může jít přesto o těhotenství

Anonymni
9.3.09 19:37

může jít přesto o těhotenství

ahoj, poslední ms jsem měla 31.ledna, testovala jsem čtyřikrát, pokaždé mi vyšlo //, druhá čárka postupně sílila, u dr jsem byla minulou středu, ale podle dr bylo ještě brzy, tak na UZ nic neviděl. Poslední test jsem dělala v sobotu a dnes ráno jsem slabě krvácela, myslela jsem, že přichází MS, tak jsem zajela k dr, který mě stejně nevyšetřil. Odpoledne už žádné krvácení, tak nevím…na kontrolu bych měla znovu jít po MS. Trochu mne to rozhodilo, tak prosím poraďte, zda může jít přesto o těhotenství, děkuji za odpovědi. Nepřihlášená Teru.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9.3.09 20:41

ahoj urcite se jedna o tehu kdyz ti testy vysly pozitivni a to krvaceni muze byt pokud nekrvacis opravdu hodne tak by to nic byt nemelo ja krvacela prvni dva mesice sice slabe ale krvacela a mimi se udrzelo ale ja jeste mela cystu ktera mi pak praskla ale vsecno to mala prezila udelej di rano test jesli tam druha carecka je a jestli je vic videt jestli jo je vse v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
9.3.09 21:10

Nechápu proč tě doktor nevyšetřil a nevzal krev na test? Drobné krvácení může být i zahnízdění vajíčka do sliznice dělohy. Chce to prohlídku a test z krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.09 21:26

to je fakt mel te vysetrit a vzit krev zasla bych tam at ti ji vezme a nebo bych si sama zasla na krevni testy a budes mit uplnou jistotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
10.3.09 07:57

Tak jsem si zadala tvojí poslední MS do těhu kalkulačky http://www.tehotenskakalkulacka.cz/ a podle mě opravdu minulý týden nemohlo nic vidět, já šla na utz až 14 dní po vynechané menstruaci a to pan dr. viděl jen plodový váček, tak mě docela vystrašil, šla jsem za dalších 14 dní a už tam bylo 2cm embryjko, takže já čekala měsíc, jestli jsme o.k. nebo ne, ale žádné krvácení jsem neměla a krev mě braly hned po vynechání na mojí žádost, protože jsem chtěla jistotu :wink:

Být tebou tak bych zašla k sestřičce k vám na gyndu, ať ti vezme krev na HCG nebo zajít rovnou do laborky, prý to jde v pohodě a budeš mít jistotu. Myslím si, že těhu jsi určitě, čárky sílí a to je dobré znamení, držím pěstičky a přeju pevné nervíky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.3.09 19:40

holky, děkuju moc za odpovědi, já totiž myslela, že mi začíná MS, takže jsem z toho byla celá vyplašená, opravdu jsem čekala, že mě doktor, alespoň vyšetří, ale nic. Prý stačilo zavolat a objednat se na jindy. Celé to vzal, jakože těhu nejsem a když jsem argumentovala testama, řekl, že se na ně nedá spoléhat, takže jsem z ordinace odcházela celá zničená. No a dnešní ranní testování… // a druhá pěkně silná…zítra se objednám na kontrolu…nepřihlášená Teru

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.3.09 19:45

ještě jsem zapomněla dodat, že na krvácení mi doktor řekl, že to je nejspíš samovolný potrat… :(

• Nahlásit
  • Citovat
7584
10.3.09 19:57

A nechceš raději změnit dr. Vypadá to, že ho budeš teď častěji potřebovat:-) Tak ať ti opravdu vyhovuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.09 20:30

Ahojky dnes jsem 34DC,MS nikde,dnes ráno jsem to nevydržela,test ale vyšel negativní.Měla jsem začít stimulovat na IUI.Tak vyčkávám,ach jo.To by byl teda šok po těch letech,ale příjemnej 8O Ale mám takové tůšo že MS stávkuje.Myslíte že na test je ještě brzy? Počkám a uvidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.3.09 19:35

ahojky, tak jsem dnes byla na kontrole, že se už konečně dozvím co a jak..jenže dr nic na UZ neviděl, na mimoděložní těhotenství to nevypadá, takže ještě jdu na kontrolu v úterý a kdyby tam nic nebylo, tak půjdu na krev. Prý jsem podle MS 6.týden, je opravdu možné, že by mimi ještě na UZ nemohlo být vidět????děkuju moc za odpovědi, nepřihlášená Teru.

• Nahlásit
  • Citovat
381
13.3.09 22:32

Ahoj, pokud bys opravdu byla v 6tt, něco by být vidět mělo - mně bylo koncem 6tt podle MS (14 dní po vynechání) vidět dutinku i s embryem, bez srdeční činnosti (ta byla o týden později). Embryo bylo ve skutečnosti maličko mladší, než odpovídalo datu poslední MS. Je možné, žes měla ovulaci později a jsi ještě v dřívější fázi těhotenství, tak se třeba ještě něco ukáže v to úterý. Tak držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.3.09 21:59

aHOJKY JE MI 18 LET 6.3.09 JSEM TO NORMALNE DOSTALE ALE OD PONDELI 20.3.A JE MI OD TE DOBY BLBE . VYROSTLI MI PRSA A MAM DIVNE BOLESTI V BRISE ?ALE MOC NESPINIM ?NEVIM JESTLI SI MAM UDELAT TEST A NEBO POCKAT DO MENSTRUACE ?ABYCH SE ZBYTECNE NEPLASILA. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
296
31.3.09 15:58

dotaz

Ahoj, chtela jsem se zeptat vas zkusenych, verim ze poradite:) Uz 11 dni mam zpozdene mesicky, poboliva me asi tyden hlava a mam uz 3. prujem, telesnou teplotu mam oproti mych obycejny 35,9 zvysenou na 36,6. Dnes se mi dokonce motala hlava a minuly tyden se mi taky udelalo zle. V dobe kdy jsem mela dostat mesicky me bolelo bricho tak jak bych je mela dostat, i ted to sem tam cukne. Jenze mesicky furt nikde, v sobotu (9 dni co jsem mela od zpozdeni) jsem si delala test ale byl negativni. Podle vypoctu plodnych dnu, jsem je mela kolem 6.3. a my jsme se s pritelem milovali 8.3. bez kondomu. Zajimalo by me zda je tady nejaka moznost ze opravdu muzu byt tehotna? 13.3. jsem byla dokonce i u gynekolozky na preventivku, ale bylo vse ok.Kdybych uz v te dobe tehotna byla, videla by to vubec? Jinak nepribiram, prsa neboli a unava me taky moc neprepadava. Poradite?:) Dekujuuu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.4.09 08:58

Ahoj Alamedo,
a podle čeho víš, že jsi ovulaci měla 6.3.? Jestli podle bazální teploty a ty vysoké teploty se ti takhle drží od té doby, tak to opravdu vypadá na těhotenství. Buď bych ještě pár dní počkala a zkusila test znovu nebo zajdi za dr. ať ti udělá test z krve, popř. ať ti píchne vyvolávačku. Jo a pártýdenní těhotenství se myslím z běžný prohlídky bez ultrazvuku asi nepozná. Tak ti přeju, ať to dopadne jak si chceš :) Denisa

• Nahlásit
  • Citovat
296
1.4.09 09:25

No podle vypoctu na tehotenskakalkulacka.cz, kdyz jsem zadala posledni den posledni menstruce tak mi to takhle vyslo. Bazalni teplotu jsem si merila teprve minuly tyden a dnes, pohybuje se kolem 36,6-36,8. No zkusim znovu test, na doktorku bych musela cekat tri tydny, protoze obednava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama