Může jít o začátek těhotenství?

21.1.20 21:20

Může jít o začátek těhotenství?

Ahojky ženy :)
Mám na vás dotaz ohledně příznaků z počátku těhotenství. Abych uvedla od začátku pár info. Snažíme se s přítelem o miminko. Jsme dost sexuálně aktivní. Sex máme vetsinou denně a nebo ob den a minimálně jednou i s orgasmy nás obou. Pak vždy ležím, aby sperma mohlo lépe vniknout správnou cestou. Snažíme se o to více při moji zvýšené plodnosti.. Moc si přejeme dvě čárky a na miminko se těšíme. Je tady ale. Stále se nám to nějak nedařilo a nedaří.. i když se snažím na to nemyslet, nekontrolovat se a ziju zdravé a dbam na sebe a své zdraví.. Přišly příznaky minulý měsíc (ne sugesci). Menstruace ale přišla normálně a po menstruaci byl TT negativní a s tím odešly i příznaky. Možné bylo, že se vyplavilo právě s menstruaci..? Teď mám ale nové info ohledně změny. Před 10 dny jsme měli pohlavní styk a plodnost byla střední. Všechny tyhle dny při zvýšení jsme taky měli pohlav. styk a hlavně v den zvýšené plodnosti. Je to cca 12 dní. Příznaky zatím skoro žádné. Jen mi začíná mírně vyskakovat akné ( na které netrpím), změny nálad a trošku i mírně větší chutě na jídlo (žravky) :D no a jako poslední bod. Dnes ráno jsme měli s přítelem opět pohlavní styk po 2 dnech a při větším vniknutí mě v podbřišku, v tříslech až do stehen tupě zabodalo že do mě pak už celý nemohl skrz bolest a ani změny poloh nepomohly. Včera si taky vsimnul, že jsem nějak zvláštně nafoukla a že mám jiné břicho. Dnes večer mě chvíli bodalo v bedrech. Pár dní a hlavně večer (nejvíce po jídle) je mi špatně. Občas návaly horká a v noci nemůžu spát i když jsem celé dny šíleně unavená. Tím si ale nechci hned nalhávat těhotenství. Je to ale možné po tak krátké době vypozorovat a nebo cítit?
Jsem realista a nechci si dělat zbytečné naděje, ale pokud by některá z vás měla podobnou situaci zažitou a měla pro mě nějaké informace a popř. rady, tak budu vděčná! ☺️ Jinak menstruaci mám dostat za 8 dní. TT si budu dělat až po skončení. Taky se uvidí a byla bych ráda, kdyby menstruace nepřišla tak, jak by měla. Rozumíte mi.
Tak uvidíme. Děkuji předem! :srdce: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

979
21.1.20 21:24

Nevím, kupodivu kdyz jsem tehotna nebyla, mela jsem plno priznaku a kdyz se to podarilo, nebyl ani jeden :lol:
Jen me ted napadlo, k tomu častemu sexu, ze jsem nekde cetla, ze neni dobre pri planovani soulozit kazdy den, jelikoz se potrebuji obnovit spermie, nebo tak neco :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 21:29

@Tonick19 každý má jiné příznaky. Někdo má a někdo nemá. Je to zvláštní a jsem z toho vážně zmatená :lol: :think:
Každopadne k tomu castemu sexu. Ono nejde o to, že by jsme se až tak snažili. My to nějak spíš nemůžeme vydrzet :oops: Tak moc se milujeme, že nejde jen o sex. Jde v ten moment úplně o jiné věci. Proto je to větsinou denně. :P ale jinak tuhle informaci znám a probrali jsme ji.
Děkuji za odpověď :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
21.1.20 21:43

Mě tyhle příznaky začaly až nějakej pátek po pozitivním testu. Dokud mě nevynechala MS tak sem nic nepoznala. U obou těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
979
21.1.20 21:43

@Monikaa00
Proto pisu mou zkusenost. Otazka byla zda muze jit o zacatek tehotenstvi? Uprimne si myslim, ze jelikoz by stari odpovidalo cca.6dnum, prijde mi to spíš nerealne…Každopádně držim palce, ať vám to vyjde :) Vím, že se na to těšíš, ale snažila bych se na to tak neupínat, stejně je to buď a nebo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
21.1.20 21:49

Příznaky těhotenství jdou ruku v ruce se vzrůstajícím HCG. Udělej si test a máš jasno. Pokud je negativní, tak si to vsugerováváš. Psychika.
Určitě někdo namítne, že měl příznaky ještě přes pozitivním TT. Jo jasně, já taky, ale to už tam byl aspoň duch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
21.1.20 21:49
@Monikaa00 píše:
@Tonick19 každý má jiné příznaky. Někdo má a někdo nemá. Je to zvláštní a jsem z toho vážně zmatená :lol: :think:
Každopadne k tomu castemu sexu. Ono nejde o to, že by jsme se až tak snažili. My to nějak spíš nemůžeme vydrzet :oops: Tak moc se milujeme, že nejde jen o sex. Jde v ten moment úplně o jiné věci. Proto je to větsinou denně. :P ale jinak tuhle informaci znám a probrali jsme ji.
Děkuji za odpověď :relaxed:️

Tak proc se ptas, kdyz chces slyset jen to, ze to ty priznaky jsou :lol: Taky si myslim, ze na priznaky tehotenstvi je brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 22:08

Dle mého je na tehotenske příznaky brzy, příznaky jako únavu, špatně od žaludku, nafoukle břicho, chuť na jídlo, akné, to jsem vše měla, jsem nyní již po třetí těhotná, ale všechny ty příznaky začali až tak kolem té doby, kdy už na testu byla testovací čárka stejne silná, jako kontrolní, takže plus mínus ten týden po začátku vynechané menstruace. Příznaky se objevují až s určitou hodnotou hcg, protože ten hormon je vyvolává,… Ale každý jsme jiný samozřejmě a určitě vám nechci brát naději. Taky jsem měla období, že mi bylo špatně už od ovulace, ale to bylo tím, jak moc jsem si to přála. Psychika je mocna čarodějka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2688
21.1.20 22:11

Předpokládám, že používáš nějakou aplikaci na cyklus, jelikož ty pojmy jako šance střední, zvýšená plodnost, by tomu odpovídaly. Každá máme ovulaci jinak, nejde vše podle tabulek. Takže otázka je, kdy máš ovulaci. Také je možné, že jsou i anovulační cykly, takže do toho můžete bušit 6× denně a bude to jedno… Bolest může být způsobena i prasknutím folikulu. Zdravý pár do 30ti let má při ovulaci šanci na otěhotnění tuším 25%, takže vše chce svůj čas. Tebou popisované příznaky jsou bohužel pouze sugerace. Příznaky těhu prostě jsou až je HCG a s tím pozitivní tt. Moc se sleduješ a moc to řešíš, což může mít částečně za následek to, že to zatím nejde. Nech to plynout a užívejte si společné intimní chvíle. Čas řešit to dál je až po roce snažení, právě kvůli té mnou zmíněné pravděpodobnost otěhotnění v období ovulace. Chápu, že si to moc přeješ, ale spíš si tímhle sledováním sama škodíš. Mimo sexuální stránku je totiž psychika poměrně důležitým faktorem a ne zřídka se stává, že když to dotyčná osoba řešit přestane a zaměří se na něco jiného, tak to přijde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 22:20

Jsi tehotna a vzhledem k tomu, ze jste meli oba orgasmus, tak to budou dvojcata! :palec: Ale jestli jednovajecna nebo dvouvajecna ti uz rict nedokazu… zeptej se dr. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1062
21.1.20 22:36

Ahoj já mela reálné příznaky již 7 dpo. A to píchání v podbřišku u druhé dcery a asi 10 dpo extrémní bolest prsou u první dcerky. Ve chvíli kdy se zahnízdí vajicko produkuje HCG které ty příznaky dělá. Vajíčko se zahnízdí nejdříve 5-10 den po ovulaci. Takže v té chvíli si myslím že je již možný pozorovat příznaky. Jinak pokud sleduje ovulaci pouze odhadem může se stát že ji v tu dobu vůbec nemas. Proto může být problém s těhotenstvím. Pro zjištění ovulace je lepší dělat testy nebo pokud máš ráno čas ve stejnou dobu měřit bazální teplotu alespoň po dobu 3.mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1070
21.1.20 22:40

Já mám do MS přesně 7 dnů, jedno 3 létě dítě už doma a zkoušíme druhé. Přes 3 měsíci jsem prodělala spontánní potrat, tak snad to vyjde tento měsíc. Poboliva mě trochu podbrisek, a co si pamatuji tak to byl takový jediný příznak když jsem čekala první dceru. Prostě jako bych to má dostat, ale nic nepřišlo. A pak taky citlivá prsa spíš bradavky, jinak nic. Až později. Únava.. Tak sem pak napiš jestli to dostaneš nebo ne, třeba budeme mít stejný termín porodu, kdyby nám to vyšlo oběma :mrgreen: držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 09:11

Prosím o názor :)

Ahoj, potřebuji radu :) už nevím co. V říjnu 2019 jsem vysadila antikoncepci. 11.1 jsem si dělala těhotenský test a vyšel pozitivní. Tak mi vyšly další 3. Menstruace má týden zpoždění. Šla jsem na krev a Hcg 466,5 (15.1). Včera jsem měla hrozné bolesti a museli jsem do nemocnice. Tam mě lékař vyšetřil a říkal že nic moc nevidí. Vzal mi krev a vyšla 1189 Hcg. Pak mi dal Agolutin. Nevím co si myslet. Jestli jsem opravdu těhotná. Agolutin by mi měl navodit menstruaci. V pátek musím na kontrolu protože mi našel nějakou tekutinu a přiškrcený vaječník. Mám docela obavy.. Ale ty krevní hodnoty i těhotenské testy mi dávají naději. Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
22.1.20 09:25

@Vendy1992 Je mi to líto, ale to HCG ze včera máš bohužel strašně nízké na to, že jsi měla 15.1. 466,5 U/L. Takže se určitě nejedná o prosperující těhotenství. Podle té volné tekutiny a nálezu na UZ to vypadá spíš na mimoděložní těhotenství. Moc nechápu ten progesteron (Agolutin) ten se dává na udržení těhotenství. Spíš si Tě měli nechat nechat v nemocnici. Měla jsem něco podobného minulý rok v květnu. Bylo to mimoděložní :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 09:28

@Pajik 76
No pan doktror mi právě řek, že hodnoty mám moc hezké a že tam mám dutinku ale hrozně malou.
A nenašel by něco na ultrazvuku kdyby to bylo mimioděložní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama