Může jít o reakci na penicilin?

1
27.5.18 20:14

Může jít o reakci na penicilin?

Dobrý den, po dobrání penicilinu se mi na těle udělala taková vyrážka, viz. foto. Vyrážka svědí, je suchá a loupe se..
Myslíte, že to je alergie na penicilin, nebo se jedná o něco závažnějšího.
Zyrtec nezabírá, tak potíram hydrocortisonem a jarischem…
Děkuji za názor, doktor je v práci až v úterý

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1037
27.5.18 20:52

Podle me to bude neco jineho, ale vic rekne dr. Muzovi se reakce dostavila hned treti den, ale mel to teda daleko horší a prijde mi, ze i jine. Cervenou krupicku po celem těle, horelo to a drbal se jak blazen.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
28.5.18 06:32

Může to být po atb. Hlavně to nahlaste dr., alergie se může stupňovat a příště by mohla být mnohem bouřlivější.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama