Může jít o těhotenství? Test je, ale negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 11:27
Muze jit o tehotenstvi?test ale negativni

Ahoj holky. Chci se zeptat, s milencem mivame prerusovanou souloz, treba i 5× v tydnu pravidelne… Mesicky mi chodi ruzne, neberu HA, nejdelsi cyklus 35dnu, pak to klesalo na 31,29,28,25, nyni je to 35.den, Ms dle kalendare co si vedu ma 6dnu spozdeni. Ovulace nevim kdy byla kdyz to mam takto nepravidelny.. Poslednych 14dnu jsme ale meli styk tak 12× ????… Sem si rikala ze sexem se to i spusti ale nic…Ted tri dny silene tahani v podbrisku, unava, je me zle, ale porad mam chut na sladke.. Dnes jsem si rano zmerila telesnou teplotu, a 37,2, zkusila i bazalni v pochve, 37,5 v tom se ale moc nevyznam. Tak me to nedalo a zkusila jsem i test. Ten ale negativní.. Je i tak moznost, ze by to bylo tehotenstvi? Moc dekuji za nazor..

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 21.11.18 11:40

Přerušovana soulož není spolehlivá metoda antikoncepce, takže ano, můžeš být těhotná. Ale když nevíš kdy byla ovulace, cyklus není pravidelný, těžko říct. Za pár dnů bych zkusila další test

Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 21.11.18 11:45

Jaký test a kdy sis ho dělala?

migmina
Kecalka 136 příspěvků 21.11.18 11:50

tehotna byt muzes.nechapu,ne­planujete dite a takto riskujete.nevite co je kondom nebo antikoncepce? :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 11:52

POkud se do tebe neudelal tak tehotna nejsi.zajdi na gyndu muze to byt cysta,stres.jestli neplanujes dite tak devce precti brozury jak se chranit

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 21.11.18 12:01
@Anonymní píše:
POkud se do tebe neudelal tak tehotna nejsi.zajdi na gyndu muze to byt cysta,stres.jestli neplanujes dite tak devce precti brozury jak se chranit

A jak tohle můžeš napsat? Že když se do ní neudělal tak není těhotná? Doporučila bych ti aby sis ty brožurky přečetla taky

Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 21.11.18 12:01
@Anonymní píše:

Na to si přišla jak? Otěhotnět se dá z každého nechráněného styku, i když se do ní chlap neudělá, protože už během styku vylučuje tzv „kapičky lásky“. Si tu přečti pár diskuzí na tohle téma kolik ženských takle otěhotnělo, já sama 2×.

beruska9
Extra třída :D 10754 příspěvků 21.11.18 12:07

Jednorazove zmereni teploty ti nic nerekne, to je potreba dlouhodobe. Pri nepravidelnem cyklu tezko rict, nezbyva, nez cekat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 15:09

Dekuji Vam, test dnes rano, pepino… Tak ja jeste pockam. O prerus.sexu vim vse, nenapsala jsem, ze by se zhroutil svet, kdyby to tam bylo… S manzelem dlouho uz nebydlim a milence miluju…Tak uvidime :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >