Může kojenci najednou přestat chutnat MM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Kecalka 177 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 17:45
Muze kojenci najednou prestat chutnat MM?

Ahoj,
Cca pred mesicem jsme si se synem prosli bojkotem kojeni. Trvalo to cca tyden, pak se opet zacal normalne prisavat.

Ted ale asi pred tydnem a neco opet zacal odmitat prso, v noci pije normalne. Davam mu odsate MM, pouze kdyz se mi nepodari odsat dostatek MM, tak dam UM. Dnes ale nechce pit ani z lahve. 3× dostal z lahve MM a pokazde ji odstrkoval. Jednou jsem zkusila dat hned UM a vypil to krasne. Je mozne, ze uz mu moje MM nechutna? Nebo to je nahoda a muze v tom byt neco jineho? Mate s tim prosim nektera zkusenosti?

Dekuji.

Přečtěte si článek: Problémy s kojením: Hlavně se nestresujte

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 06.01.19 17:49

Není méně bílé? Pro drsňáky bych doporucila ochutnat, jestli nezměnilo chuť.

Netopirek
Echt Kelišová 8231 příspěvků 06.01.19 17:52

Vím, že po cvičení kyselina mléčná může ovlivnit chuť. Pak možná i stres? Taky je možná i nemoc :nevim:

MaryJackie
Kecalka 177 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 17:55

@ngauruhoe No manzel tvrdi, ze je spis dozluta. Chutnal ho, predtim pry bylo sladke. Ted jsme ochutnali ze zacatku odsavani a chutna to jak mliko naredene vodou. Muzu zkusit ochutnat jeste po odsati cele davky, treba se mi to jen zda, kdyz to bylo jen to uplne nejvic predni.

MaryJackie
Kecalka 177 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 17:56

@Netopirek Necvicila jsem, stresu mam stale stejne, mozna i o neco min. A ryma mi uz skoncila.

Aduš8
Závislačka 3036 příspěvků 06.01.19 18:02

Nemáš před MS? Některé děti prý odmítají MM před MS, má jinou chuť

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 06.01.19 18:03

Zkus teď víc odsávat, třeba i v noci co tři hodiny, jestli se „zahustí“. Ona ta umělá mléka jsou sladší a děti si rady a rychle zvyknou.

terinka4444
Hvězda diskuse 69415 příspěvků 06.01.19 18:04

@MaryJackie menstruace? Při té některé děti nechtějí

Netopirek
Echt Kelišová 8231 příspěvků 06.01.19 18:08
@MaryJackie píše:
@ngauruhoe No manzel tvrdi, ze je spis dozluta. Chutnal ho, predtim pry bylo sladke. Ted jsme ochutnali ze zacatku odsavani a chutna to jak mliko naredene vodou. Muzu zkusit ochutnat jeste po odsati cele davky, treba se mi to jen zda, kdyz to bylo jen to uplne nejvic predni.

Jestli je jako naředěné vodou, tak je něco špatně. MM by mělo být hodně sladké.

MaryJackie
Kecalka 177 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 18:09

@Aduš8 prso odmita uz 10 dnu, MS nemam. Lahev odmita az dnes, porad nekrvacim, takze ne. Leda ze by to citil dopredu.

@ngauruhoe Odsavam i v noci uz nekolik dni.

@Netopirek Ted jsem ochutnala po 15minutovem odsavani. Sladke neni, prijde mi to fakt jak mlecna voda.

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 06.01.19 18:18

@MaryJackie tak bude něco „špatně“. Schválně pisu v uvozovkách, hlavně z toho nedělat kovbojku. ;-) Kolik synkovi je? Mně takhle zesláblo mléko, když měla dcera 10 měsíců a už docela dost jedla a vlastně už se bez mléka obešla. Končila mi tak laktace. Pokud by to byl ten případ, je ta Tvém zvážení, jak moc chceš bojovat.

MaryJackie
Kecalka 177 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 18:19

@ngauruhoe Prckovi ted budou za 10 dni 4 mesice.

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 06.01.19 18:29

Tak to je ještě brzo. Tak pak už asi jen babské rady, silné vývary, homeo, dobře jíst, hodně pít, spát a žádný stres. No já vím, no… Jo a tulit mimco kůži na kůži, to mi taky pomáhalo zachraňovat mlíko. Drž se, maminko.

MaryJackie
Kecalka 177 příspěvků 4 inzeráty 06.01.19 18:36

@ngauruhoe To mi radili,abych mela hodne mlika. Jim,piju,spim (kdyz teda nepocitam buzeni se kvuli odsavani),s prckem spolu spime v posteli. Nejvetsi stres ted mam,ze uz to nechce pit. K doktorce jdeme az za 10 dnu, tak nevim,jestli mu ho mam jeste tak dlouho nasilim cpat nebo davat uz jen UM. A nebo davat UM, odsavat, ochutnavat a kdyz zase zesladne, tak mu ho dat.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 06.01.19 18:43

Já to mívala taky. Vlastně pořád mám, ale už kojím o dost méně. Prsa se vždycky najednou tak den dva brutálně nalila, pak najednou to hrozně kleslo a prcek začal odmítat. Jedla jsem ricinus communis 5. Postupně jsem zjistila, že se to opakuje a taky, když mi začala MS, tak to bylo v období MS, vždy tak 10 dní, jak je ten cyklus ještě rozhozený, tak nezačíná přesně. Mně teda mlíko chutnalo jako oslazená voda vždycky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >