Může jít o těhotenství nebo je to něco jiného?

9
3.8.20 11:25

Může jít o těhotenství nebo je to něco jiného, prosím o radu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, vyšel mi pozitivní test silné čárky, a pak Clear blue se symbolem 3+,ale minulý i předminulý měsíc jsem MS měla. Bez sexu červen, červenec a MS už 10.den nedorazila. K dr jdu 7.8. Co to může být? Jsem těhotná? Je to možné? :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
632
3.8.20 11:33

Zřejmě těhotná jsi.. na začátku těhotenství můžeš mít MS..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4999
3.8.20 11:35

@Carmen03 tak těhotná budeš, k doktorovi objednaná si. Jinak klidně můžeš mít MS celé těhotenství… Není to časté, ale stává se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
3.8.20 11:36

Těžko říct, musíš počkat co řekne doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.8.20 11:36

@Zlobolka123 děti už mám, ale právě mi to přišlo divné, vždy vynechání MS bylo hned následující měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.8.20 11:37

Děkuji za odpovědi. ;) V pátek se uvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
3.8.20 12:24

Příznak těhotenství?

Ahoj ženy, chtěla bych se zeptat jestli sem stim někdo setkal je mi 25 a s přítelem se snažíme asi 3 roky oba dva jsme v pořádku ale nedaří se nám…ovsem tento měsíc mám slabé krvácení 9 dni po vstyku a cítím citlivá prsa a bolest v podbřišku jako při MS..do MS mám 11 dni(cyklus 34 dni) ale ještě se mi k tomu přidal nejspíš zánět mocaku tak se jenom chci zeptat co si o tom myslíte…
Děkuji za pomoc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.8.20 13:14

@Anonym 01 jestli to nebude spojené i s tím zánětem… Zeptala bych se dr. telefonicky anebo počkala jestli se dostaví za 11dni MS. Jinak co se zkoušení miminka týče mně loni pomohl.. Femibion 1..doplněk stravy, vitamíny.. Nevím jestli už jsi nezkoušela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
3.8.20 14:50

@Carmen03 tak sem volala, mam zítra přijít že to má něco společného stim zánětem jen mi je divný že ta krev nejde z močové trubice…tento produkt sem nezkoušela vyzkouším děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.8.20 15:01

@Anonym 01 tak držím palce ať je vše v pořádku a miminko se zadari. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama