Může mě začít zase milovat?

Anonymní
13.7.15 14:34

Může mě začít zase milovat ?

Jsme s partnerem devátým rokem, máme spolu 10timěsíčního syna… Už delší dobu jsem měla psychické problémy, které nám bořily vztah (síla na to udržovat pořádek, výbušnost a ošklivé chování k partnerovi..), bohužel jsem si je neuvědomovala a myslela jsem se že jsem pouze líná a přecitlivělá, až mi jednoho dne přítel řekl že už mě nemiluje a mě došlo, že asi nejsem taková jakou mě miloval dříve a že problém není ten že bych byla líná nebo přecitlivělá, ale že mám psychické problémy…

Začala jsem brát antidepresiva, která mě dávají celkově suprově dohromady, funguji, chovám se normálně a hezky… Byli jsme i v partnerské poradně, jelikož ode mě chce přítel odejít… Kde paní potvrdila že vztah bořila má nemoc a pokud jej řeším, bude vše zase v pořádku… A ať přítel tomu dá čas alespoň do vánoc, zda mě začne zase milovat nebo vztah ukončíme…

Jenže pro mě je tohle čekání hrozné trápení… Nevím jak to dopadne a navíc mám takový pocit, že snad člověk který miloval a přestane už začít znovu milovat, že to už pan není opravdová láska… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

553
13.7.15 14:42

Držím pěsti, ať tu krizi překonáte a vše dobře dopadne. Musíte ale chtít oba a pracovat na tom :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 14:43

Já teda partnera miluju když je v pohodě i když má špatné období..jinak to myslím, že není žádná láska..mít tě rád jen když jsi OK nemyslíš??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
13.7.15 14:43

Tohle čekájí čekání je pro mě hrozné trápení… Nevím jak to dopadne a navíc mám takový pocit, že snad člověk který miloval a přestane už začít znovu milovat NEMŮŽE, že to už pak není opravdová láska… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
13.7.15 14:45

@Rybička80 NO právě, je to takové jako kdybych si třeba zlomila nohu nebo jinak onemocně a on mě kvůli tomu přestal mít rád… Člověk potřebuje spíše v tomhle oporu a pochopení.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
13.7.15 14:47

Ahoj a nešlo by abys mu nechala synka na víkend a někam sama vypadla? Třeba by si plno věcí uvědomil a začlo se mu po tobě stýskat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
13.7.15 14:47

Ber to tak, že mu onemocněla ta láska k tobě.. nebo srdce. Věčnými výbuchy, útoky, nepěkným chováním..a to se taky nezahojí hned. Musíš mu dát čas, aby se otřepal, zase vedle tebe uvolnil, spolu s tebou smál..aby mu začalo být vedle tebe zase hezky.. a pak věřím, že se objeví i ta láska..ne už tak bláznivá a horoucí, ale o to hlubší. Snaž se vytvářet doma pohodu, harmonii, milé a veselé zážitky ve 3 s vaším synkem..a zároveň mu dávat najevo, že ho potřebujete, že bez něj to nikdy nebude kompletní a to ono. Jediné, čeho bych se fakt bála, kdyby už ted někoho měl..kdyby ho srdce táhlo už jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 14:48

Pokud ten člověk ti řekne že už tě nemiluje..tak to podle mě je nevratné..něco tam prostě umřelo..vím podle sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
13.7.15 14:49

Drzim pesti at to dobre dopadne. Ale chtit musite oba! On je rozdil v tom mit treba spatne obdobi a v tom chovat se k partnerovi spatne! To muze lasku uplne zahubit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
13.7.15 14:49
@Rybička80 píše:
Pokud ten člověk ti řekne že už tě nemiluje..tak to podle mě je nevratné..něco tam prostě umřelo..vím podle sebe

Naprosto souhlasim! Taky to vim podle sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
13.7.15 14:55

Je mi hrozně… člověk onemocní a místo toho aby u partnera cítil oporu, padne ještě více na kolena… Jak hrozný je pocit od člověka kterého i po 9 letech milujete slyšet, že on Vás už ne… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19689
13.7.15 14:57
@Hanka253 píše:
Ber to tak, že mu onemocněla ta láska k tobě.. nebo srdce. Věčnými výbuchy, útoky, nepěkným chováním..a to se taky nezahojí hned. Musíš mu dát čas, aby se otřepal, zase vedle tebe uvolnil, spolu s tebou smál..aby mu začalo být vedle tebe zase hezky.. a pak věřím, že se objeví i ta láska..ne už tak bláznivá a horoucí, ale o to hlubší. Snaž se vytvářet doma pohodu, harmonii, milé a veselé zážitky ve 3 s vaším synkem..a zároveň mu dávat najevo, že ho potřebujete, že bez něj to nikdy nebude kompletní a to ono. Jediné, čeho bych se fakt bála, kdyby už ted někoho měl..kdyby ho srdce táhlo už jinam.

Souhlasím. Byla to nemoc, tos nebyla Ty - by se dalo říct. A ta se holt projevovala takto, a nejsi ani odborník, abys byla schopna si to tehdy uvědomit. Dobře, že jste požádali o pomoc a odborník to chlapovi vysvětlil.
Teď ovšem neudělej tu chybu, aby ses mu to tzv. snažila vynahradit a byla „přesnaživá“,to by ho spíš od Tebe „odtáhlo“. Jak tu někdo psal - dej mu čas. Tedy Vám oběma. Přeju vše nej. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
13.7.15 15:00

@Žirafa 69 Předem ten boj vzdávám, protože se bojím toho velkého zklamání na konci :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2643
13.7.15 15:05

@zitushe
no nevím, na mě to působí že tě normálně položily těhotenské a mateřské hormony a obtížně jsi zvládala novou náročnou situaci jako je mateřství a provoz domácnosti, s dopadem jako nevyspání a podrážděnost až po slovní výlevy.. a chlapík místo aby přiložil ruku k dílu, nebo aspoň rozumně očekával že po narození potomka se „něco změní“ v provozu domácnosti si normálně umyl ruce tou nejblbější větou.. a jestli ty psychické problémy nediagnostikovali až po „rozchodu“ jako reakce na něj a AD jako lék na důsledek, nikoliv příčinu? Tj. celkem běžná životní situace, chlap tě v tom vykoupal a teď se to bude svádět na to že jsi nemocná a on tě jako blázna nemiluje?..místo aby se chlap začal chovat jako táta od dětí a né rozmazlenej hošík v mamahotelu prostě nadopujeme „vinici“ pilulema a jede se dál..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19689
13.7.15 15:05
@zitushe píše:
@Žirafa 69 Předem ten boj vzdávám, protože se bojím toho velkého zklamání na konci :zed:

Jejda, proč vzdávat? Nikdo přece nevidí do budoucnosti, tak si už předem nemalujte černé scénáře. A taky platí, že to, čeho se bojíme, do svého života zpravidla přivoláme, tak tomu nechte volný průběh a neházejte hned ručník do ringu! :pankac:
Držím Vám oběma pěsti a dejte nám vědět, jak to pokračuje - pokud budete sama chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama