Může kolonoskopii doporučit gynekolog? Nemam praktického lékaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 18:07
Muze kolonoskopii doporucit gynekolog? Nemam praktickeho lekare

Ahoj maminky muze kolonoskopii doporucit gynekolog nemam praktickeho lekare :/

Reakce:
lasička1
Echt Kelišová 8259 příspěvků 11.03.19 18:21

Stejně bude nutné si najít obvodního lékaře.A potom bych to řešila přes něj,

t-jani
Neúnavná pisatelka 16013 příspěvků 11.03.19 18:26

Endoskopické pracoviště může mít svého Dr. Zkusila bych to i tam. Já to tak měla. Gynekolog, podle mě, nepředepisuje žádanky na kolonoskopii..

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 11.03.19 18:50

Možná může, mojí mamky kolegyně právě při preventivce na gyndě, když se jí dr zeptala, jestli nemá nějaké potíže, řekla, že jednou krvácela po stolici a gyndařka zavolala do nemocnice a rovnou ji na tu kolonoskopii objednala. Paní měla rakovinu střeva, už je to dýl, už je vyléčená. :kytka:

Zivotjeboj12
Kecalka 102 příspěvků 11.03.19 18:50
@Anonymní píše:
Ahoj maminky muze kolonoskopii doporucit gynekolog nemam praktickeho lekare :/

Na kolonu na spoustě místech žádné doporučení byt nemusí.

Jessie_james
Závislačka 4902 příspěvků 11.03.19 18:57
@Anonymní píše:
Ahoj maminky muze kolonoskopii doporucit gynekolog nemam praktickeho lekare :/

myslím že internista, nebo chirurgická ambulance

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 11.03.19 19:16

může gynekolog. Někde dokonce gynekologové provádějí screeningová vyšetření, tedy vyšetření okultního krvácení ve stolici. A mohou to provádět ne jen u svých pacientek, ale i u jejich partnerů. Takže určitě mohou napsat žádanku na koloskopii. Ale jinak bych také doporučila si obvodního lékaře najít, protože třeba takovou angínu už gynekolog řešit nebude.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 11.03.19 19:31

gynekolog muze napsat zadanku, teoreticky i zubar :) jinak gynekologove delaji i testy na okultni krvaceni ve stolici, takze jsou zarazeni do prevence rakoviny tlusteho streva. praktickeho lekare si ale najdi, kdo ti napise „obycejne“ leky, neschopenky, apod…

Uživatel je onlineMaminanamatersky
Kecalka 500 příspěvků 11.03.19 21:36

Jak muzes nemit obvodniho? 8o Jinak na kolono mit doporuceni nepotrebujes. Taky jsem na na tom byla a zaridila jsem si to sama. Obvodaka jsem se na nazor ani neptala..

Váš příspěvek
Reklama