Může kukuřičné křupky?

10410
7.7.09 13:22

Může kukuřičné křupky?

ahoj, mám dotaz - kdy jste začaly prckovi dávat na žužlání kukuřičné křupky? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
7.7.09 13:26

My uz je davame.Bude nam 6mesicu.A davam je asi tak mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
7.7.09 13:31

Když jsem začala dávat příkrmy :wink: , takže kolem šestého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
7.7.09 13:33

no my zacali s prikrmama driv.Jsme na UM.Jinak uz muzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
7.7.09 13:34

taky s příkrmama :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
7.7.09 13:37

Já mám na spoustu věcí alergii, takže máme hafo věcí zakázaných. Takže křupky jsme začaly asi až v 8.měsíci. A střídáme je s tvrdou kůrkou od chleba a s křupkama jáhelnýma, rýžovýma a tak. Aby Terka nebyla jen na kukuřici. Rostou nám zoubky, takže skoro pořád něco musí žužlat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
7.7.09 13:46

bezva, tak odpo pro ně vyrazíme do zdravé výživy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
7.7.09 13:55

Ahoj,

my jsme s kukuřičnýma křupkama začli též kolem šestého měsíce a střídala jsem je malému právě s ryžovými a jáhlovými :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
7.7.09 14:43

Taky tak, asi měsíc po prvním příkrmu. U nás tedy v pátém. Je to jen kukuřičná krupice a voda, takže tím neublížíš a neznám dítko, co je nemá rádo. Akorát se ty rozžužlané kousky všude lepí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
7.7.09 15:48

tak hlásím dítě, které je rádo nemá!!!! Vojtěcha nijak neuchvátily… pak jsme přešly na sušenky :( a amarantové piškoty a rohlíky.

začali jsme po 7m, předtím nechtěl.

začla bych s rýžovýma, jáhlové, pohankové jsou asi nejlepší chuťově a Vojtovi jely nejvíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
7.7.09 17:22

v 6m s příkrmy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
19.7.09 23:21

..JE TO SICE BLBÁ OTÁZKA..Můžu je i podávat, když ještě nemáme ani jeden zub - myslím tím ty křupky??? :roll: :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.7.09 23:29

jasně, slinami se z toho stane kaše, takže ty zuby ani nepotřebuje. Dásněmi to zvládně taky. M.

• Nahlásit
  • Citovat
13999
19.7.09 23:42
Eliška3 píše: ..JE TO SICE BLBÁ OTÁZKA..Můžu je i podávat, když ještě nemáme ani jeden zub - myslím tím ty křupky??? :roll: :?

Blbá není, akorát ty asi nějaké zuby máš :P .
Jak je psáno přede mnou, ony se rozpustí slinami (u nás rozpouští celá rodina). Taky je to moc fajn tužidlo na vlasy :twisted: .

Horší jsou různé pufované rýžové chlebíčky, tam by dítko mohlo kus i vdechnout. Z tohohle se ale udělá kompaktní slepenec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.09 13:57

Tak já jsem zkoukla tuto diskuzi a malýmu jsem na zkoušku koupila jáhlové a kukuřičné křupky a hned to strčil do pusinky, ožužlal a robleptaný spapkal, TAKY NEMÁ ANI ZUBA a za týden bude mít 6měsíců, jinak papá krásně zeleninu,ovoce, kaši a teď přidáme i masíčko.

Jen je děsně všechno ublepcaný od křupek :roll: , hlavně že má radost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama