Může kolonoskopii doporučit gynekolog? Nemam praktického lékaře

Anonymní
11.3.19 18:07

Muze kolonoskopii doporucit gynekolog? Nemam praktickeho lekare

Ahoj maminky muze kolonoskopii doporucit gynekolog nemam praktickeho lekare :/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8318
11.3.19 18:21

Stejně bude nutné si najít obvodního lékaře.A potom bych to řešila přes něj,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16077
11.3.19 18:26

Endoskopické pracoviště může mít svého Dr. Zkusila bych to i tam. Já to tak měla. Gynekolog, podle mě, nepředepisuje žádanky na kolonoskopii..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14211
11.3.19 18:50

Možná může, mojí mamky kolegyně právě při preventivce na gyndě, když se jí dr zeptala, jestli nemá nějaké potíže, řekla, že jednou krvácela po stolici a gyndařka zavolala do nemocnice a rovnou ji na tu kolonoskopii objednala. Paní měla rakovinu střeva, už je to dýl, už je vyléčená. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
11.3.19 18:50
@Anonymní píše:
Ahoj maminky muze kolonoskopii doporucit gynekolog nemam praktickeho lekare :/

Na kolonu na spoustě místech žádné doporučení byt nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie_james
11.3.19 18:57
@Anonymní píše:
Ahoj maminky muze kolonoskopii doporucit gynekolog nemam praktickeho lekare :/

myslím že internista, nebo chirurgická ambulance

• Nahlásit
  • Citovat
2205
11.3.19 19:16

může gynekolog. Někde dokonce gynekologové provádějí screeningová vyšetření, tedy vyšetření okultního krvácení ve stolici. A mohou to provádět ne jen u svých pacientek, ale i u jejich partnerů. Takže určitě mohou napsat žádanku na koloskopii. Ale jinak bych také doporučila si obvodního lékaře najít, protože třeba takovou angínu už gynekolog řešit nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
11.3.19 19:31

gynekolog muze napsat zadanku, teoreticky i zubar :) jinak gynekologove delaji i testy na okultni krvaceni ve stolici, takze jsou zarazeni do prevence rakoviny tlusteho streva. praktickeho lekare si ale najdi, kdo ti napise „obycejne“ leky, neschopenky, apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.19 21:36

Jak muzes nemit obvodniho? 8o Jinak na kolono mit doporuceni nepotrebujes. Taky jsem na na tom byla a zaridila jsem si to sama. Obvodaka jsem se na nazor ani neptala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama