Může jít o špatnou techniku kojení?

292
20.8.15 14:29

Může jít o špatnou techniku kojení?

Ahoj maminky,
mám pár dotazů. Může špatná technika kojení zavinit, že se začne vytrácet mléko? Malá má skoro 8 týdnů a přibírá na váze opravdu krásně, cca 300g týdně. Jenže mi přijde, že máme špatnou techniku kojení. Občas to trochu bolí, MLASKÁ u toho a nemá celý dvorec v pusince. Už dva dny mám pocit zcela prázdných prsou :(. Malá chce k prsu každé 1-2 hodiny přes den… v noci to je tak po 3-4 hodinách. Dříve přes den tak často kojit nechtěla. U prsa moc dlouho nevydrží…někdy 5-10 minut. Je to normální, že mám pocit prázdných prsou? :nevim:
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
20.8.15 14:35

Rustovy spurt bych tipla, davej ji, jak si rekne, pribira krasne. Je to trochu otravne, ale behem tydne by se to melo srovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
20.8.15 14:40

Taky bych tipla na rustovy sprut, vydrzte, zase se to upravi. Navic je normalni, ze po par tydnech uz prsa nejsou tak nalita a take se zkracuje postupne doba kojeni

• Nahlásit
  • Citovat
7062
20.8.15 15:10

@Ester588 pocit prázdných prsou nemusí vůbec znamenat, že se vytrácí mléko, jen se prostě může upravovat laktace podle potřeby miminka. Podle tvého popisu bych taky řekla, že to bude nejspíš spurt. Řešila bych to jen v případě, kdyby to trvalo nějakou delší dobu nebo jsi měla problémy ve smyslu větší bolesti, ragád na bradavkách a podobně.
Taky počítej s tím, že ti malá může začít přibývat pomaleji a neděs se toho, je to normální. 300g týdně je celkem luxus, ale je dost pravděpodobné, že takhle nebude přibírat pořád, tak abys zbytečně nestresovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama