priznaky nemam.

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49936 příspěvků 4 inzeráty 15.10.18 19:14

:poblion: Spíš chronická infekce v mandlích

cell
Echt Kelišová 8091 příspěvků 15.10.18 19:21

Nejspíše ne. Při klasické angíně bývají vysoké teploty, silná bolest v krku až nemožnost polknutí, celková nevůle.
Tady doporučuji kloktat nějakou dezinfekcí - třeba Jox, možné klasické zábaly krku a bude to nejspíše v pohodě

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 15.10.18 19:27

@cell dobře, to jsem ráda.. protože představ, že cestuji k lékaři :zed: zkusím tedy nějaké kloktadla

cell
Echt Kelišová 8091 příspěvků 15.10.18 19:30

@Nicollka1993 : ze zkušenosti vím, že Ti na pohotovosti nejspíš napálí antibiotika. A zpravidla dost zbytečně :-(

Halamka
Závislačka 3788 příspěvků 15.10.18 19:47

Jox je výborný. Za dva dny jsem měla po problému.

Monika811
Stálice 64 příspěvků 15.10.18 19:57

Není to toto:
https://www.google.com/…avit-kamenů-na-mandl%C3%ADch%3fam­p=1

Pocahonta
Kecalka 284 příspěvků 15.10.18 21:35

A nejsou to takové ty nečistoty z mandlí? Pokud dosti zapáchají, tak jsou to ony… S angínou to nemá nic společného.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 15.10.18 21:40

Nechutna fotka.

Jinak čepy se maji odstranovat pravidelne, pokud vim. Zpusobuji silny zapach z ust mimochodem.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 16.10.18 14:29

Sem tam se mi nejaky maly cep udela ale nikdy jsem nemela takovehle problemy. Zuby si cistim, vyplachuji ustni vodou, zvykam zvykacky. Prijde mi jako by se mi v krku udelala nejaka bakterie, nevim jak se toho zbavit. Jsem s toho uz na nervy :zed:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 16.10.18 14:44

@Nicollka1993 cepy jsou projevem chronickeho zanetu mandli, tudiz bakterie tam mas. Celkove asi zlusit posilovat imunitu. Kloktat.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 16.10.18 14:50

ještě mě napadlo.. nastoupila jsem do nové práce. dělám na lisu kde se lisuje z gumy.. nemůžou to způsobovat ty výpary ?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >