Může mě udat na sociálku v době těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:09
Může mě udat na sociálku v době těhotenství

Zdravím Vás..
Mám takový složitý období s partnerem. Už spolu nechodíme a ani nebydlíme a on údajně šel na socialku mě udat že Hulím trávu a ze dítě bude bydlet u feťáků (mojí rodiny)… A ze mi ho odeberou ihned po porodu.. jsem ve 22tt.. a momentálně bydlím u mamky. Zajímá mě jestli na mě může a nebo ne. Děkuji za odpověď :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kacakaca
Závislačka 2769 příspěvků 05.07.19 19:11

No tak nehul.

Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 34028 příspěvků 05.07.19 19:12

Udat může, proběhne šetření. Pokud není udání prokazatelné (prošetřeno policií, odsouzení…), nic se nestane

MayaLevin
Stálice 89 příspěvků 05.07.19 19:12

Pokud je to pravda, a ty hulíš trávu v těhotenství a jste rodina feťáků, bylo by na místě dítě odebrat :zed:

Vesmírná mluvilka 34028 příspěvků 05.07.19 19:16

Těm spravedlivě rozhorleným: v ČR se dítě neodejímá z rodiny, pokud má kde spát a co jíst ;)

mamule42
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 05.07.19 19:21
@Anonymní píše:
Zdravím Vás..
Mám takový složitý období s partnerem. Už spolu nechodíme a ani nebydlíme a on údajně šel na socialku mě udat že Hulím trávu a ze dítě bude bydlet u feťáků (mojí rodiny)… A ze mi ho odeberou ihned po porodu.. jsem ve 22tt.. a momentálně bydlím u mamky. Zajímá mě jestli na mě může a nebo ne. Děkuji za odpověď :)

A hulíš trávu?

Ou
Echt Kelišová 8175 příspěvků 05.07.19 19:22

Udat tě samozřejmě může. OSPOD posléze musí přijít na šetření a je otázka, jestli najde prostředí vhodné pro dítě a nebo ne.

Najdi nějakou organizaic, která se věnuje sanaci biologické rodiny a nebo aktivizačním službám pro rodiny a začněte spolupracovat, aby se ti povedlo dát dohromady domov, kde budeš ty a dítě v klidu a spokojení.

MayaLevin
Stálice 89 příspěvků 05.07.19 19:22

@matkabagristy
Ale dítě se odebírá z rodiny, pokud je vážně ohroženo. A v rodině feťáků by tato podmínka splněna byla. Dítě by bylo ohroženo na zdraví, životě a v mravním vývoji.

karkarka
Závislačka 3960 příspěvků 05.07.19 19:23

Jestli nehulis, nemáš se čeho bát.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 05.07.19 19:28

Udat tě může kdykoli.

LD1
Povídálka 17 příspěvků 05.07.19 19:29

OSPOD neintervenuje u nenarozených dětí, takže v těhotenství určitě nikdo nepřijde. Po narození, pokud jsou zajištěny jeho základní potřeby, zdravotní péče a rodič má vytvořené podmínky a materiální zázemí, tak není důvod k odebrání. Podotýkám, že ani v případě, kdy by se jednalo o matku užívající pervitin. Bohužel.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 05.07.19 19:30

Tak jestli to neni pravda, tak bych se neznepokojovala. pokud ano, jen at si navas doslapnou

Vesmírná mluvilka 34028 příspěvků 05.07.19 19:43
@LD1 píše:
OSPOD neintervenuje u nenarozených dětí, takže v těhotenství určitě nikdo nepřijde. Po narození, pokud jsou zajištěny jeho základní potřeby, zdravotní péče a rodič má vytvořené podmínky a materiální zázemí, tak není důvod k odebrání. Podotýkám, že ani v případě, kdy by se jednalo o matku užívající pervitin. Bohužel.

přesně tak

Vesmírná mluvilka 34028 příspěvků 05.07.19 19:45
@MayaLevin píše:
@matkabagristy
Ale dítě se odebírá z rodiny, pokud je vážně ohroženo. A v rodině feťáků by tato podmínka splněna byla. Dítě by bylo ohroženo na zdraví, životě a v mravním vývoji.

zkušenosti čerpáš odkud?

LD1
Povídálka 17 příspěvků 05.07.19 19:48

@MayaLevin nesmysl. :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama