Může jít o angínu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 19:05
Může jít o angínu?

Ahoj holky. Vim, ze bych si mela dojit k Dr ale momentalne bydlim 80km od nej. Trosku me pobolivalo v krku, tak jsem se podivala a v jednom zahybu na mandlich jsem nasla (cepy?).. Vyndala jsem je vatovou tycinkou. Jsou to tvrde kulicky. Zadne jine priznaky nemam.

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49181 příspěvků 15.10.18 19:14

:poblion: Spíš chronická infekce v mandlích

cell
Echt Kelišová 8055 příspěvků 15.10.18 19:21

Nejspíše ne. Při klasické angíně bývají vysoké teploty, silná bolest v krku až nemožnost polknutí, celková nevůle.
Tady doporučuji kloktat nějakou dezinfekcí - třeba Jox, možné klasické zábaly krku a bude to nejspíše v pohodě

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 15.10.18 19:27

@cell dobře, to jsem ráda.. protože představ, že cestuji k lékaři :zed: zkusím tedy nějaké kloktadla

cell
Echt Kelišová 8055 příspěvků 15.10.18 19:30

@Nicollka1993 : ze zkušenosti vím, že Ti na pohotovosti nejspíš napálí antibiotika. A zpravidla dost zbytečně :-(

Halamka
Závislačka 3664 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 19:47

Jox je výborný. Za dva dny jsem měla po problému.

Monika811
Stálice 61 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 19:57

Není to toto:
https://www.google.com/…avit-kamenů-na-mandl%C3%ADch%3fam­p=1

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 15.10.18 21:35

A nejsou to takové ty nečistoty z mandlí? Pokud dosti zapáchají, tak jsou to ony… S angínou to nemá nic společného.

blumen
Hvězda diskuse 42028 příspěvků 15.10.18 21:40

Nechutna fotka.

Jinak čepy se maji odstranovat pravidelne, pokud vim. Zpusobuji silny zapach z ust mimochodem.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 16.10.18 14:29

Sem tam se mi nejaky maly cep udela ale nikdy jsem nemela takovehle problemy. Zuby si cistim, vyplachuji ustni vodou, zvykam zvykacky. Prijde mi jako by se mi v krku udelala nejaka bakterie, nevim jak se toho zbavit. Jsem s toho uz na nervy :zed:

blumen
Hvězda diskuse 42028 příspěvků 16.10.18 14:44

@Nicollka1993 cepy jsou projevem chronickeho zanetu mandli, tudiz bakterie tam mas. Celkove asi zlusit posilovat imunitu. Kloktat.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 16.10.18 14:50

ještě mě napadlo.. nastoupila jsem do nové práce. dělám na lisu kde se lisuje z gumy.. nemůžou to způsobovat ty výpary ?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >